Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

12 godzin temu, Moli@ napisał:

Masło od czasu do czasu na kanapce - niewielkie ilości

Rozi dużo masełka, jak często dawać? Dzięki za podpowiedź :)

 

100_3994.JPG

Niuńka piękna. Wiesz, mnie trudno powiedzieć ile masła, bo Kula maciupna. Ja podtykam na palcu, kiedy dla siebie coś robię, ale myślę że możesz kromkę bułeczki posmarować i dać raz dziennie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

Niuńka piękna. Wiesz, mnie trudno powiedzieć ile masła, bo Kula maciupna. Ja podtykam na palcu, kiedy dla siebie coś robię, ale myślę że możesz kromkę bułeczki posmarować i dać raz dziennie.

To już wiem o jakich ilościach mówimy, dzięki.

Roxi będzie w siódmym niebie..., bułeczka z masełkiem...pychota ,)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Moli@ napisał:

To już wiem o jakich ilościach mówimy, dzięki.

Roxi będzie w siódmym niebie..., bułeczka z masełkiem...pychota ,)

Dawniej się dawało pieskom takie rzeczy. Moja Babcia codziennie na śniadanie dawała Pepegowi (PON) kromkę z masłem i białym serem.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, rozi napisał:

Dawniej się dawało pieskom takie rzeczy. Moja Babcia codziennie na śniadanie dawała Pepegowi (PON) kromkę z masłem i białym serem.

Nooo, wieki temu... rano w kuchni czekały kanapki, pokrojone w kosteczkę dla Kajtka (sunia pekinka)  i córci ,), mama przed wyjściem do pracy robiła ,)

Link to comment
Share on other sites

Nie bijcie... moja babcia do tej pory tak dokarmia psa. Daje psu kawałeczek bułeczki/chleba z masełkiem rano (oczywiście w kosteczkę pokrojone). Ja nie mam na to wpływu... jedynie zdecydowałam o ilości ;) Taki kompromis.

Dziękuję za wieści o wizycie, chociaż nie są optymistyczne... No nic, jak trzeba to trzeba, to czekamy na ochłodzenie...
 

b-b, rozi, dziękuję stokrotnie za bazarki dla babulinki!

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, rozi napisał:

Tak sobie gadamy, a wczoraj wieczorem miałam dwie opcje: coś ugotować Kuli na cito (skrzydełka, serduszka?), albo coś wymyślić. Dałam... kromeczkę bułki z masłem  :)   W kosteczkę, oczywiście   :)

ekhmm...to ja też będę staromodną pańcią...tylko ile mojej bernusi?Pół bochenka i pól kostki? :) no dobra...dam dwie kromeczki i..nie w kostkę!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, bou napisał:

ekhmm...to ja też będę staromodną pańcią...tylko ile mojej bernusi?Pół bochenka i pól kostki? :) no dobra...dam dwie kromeczki i..nie w kostkę!

W kostkę daj, tylko większą, psy lubią w kostkę  :) Ja bym bernusi dała dwie kajzerki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Dziś na śniadanie biały ser z pomidorkiem i koperkiem. Niestety półtłusty, więc trochę zostawiła, tłusty by zjadła do czysta.

Mniam :)

Roxi na kolację zaczęłam podawać ser biały wymieszany z masłem..., z bułeczką raz na kilka dni żeby nam w boczki za bardzo nie poszło ,)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Moli@ napisał:

Mniam :)

Roxi na kolację zaczęłam podawać ser biały wymieszany z masłem..., z bułeczką raz na kilka dni żeby nam w boczki za bardzo nie poszło ,)

 

Ser z masłem pyszny. Tłusty biały jest zdrowszy niż chudy - z papug pamiętam, że dawanie chudego mijało się z celem, no prawie, bo jednak białko.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Mniam :)

Roxi na kolację zaczęłam podawać ser biały wymieszany z masłem..., z bułeczką raz na kilka dni żeby nam w boczki za bardzo nie poszło ,)

 

Jeszcze raz przeczytałam i wiesz co, taka kromka bułeczki to 1/4 garści klusek. A w serze białko. Ja bym raczej raz na 3 dni ser, a bułeczkę regulowałabym ilością makaronu, czy co tam dajesz jako wypełniacz do obiadu.

Będzie wreszcie ta burza !!!???

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, rozi napisał:

Jeszcze raz przeczytałam i wiesz co, taka kromka bułeczki to 1/4 garści klusek. A w serze białko. Ja bym raczej raz na 3 dni ser, a bułeczkę regulowałabym ilością makaronu, czy co tam dajesz jako wypełniacz do obiadu.

Będzie wreszcie ta burza !!!???

Burzy to my nie chcemy :(, tęsknimy za solidnym deszczem i chłodkiem

Klusek nie dostaje..., ograniczam mączne produkty, jedynie ryż. Roxi uwielbia jeść, non stop by jadła bo wszystko jest pyszne ,)

O, bananów nie lubi hihihi ,)

Link to comment
Share on other sites

Roxi pozdrawia :)

W nocy upał, godzina 23:00 na zewnątrz 24 stopnie i zero wiatru. W domu  27... masakra. Wentylator, mokre ręczniki na legowiskach, drzwi  okna pootwierane. Nad lasem kilka razy błysnęło ani kropli deszczu ;(

Rano 22 stopnie,  chmury, delikatny wiatr..., maluchy do ogrodu.

Teraz pada, równo spokojnie. Za oknem 19 stopni...ufff 

 

 

 

100_4064.JPG

100_4065.JPG

100_4071.JPG

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Moli@ napisał:

"Zapłaciła 48,32zł / 11.06 gotówka "

Już na koncie - 11.06

Dziękuję :)

 

Po śniadaniu  ,)

 

 

100_4083.JPG

Słodzinak kochana :D

16 godzin temu, rozi napisał:

Jak to dobrze, że nikt jej nie chce...

;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...