Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusik, jesteś NIESAMOWITA!!! Radość ogromna, tyle psiaków wyjedzie!!! 

Oby ten Nowy Rok był równie cudowny jak ten ostatni dzień starego roku!!!

 

Oby Asieńko był wspaniały i pozwolił nam uratować jeszcze wiele istnień...:)

35035.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam dla naszych psiaczków Megapakiet Animondę 800g x24 puszki.

Nr zamówienia: 101539705 - Status: Zamówienie przyjęte

Nr zamówienia

101539705

Data zamówienia

31.12.17

Sposoby płatności

Przelew natychmiastowy

KurierLogo gp
 
Produkt
Cena
Ilość
Kwota
322674_animonda_grancarno_adult_24x800g_Megapakiet Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g- Wołowina z kurczakiem
129,80 zł
1
129,80 zł
suma
129,80 zł
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie na wątek, ale tak, jak napisałam już do Bogusik - w styczniu nie dam rady pomóc finansowo: będę mieć sunię na darmowym tymczasie. W następnych miesiącach pewnie będzie mi łatwiej. Trzymam mocno kciuki za wszystkie psiaki, którym dałyście znowu wolność i nadzieję :) Niech jak najszybciej znajdą dobre domy, a Wam niech się szczęści we wszystkim za tę pomoc i serce, które dajecie <3

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, memory napisał:

Pieniążki dla psiaków już w drodze :)

I Wam i tym pieskom - Szczęśliwego Nowego Roku!

Z całego serca dziękujemy za pomoc dla psiaków i życzymy również wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :)

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Zapisuję wątek trojga szczęśliwców :)

Witamy Tysiu :)

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Dziękuję za zaproszenie na wątek, ale tak, jak napisałam już do Bogusik - w styczniu nie dam rady pomóc finansowo: będę mieć sunię na darmowym tymczasie. W następnych miesiącach pewnie będzie mi łatwiej. Trzymam mocno kciuki za wszystkie psiaki, którym dałyście znowu wolność i nadzieję :) Niech jak najszybciej znajdą dobre domy, a Wam niech się szczęści we wszystkim za tę pomoc i serce, które dajecie <3

 

Witamy na wątku i również  życzymy  Twojej tymczasowiczce znalezienia szybciutko najlepszego domku! :)

17 minut temu, magenka1 napisał:

zapisuje trójkę wspaniałą :) będę kibicować

Witamy i bardzo się cieszymy,że będziesz kibicować naszym psiakom :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Czekamy na kolejne biedne maleństwa, już niedługo będą miały ciepło i miseczkę pełną jedzonka.

Witaj szafirko na wątku naszych psiaczków i dziękuję,że je przyjmiesz.Zapewne przeczytałaś o Animondzie zamówionej.Na razie nie wiem kiedy dotrze,otrzymałam wiadomość,że jest przygotowana do odbioru przez kuriera. 24 puszki to tak skromnie na 3 psiaki.Na razie nie mamy za wiele pieniążków.Jak będzie się kończyła mokra daj wcześniej znać.Nie wiem jak wygląda zapas suchej karmy po Majeczce i Elfiku bo chyba Teoś z niej korzysta.Fundacja ZEA obiecała nam pomoc w suchej karmie.

Psiaki czeka SPA i koniecznie u Duni obcięcie pazurków.Dunia jest świeżo po sterylce.Na razie nie wiemy kiedy ma nastąpić transport,jak Bogusik coś będzie wiedziała da znać.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Bogusik napisał:

Niestety ale transport Zamość-Kalisz odpada.Dostałam wiadomość,że jednak nie zmieszczą 5 keneli.Pojedzie Szafirek po psiaki do samego Zamościa za co ogromnie dziękuję! :) Odbiór psiaków w sobotę rano

O kurcze!

Kawał drogi przed Szafirkiem!

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Bogusik napisał:

To prawda, dlatego szukałam transportu łączonego aby było lżej.Niestety ale nie wyszło :( Zostało zbyt mało czasu aby jeszcze coś kombinować...

A czy Szafirek gdzieś po drodze śpi czy całą trasę na raz bierze?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, b-b napisał:

A czy Szafirek gdzieś po drodze śpi czy całą trasę na raz bierze?

Jeżeli jest odbiór psiaków rano,a przeważnie tak jest to szafirek wyjeżdża dzień wcześniej,jedzie ile się da jak najbliżej Zamościa i nocuje w zajeździe,hotelu i rano stawia się na godz.8 w schronie aby jak najszybciej wyjechać i być wieczorem w domu.Przeważnie zajeżdża do mnie aby pokazać psiaki.Ja przy okazji reguluję dług za transport.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Jeżeli jest odbiór psiaków rano,a przeważnie tak jest to szafirek wyjeżdża dzień wcześniej,jedzie ile się da jak najbliżej Zamościa i nocuje w zajeździe,hotelu i rano stawia się na godz.8 w schronie aby jak najszybciej wyjechać i być wieczorem w domu.Przeważnie zajeżdża do mnie aby pokazać psiaki.Ja przy okazji reguluję dług za transport.

Anulko to może tym razem ja przeleję ze swoich do Ciebie już akonto tej zapłaty?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Anulko to może tym razem ja przeleję ze swoich do Ciebie już akonto tej zapłaty?

Nie ma sensu przelewać mi.Ja ureguluję całościowo kwotę za transport.Później się rozliczymy.Trzeba koniecznie poprosić Naszą Havankę,która bardzo pomaga psiakom zamojskim o bazarek transportowy,zawsze ratuje nas bazarkiem.Wtedy zysk z bazarku trafia do mnie i się rozliczamy.

b-b poprosisz Havankę o bazarek transportowy? Nie pamiętam ile wynosi transport szafirka,muszę pogrzebać po wątkach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...