Jump to content
Dogomania

Fryzjer dla zwierząt w Łodzi?


agniecha

Recommended Posts

[quote name='Agnieszka K.']Ja mam taką może drobną uwagę - jesli wątek zakłada właściciciel salonu to chyba powinien napisac "Salon w Łodzi - ZAPRASZAM" ... - niezależnie od poziomu świadczeonych usług ...Polecać można, jesli było się klientem .... to przynajmniej moje zdanie ;)[/QUOTE]

To samo miałam napisać, lecz zapomniałam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć,

chciałabym pójść z 6-miesięcznym maltańczykiem na podcięcie/skrócenie sierści (nie żadne wymyślne fryzury czy obcięcie zupełnie na krótko).  Czy możecie polecić jakiś sprawdzony salon w Łodzi? Kogoś  z doświadczeniem i podejściem do psów.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 2.01.2018 o 12:33, blueclutter napisał:

Cześć,

chciałabym pójść z 6-miesięcznym maltańczykiem na podcięcie/skrócenie sierści (nie żadne wymyślne fryzury czy obcięcie zupełnie na krótko).  Czy możecie polecić jakiś sprawdzony salon w Łodzi? Kogoś  z doświadczeniem i podejściem do psów.

Pozdrawiam.

Salon MADLEN.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Odwiedziłyśmy już z moją Coco (suczka maltańczyka) kilka i... bywało bardzo różnie. Dopiero ostatnią fryzjerkę mogę szczerze polecić. Salon psich fryzur mieści się przy Jaracza. Pani Małgosia przesympatyczna i naprawdę ma super podejście do zwierzaków :)

Miejsce nazywa się Gucio, warto sprawdzić. Mamy już za sobą kilka wizyt i wszystkie zaliczamy do udanych ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...