Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

Kochani!

Jako, że koszt transportu Miki wyniósł 530zł. 

Hania od siebie i Męża dołożyła do niego 50zł.

Czyli uzbierać musimy 480zł.

Pieniążki  pożyczamy z konta psiaczków i oddawane będą z  bazarków zrobionych na cel tego transportu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Kochani!

Jako, że koszt transportu Miki wyniósł 530zł. 

Hania od siebie i Męża dołożyła do niego 50zł.

Czyli uzbierać musimy 480zł.

Pieniążki  pożyczamy z konta psiaczków i oddawane będą z  bazarków zrobionych na cel tego transportu.

Boguniu zrobione :)

5aaab790d88d1_Mikatransport.png.2461a2bb20d154602136d5ca29050e29.png

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, hop! napisał:

Mika coraz lepiej radzi sobie z chodzeniem na smyczy, załatwia się tylko na zewnątrz. Jest trochę spokojniejsza, nie wpada w panikę. Gdy zostaje sama, śpiewa sopranem i zajmuje się zdobnictwem ażurowym. ;-) 

Trochę istotnych informacji o Mice:

wiek: ponad rok (w książeczce zdrowia ma wpisany rok urodzenia 2016)

wysokość w kłębie: około 46 cm

waga: około 12 kg

sterylizacja: tak 

szczepienia przeciwko wirusówkom i wściekliźnie: aktualne

odrobaczenie: była jednorazowo odrobaczona na początku stycznia, powtórzyłam odrobaczenie 13 marca

chip: posiada

Znalazłam u Miki na brzuchu nitkę po sterylce. Nie była wrośnięta, wyjęłam ją bez problemu.

mi2.JPG

mi3.JPG

mi4.JPG

Wieści coraz bardziej optymistyczne, no i zdjęcia też można wykorzystać w przyszłych ogloszeniach. Boguniu, wrzuć proszę informacje o Mice na pierwszą stronę, zeby nie zginęły w natłoku postów. Przydadzą się do przyszłych ogloszeń.

Hop, trzymam za Was kciuki !

Czy był jakiś odzew w spr. Bobika? "Przeniosłam" go na Nową Sól z ostatnimi zdjeciami i jest wieksze zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, hop! napisał:

Mika coraz lepiej radzi sobie z chodzeniem na smyczy, załatwia się tylko na zewnątrz. Jest trochę spokojniejsza, nie wpada w panikę. Gdy zostaje sama, śpiewa sopranem i zajmuje się zdobnictwem ażurowym. ;-) 

Trochę istotnych informacji o Mice:

wiek: ponad rok (w książeczce zdrowia ma wpisany rok urodzenia 2016)

wysokość w kłębie: około 46 cm

waga: około 12 kg

sterylizacja: tak 

szczepienia przeciwko wirusówkom i wściekliźnie: aktualne

odrobaczenie: była jednorazowo odrobaczona na początku stycznia, powtórzyłam odrobaczenie 13 marca

chip: posiada

Znalazłam u Miki na brzuchu nitkę po sterylce. Nie była wrośnięta, wyjęłam ją bez problemu.

Mika - nitka po sterylce.JPG

mi1.JPG

mi2.JPG

mi3.JPG

mi4.JPG

Jak to Julito zrobiłaś, że Mika nie zwiała Ci podczas oglądania brzusia?

Co gryzie Mika?- zdobnictwo ażurowe?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Wieści coraz bardziej optymistyczne, no i zdjęcia też można wykorzystać w przyszłych ogloszeniach. Boguniu, wrzuć proszę informacje o Mice na pierwszą stronę, zeby nie zginęły w natłoku postów. Przydadzą się do przyszłych ogloszeń.

Hop, trzymam za Was kciuki !

Czy był jakiś odzew w spr. Bobika? "Przeniosłam" go na Nową Sól z ostatnimi zdjeciami i jest wieksze zainteresowanie.

Zaraz wrzucę :)

Dziękuję za Bobika :)

tu Hania pisała o zapytaniach o chłopaka

Dnia 14.03.2018 o 19:54, szafirka napisał:

Może coś uda się zrobić - zdjęcia wysłane do Alaskan. Miałam kilka (ok. 8) zapytań o Bobisia w ciągu powiedzmy 4 dni, ale sytuacja jest jakaś dziwna, ponieważ dla KAŻDEGO Nowa Sól jest za daleko, a telefony były z Wrocławia i 1 z Legnicy (80 km ode mnie). Oczywiście co do innych piesków też zdarzy się, że komuś kilkadziesiąt km jest daleko, ale żeby wszystkim zainteresowanym jednym Bobikiem? Cóż, w każdym razie nas przystojniak stał się zauważalny i to jest najważniejsze. A może jakieś jedno ogłoszenie wrzucić na Zieloną Górę?

Jeśli zdjęcia będą bezużyteczne, to zrobię znowu sesję, tylko niech jakieś słońce wyjdzie zza chmur.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

14 godzin temu, b-b napisał:

Jak to Julito zrobiłaś, że Mika nie zwiała Ci podczas oglądania brzusia?

Co gryzie Mika?- zdobnictwo ażurowe?

Nie wiem. Tak jakoś wyszło. :-)

Co gryzie Mika? Zdarzyło się, że wygryzła dziurki w bawełnianym dywaniku i polarowym kocu. Nic wielkiego się nie stało. Jest jej ciężko, wszystko nowe, musi się wielu rzeczy nauczyć i dostosować do życia u boku człowieka. Moim zdaniem radzi sobie bardzo dobrze i zasługuje na wielkie brawa. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, hop! napisał:

 

Nie wiem. Tak jakoś wyszło. :-)

Co gryzie Mika? Zdarzyło się, że wygryzła dziurki w bawełnianym dywaniku i polarowym kocu. Nic wielkiego się nie stało. Jest jej ciężko, wszystko nowe, musi się wielu rzeczy nauczyć i dostosować do życia u boku człowieka. Moim zdaniem radzi sobie bardzo dobrze i zasługuje na wielkie brawa. 

W takim razie Mikuniu dla ciebie i dla hop!    5aaba92e5bcdf_gifklaszcze.gif.ac85302fe9f44fc29123f765e7167d85.gif

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, hop! napisał:

 

Nie wiem. Tak jakoś wyszło. :-)

Co gryzie Mika? Zdarzyło się, że wygryzła dziurki w bawełnianym dywaniku i polarowym kocu. Nic wielkiego się nie stało. Jest jej ciężko, wszystko nowe, musi się wielu rzeczy nauczyć i dostosować do życia u boku człowieka. Moim zdaniem radzi sobie bardzo dobrze i zasługuje na wielkie brawa. 

Tak jak napisały Dziewczyny BRAWA dla Was OBU!!!

My tutaj ciągle trzymamy za Was kciuki! :D

 

8 godzin temu, elik napisał:

W takim razie Mikuniu dla ciebie i dla hop!    5aaba92e5bcdf_gifklaszcze.gif.ac85302fe9f44fc29123f765e7167d85.gif

Tak, tak! :D

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

hop! obie zasługujecie na wielkie brawa!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony bije brawo Mikusia się otworzy, tylko potrzebuje czasu. Wierzę, że już niedługo wszystkich nas zaskoczy...

Też tak myślę :D 

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Takie wieści to miód na serce :) Widzę w Mice ogromne postępy, jeszcze wyjdzie na psy.

...byle tylko dziurkaczy nie używała ;)

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, anica napisał:

Przywitamy ,Nowy tydzień z uśmiechem na ustach i bijąc Brava dla Mikuni i Hop!

image.png

Aaaaa to już wiem o jakie ruchome obrazki pytałaś :) Za dużo by pisać. Przerobimy to razem telefonicznie :) Zadzwonię wieczorkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Dzieńdoberek,pięknie się witamy  :):):)

22 godziny temu, elik napisał:

Aaaaa to już wiem o jakie ruchome obrazki pytałaś :) Za dużo by pisać. Przerobimy to razem telefonicznie :) Zadzwonię wieczorkiem :)

 

... to może ja dzisiaj spróbuję ;)

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe brawa! Dzięki! :-) 

Mikusia na smyczy chodzi już ładnie (nie gryzie smyczy, nie skacze, nie szarpie, nie zapiera się, daje sobą kierować). Smycz musi być dopięta do szelek, bo gdy jest dopięta do obroży i Mika czuje szarpnięcia, stresuje się i idzie zdecydowanie gorzej. Lubi wychodzić do ogródka, gdy usłyszy jakieś dźwięki, nasłuchuje, ale nie wpada w panikę. Bez problemu wraca do domu. Może już w tym tygodniu odważę się wyjść z nią poza posesję, żeby sprawdzić jej zachowanie i reakcje na obcym terenie.

Mika w pełni zachowuje czystość w domu. Nauczyła się zostawać sama, nie hałasuje. Akceptuje towarzystwo innych psów. Gryzie niektóre rzeczy (w większości z tkanin). Robi to w chwilach nudy lub stresu. Próbuję ją przestawić na zabawki i gryzaki. Mika nie akceptuje wiszących adresówek i odgryza je. W DS powinna mieć przynitowaną do obroży lub tego typu: http://allegro.pl/grawerowany-identyfikator-na-obroze-dla-psa-kota-i7186814258.html

Mikusia nie szuka kontaktu z opiekunem, stara się trzymać w bezpiecznej odległości. Na dotyk reaguje coraz lepiej, potrafi się podporządkować. 

mik1.JPG

mik2.JPG

mik3.JPG

mik4.JPG

mik5.JPG

mik6.JPG

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe zdjęcia hop! :) Dzięki    5ab0db959d04c_kwiatki2.gif.5c13c933545b85fcad410e2ec2630dc6.gif

Widać, że Mikunia  nie jest zachwycona dotykiem. Niestety :(  Miejmy nadzieję, że się to wkrótce zmieni. Pocieszające jest to, że są postępy w zachowaniu Mikuni i to w tak krótkim czasie. Zapewne dzięki pracy hop!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, hop! napisał:

Wspaniałe brawa! Dzięki! :-) 

Mikusia na smyczy chodzi już ładnie (nie gryzie smyczy, nie skacze, nie szarpie, nie zapiera się, daje sobą kierować). Smycz musi być dopięta do szelek, bo gdy jest dopięta do obroży i Mika czuje szarpnięcia, stresuje się i idzie zdecydowanie gorzej. Lubi wychodzić do ogródka, gdy usłyszy jakieś dźwięki, nasłuchuje, ale nie wpada w panikę. Bez problemu wraca do domu. Może już w tym tygodniu odważę się wyjść z nią poza posesję, żeby sprawdzić jej zachowanie i reakcje na obcym terenie.

Mika w pełni zachowuje czystość w domu. Nauczyła się zostawać sama, nie hałasuje. Akceptuje towarzystwo innych psów. Gryzie niektóre rzeczy (w większości z tkanin). Robi to w chwilach nudy lub stresu. Próbuję ją przestawić na zabawki i gryzaki. Mika nie akceptuje wiszących adresówek i odgryza je. W DS powinna mieć przynitowaną do obroży lub tego typu: http://allegro.pl/grawerowany-identyfikator-na-obroze-dla-psa-kota-i7186814258.html

Mikusia nie szuka kontaktu z opiekunem, stara się trzymać w bezpiecznej odległości. Na dotyk reaguje coraz lepiej, potrafi się podporządkować. 

 

mik3.JPG

 

 

 

Bardzo dziękuję Julito za...za wszystko co robisz dla Mikusi :*

Kochane uszolki.

Wierzę w Was i jak widzę nie tylko ja :D

 

13 godzin temu, elik napisał:

Zapewne dzięki pracy hop!

Bez dwu zdań :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...