Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

Wczoraj i dzisiaj na konto psiaczków wpłynęły poniższe kwoty:

.................30,00 zł   -  Bgra   - 12.03.

.................20,00 zł   -  Alaskan mlamutte  II -  13.03.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5aa850e8d9abf_gifdziekujera.gif.b8d1220e2fc9260e18226ad4cdac1aef.gif

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Havanka napisał:

Saba i Bambi przywitają wiosnę w już nowych domach. Poczują zapach świeżej, zielonej trawy i radość ze spacerów. Żal tych, które nigdy tego nie doświadczą.

Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż do domu !

 

7 godzin temu, hop! napisał:

Było pierwsze, dłuuugie si w ogródku - uwieczniłam na zdjęciu. :-)) Mice zdecydowanie ulżyło. :-)Świetnie, że załatwiła się na zewnątrz, a nie w domu. 

m1.JPG

m2.JPG

m3.JPG

m4.JPG

Bardzo się cieszę, ze zrobiła TO na dworze :)

Maleńka tyle cioć trzyma kciuki za ciebie. 

Musi się udać :)

 

 

3 godziny temu, szafirka napisał:

Zdjęcia wyszły w miarę, tylko wszędzie świecące oczy. Te zdjęcia tylko wybrałam. Może umie ktoś poprawiać oczy? to podesłałabym pozostałe.

22426057_1902777656700160_1594466966_o_800x590.jpg

28938584_1902777650033494_1129216801_o(1)_800x600.jpg

28942869_1902777653366827_435019634_o_800x600.jpg

28943434_1902777643366828_1503844161_o_800x600.jpg

P3136597_800x600.JPG

P3136599_800x600.JPG

P3136610_800x600.JPG

Ale cudny ten nasz Bobiś!!!

No schrupałabym go normalnie :D

 

3 godziny temu, uxmal napisał:

Poproszę fotki. Jeśli mnie się nie uda poproszę siostrę. Ma zdolności dziewczyna.

 

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Szafirko, bardzo prosze na maila. Mój TZ potrafi. Podaję adres na PW 

Dziękuję Kochane za pomoc! :)

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Wczoraj i dzisiaj na konto psiaczków wpłynęły poniższe kwoty:

.................30,00 zł   -  Bgra   - 12.03.

.................20,00 zł   -  Alaskan mlamutte  II -  13.03.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5aa850e8d9abf_gifdziekujera.gif.b8d1220e2fc9260e18226ad4cdac1aef.gif

 

Dziękujemy Kochane Ciocie! :D 

napis-dziekuje-ruchomy-1.gif

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Boguniu, oba psiaczki są śliczne i aż dziw bierze, że takie nijakie zainteresowanie nimi.  Jestem pewna, że to tylko chwilowa sytuacja i szybko się zmieni.

Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcie nurka na środę

Może jak dziewczyny przerobią zdjęcia , które podeśle im Hania to będzie my mieli większe pole do manewru aby wymienić je na nowe w ogłoszeniach. Może to wtedy zadecyduje czy będzie lepiej zauważony.

7 godzin temu, anica napisał:

Mikunia, dzielna dziewczynka! sioo na dworze!tancze.gif   jak niewiele do szczęścia ,potrzeba ;)

.. ja też nie widzę świecących ,oczu u Bobisia ?

Tysia już Ci wytłumaczyła :)

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ja zrozumiałam to tak, że zdjęcia ze świecącymi oczkami nie zostały dodane na forum :) I że jak ktoś umie z nimi coś podziałać to szafirka wyśle na maila :)

Właśnie wysyłam alimenty dla psiaków :) 

Dziękujemy za alimenty :*

 

Próbowałam rozjaśnić te, które Hania wstawiła aby były widoczniejsze ale jakoś brzydko mi to wychodzi :(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę coś wtrącić to przydałoby się zdjęcie Bobisia takie z portretowe żeby było jego ładne oczka widać. Na tych pierwszych fotkach wygląda uroczo ale jak je zobaczyłam pierwszy raz to na moim kompie wygląda ..przepraszam ale jakby nie miał oczków :(.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Onaa napisał:

Jeśli mogę coś wtrącić to przydałoby się zdjęcie Bobisia takie z portretowe żeby było jego ładne oczka widać. Na tych pierwszych fotkach wygląda uroczo ale jak je zobaczyłam pierwszy raz to na moim kompie wygląda ..przepraszam ale jakby nie miał oczków :(.

Może dziewczyny coś ze zdjęciami wskórają ...a jak nie to znowu będę prosić Hanie o zdjęcia .

Link to comment
Share on other sites

Może coś uda się zrobić - zdjęcia wysłane do Alaskan. Miałam kilka (ok. 8) zapytań o Bobisia w ciągu powiedzmy 4 dni, ale sytuacja jest jakaś dziwna, ponieważ dla KAŻDEGO Nowa Sól jest za daleko, a telefony były z Wrocławia i 1 z Legnicy (80 km ode mnie). Oczywiście co do innych piesków też zdarzy się, że komuś kilkadziesiąt km jest daleko, ale żeby wszystkim zainteresowanym jednym Bobikiem? Cóż, w każdym razie nas przystojniak stał się zauważalny i to jest najważniejsze. A może jakieś jedno ogłoszenie wrzucić na Zieloną Górę?

Jeśli zdjęcia będą bezużyteczne, to zrobię znowu sesję, tylko niech jakieś słońce wyjdzie zza chmur.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, szafirka napisał:

Może coś uda się zrobić - zdjęcia wysłane do Alaskan. Miałam kilka (ok. 8) zapytań o Bobisia w ciągu powiedzmy 4 dni, ale sytuacja jest jakaś dziwna, ponieważ dla KAŻDEGO Nowa Sól jest za daleko, a telefony były z Wrocławia i 1 z Legnicy (80 km ode mnie). Oczywiście co do innych piesków też zdarzy się, że komuś kilkadziesiąt km jest daleko, ale żeby wszystkim zainteresowanym jednym Bobikiem? Cóż, w każdym razie nas przystojniak stał się zauważalny i to jest najważniejsze. A może jakieś jedno ogłoszenie wrzucić na Zieloną Górę?

Zdjęcia już mam, TZ zaraz bedzie działał.

Moje ogłoszenie Bobika na Wrocław ma sporo wejść i odkryć telefonu...Może zmienię na Zieloną Górę?? Proszę o decyzję..

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Może coś uda się zrobić - zdjęcia wysłane do Alaskan. Miałam kilka (ok. 8) zapytań o Bobisia w ciągu powiedzmy 4 dni, ale sytuacja jest jakaś dziwna, ponieważ dla KAŻDEGO Nowa Sól jest za daleko, a telefony były z Wrocławia i 1 z Legnicy (80 km ode mnie). Oczywiście co do innych piesków też zdarzy się, że komuś kilkadziesiąt km jest daleko, ale żeby wszystkim zainteresowanym jednym Bobikiem? Cóż, w każdym razie nas przystojniak stał się zauważalny i to jest najważniejsze. A może jakieś jedno ogłoszenie wrzucić na Zieloną Górę?

Jeśli zdjęcia będą bezużyteczne, to zrobię znowu sesję, tylko niech jakieś słońce wyjdzie zza chmur.

Haniu te w domku wyszły świetnie gdyby nie to, że za ciemno. Nie widać jego pysia oczu. 

Musimy pokazać jego radosny pychol i oczy. Wtedy psiak zyskuje na wyglądzie. Taki smutas nikogo nie rusza.

Na ZG Bobik ma ogłoszenie.

27 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zdjęcia już mam, TZ zaraz bedzie działał.

Moje ogłoszenie Bobika na Wrocław ma sporo wejść i odkryć telefonu...Może zmienię na Zieloną Górę?? Proszę o decyzję..

Bobi ma na ZG już dawno.

https://www.olx.pl/oferta/moja-milosc-to-wszystko-co-moge-ci-dac-CID103-IDr62HF.html

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Ok, to moje zostaje na Wrocław...dobrze, że tel dzwoni...

Jedni potrafią pół polski przejechać za psiakiem a innym pod nos podstawić to powiedzą, ze za daleko :/

Co zrobić.

Niech lepiej czeka za swoim domkiem takim, dla którego odległość nie będzie problemem :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bogusik napisał:

Pierwsze sioo Miki na dworze to już coś do przodu....:Trzymam kciuki aby było wiele takich i innych cosików...!:) Bobik śliczny i tez trzymam kciuki za domek!

Dziękuję Bogusiu :) \Pewnie dowiemy się jak coś nowego się wydarzy :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, szafirka napisał:

Może coś uda się zrobić - zdjęcia wysłane do Alaskan. Miałam kilka (ok. 8) zapytań o Bobisia w ciągu powiedzmy 4 dni, ale sytuacja jest jakaś dziwna, ponieważ dla KAŻDEGO Nowa Sól jest za daleko, a telefony były z Wrocławia i 1 z Legnicy (80 km ode mnie). Oczywiście co do innych piesków też zdarzy się, że komuś kilkadziesiąt km jest daleko, ale żeby wszystkim zainteresowanym jednym Bobikiem? Cóż, w każdym razie nas przystojniak stał się zauważalny i to jest najważniejsze. A może jakieś jedno ogłoszenie wrzucić na Zieloną Górę?

Jeśli zdjęcia będą bezużyteczne, to zrobię znowu sesję, tylko niech jakieś słońce wyjdzie zza chmur.

... może jest jeszcze jakaś inna Nowa Sól?  może nie kojarzą ,że to Lubuskie?  trochę ostatnio

jeździmy w tamte okolice, szukamy domku ,trasa jest super!... daleko? przecież to,ok półtora godziny? 

Bobiś ma "wzięcie" chyba szybko ,będzie miał ,swój domekhaha.gif   mnie jakoś ,tak Mikunia ,chwyciła za serduchook2.gif

Link to comment
Share on other sites

Mika coraz lepiej radzi sobie z chodzeniem na smyczy, załatwia się tylko na zewnątrz. Jest trochę spokojniejsza, nie wpada w panikę. Gdy zostaje sama, śpiewa sopranem i zajmuje się zdobnictwem ażurowym. ;-) 

Trochę istotnych informacji o Mice:

wiek: ponad rok (w książeczce zdrowia ma wpisany rok urodzenia 2016)

wysokość w kłębie: około 46 cm

waga: około 12 kg

sterylizacja: tak 

szczepienia przeciwko wirusówkom i wściekliźnie: aktualne

odrobaczenie: była jednorazowo odrobaczona na początku stycznia, powtórzyłam odrobaczenie 13 marca

chip: posiada

Znalazłam u Miki na brzuchu nitkę po sterylce. Nie była wrośnięta, wyjęłam ją bez problemu.

Mika - nitka po sterylce.JPG

mi1.JPG

mi2.JPG

mi3.JPG

mi4.JPG

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...