Jump to content
Dogomania

SHILLA & ROLEX Baflo


BullWest

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Dzięki kochane:)
[B]Polla[/B] - czyżbyśmy się gdzieś widziały, a ja o tym nie wiem? Pewnie na wystawach w Poznaniu, coooo?:d
[B]Gabi12[/B] - no wiem, wiem, ale widzisz, że jakoś ciągle się nie składa:roll:
Zapytaj, jakbyś mogła w weekend być w P-ślu, to na pewno się spotkamy:) To jest jakaś masakra, chodzę z Estową do tej samej szkoły, a ani razu się nie spotkałyśmy (tzn specjalnie bo przypadkowo to tak:razz:).
A co do gadu, to muszę się przyznać, że zgubiłam Twój numer:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BullWest']Dzięki kochane:)
[B]Polla[/B] - czyżbyśmy się gdzieś widziały, a ja o tym nie wiem? Pewnie na wystawach w Poznaniu, coooo?:d
[B]Gabi12[/B] - no wiem, wiem, ale widzisz, że jakoś ciągle się nie składa:roll:
Zapytaj, jakbyś mogła w weekend być w P-ślu, to na pewno się spotkamy:) To jest jakaś masakra, chodzę z Estową do tej samej szkoły, a ani razu się nie spotkałyśmy (tzn specjalnie bo przypadkowo to tak:razz:).
A co do gadu, to muszę się przyznać, że zgubiłam Twój numer:shake:[/QUOTE]

W weekend myśle, że dałabym radę być w Pślu, nie wiem własnie tylko, czy Ciapka mogłabym wziąśc, a jeśli nie to trudno. :shake: Napisałam już do Ciebie na gadu. :) Jeszcze się zgadamy jak coś. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BullWest']Dzięki kochane:)
[B]Polla[/B] - [B]czyżbyśmy się gdzieś widziały, a ja o tym nie wiem? Pewnie na wystawach w Poznaniu, coooo?[/B]:d
[B]Gabi12[/B] - no wiem, wiem, ale widzisz, że jakoś ciągle się nie składa:roll:
Zapytaj, jakbyś mogła w weekend być w P-ślu, to na pewno się spotkamy:) To jest jakaś masakra, chodzę z Estową do tej samej szkoły, a ani razu się nie spotkałyśmy (tzn specjalnie bo przypadkowo to tak:razz:).
A co do gadu, to muszę się przyznać, że zgubiłam Twój numer:shake:[/QUOTE]

razem z aniao byłyśmy na wystawie i podziwiałyśmy piękne bulwiaczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='BullWest'] To jest jakaś masakra, chodzę z Estową do tej samej szkoły, a ani razu się nie spotkałyśmy (tzn specjalnie bo przypadkowo to tak:razz:).
[/QUOTE]

Powiem tyle, już Cię rozpoznaję w tłumie, co jakiś czas się na Ciebie natykam w szkole, ale jak zwykle odwagi mi brak xD Ostatnio stałam sobie z takim Rafikim z IIIc przy sklepiku, Ty też tam byłaś z koleżanką i oczywiście nie podeszłam XD

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy:)

monia&nero - Nie, te obroże akurat nie są z Wozy, pytałam ich wielokrotnie o takie, ale w Polskiej siedzibie nie mieli mosiężnego ornamentu.
Obrożę z buldożkami z Wozy ma Shilla - różową:d

Estowa- nie ma co, uważam, że jesteś co najmniej dziwna:d Gdybym pamiętała jak wyglądasz sama bym do Ciebie podlazła, ale nawet nie wiem która to ty:o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BullWest']Dziękujemy:)

monia&nero - Nie, te obroże akurat nie są z Wozy, pytałam ich wielokrotnie o takie, ale w Polskiej siedzibie nie mieli mosiężnego ornamentu.
Obrożę z buldożkami z Wozy ma Shilla - różową:d

[B]Estowa- nie ma co, uważam, że jesteś co najmniej dziwna:d Gdybym pamiętała jak wyglądasz sama bym do Ciebie podlazła, ale nawet nie wiem która to ty[/B]:o[/QUOTE]

Też tak miałam :lol: Ale jak się spotkałyśmy to bym już ją rozpoznała, powoli :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BullWest']

Estowa- nie ma co, uważam, że jesteś co najmniej dziwna:d Gdybym pamiętała jak wyglądasz sama bym do Ciebie podlazła, ale nawet nie wiem która to ty:o[/QUOTE]

wejdź na naszą stronę : [URL="http://www.estabernenczyk"]www.estabernenczyk[/URL].republika.pl i tam w zakładkę o mnie ;p. Nie zbiorę się na odwagę chyba xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...