Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

17 godzin temu, b-b napisał:

Chyba Ciocia nie była ostatnio na wątku i nie widziała wpisu o nie wpłacaniu stałych za grudzień.

Pewnie też żadna z Cioć nie widziała prośby o przeniesienie stałej na Zuzię. o ile już nie obiecały jej jakiemuś kolejnemu psiaczkowi :)

 

Przyznaję, że nie widziałam :) Oczywiście jeśli Mika nie potrzebuje już deklaracji to ja swoją przenoszę na Zuzię.

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

Kochana hop1 jak najbardziej i miałam podziękować za super faktury, ale ciągle coś ważnego stało na przeszkodzie.

Dzięki  1144223886_dajekwiat.gif.971da4842cf7d367fab800576964b512.gif

Cieszę się. Nie wszystkie listy, które wysłałam ostatnio dotarły do adresatów. Dwa gdzieś utknęły, ale może przed świętami zostaną doręczone. 

Dziękuję za miłą współpracę. :-)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, yucca napisał:

Przyznaję, że nie widziałam :) Oczywiście jeśli Mika nie potrzebuje już deklaracji to ja swoją przenoszę na Zuzię.

 

 

6 godzin temu, b-b napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania serce kwiaty gify dziÄkujÄ!!!

A to się Ela ucieszy :D

 

Ela ogromnie się ucieszyła, bo to pierwsza stała deklaracja dla tej małej suni. Okazało się dzisiaj, że jest bardzo chora i w zasadzie nie wiadomo co jej jest :(  Wiadomo tylko co jej dolega, ale nie wiadomo z jakiego powodu

Yucca bardzo serdecznie dziękuję.

950143882_dziekujserdecznie.png.3c2fed908990d65ae2f2a6f076c5da84.png

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że mogę już napisać ,że Mikusia ma dom :)

Została Sarą. Mieszka z 3 dorosłymi osobami i nastolatką, żółwiem i królikiem. Została psiakiem pana. Z nim śpi, z nim też przeważnie chodzi na spacery. Pan mówi ,że najlepiej czuje się kiedy wszyscy są w domu. Mam obiecane zdjęcia i info co jakiś czas. Zostawiam Rodzinę w spokoju aby mogła spokojnie szykować się do świąt. Oczywiście uczuliłam Pana o strachu przed wystrzałami. Pan zna ten temat bo 3 poprzednie psiaki też się wystrzałów bały i Pan wie co robić. Po NR mała jest umówiona w ZG u rodzinnego weta. Tam Państwo ze wszystkimi swoimi psiakami chodzili na kontrole i leczyli w razie potrzeby.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Chciałam bardzo podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego ,że Mikusia/Sara ma teraz swój domek.

Fundacji ZEA Toli za całą pomoc dla Mikusi. Za datki jednorazowe, za wpłaty stałe. Za pomooc w ogłoszeniach no i oczywiście za trzymanie kciuków i przesyłanie ciepłych myśli :) Za opiekę tą codzienną nad Mikusią. Hani, u której Mika najpierw wylądowała i tam okazało się jakim dzikuskiem. Jestem bardzo wdzięczna Julicie za to, że potrafiła nauczyć sunię tego co teraz umie, nauczyła ją pokonywać jej lęki. Kochanej Eli, która prowadziła rachunki Miki : ) Podziękowania należą się też wszystkim zaglądającym, zostawiajacym cieple słowa przez ten długi czas :)

Wszystkim Wam ogromnie DZIĘKUJĘ! :*

51264900d3c4f.jpg.188f54f959ef34f8947bf76a61fd43df.jpg

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, b-b napisał:

Chciałam bardzo podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego ,że Mikusia/Sara ma teraz swój domek.

Fundacji ZEA Toli za całą pomoc dla Mikusi. Za datki jednorazowe, za wpłaty stałe. Za pomooc w ogłoszeniach no i oczywiście za trzymanie kciuków i przesyłanie ciepłych myśli :) Za opiekę tą codzienną nad Mikusią. Hani, u której Mika najpierw wylądowała i tam okazało się jakim dzikuskiem. Jestem bardzo wdzięczna Julicie za to, że potrafiła nauczyć sunię tego co teraz umie, nauczyła ją pokonywać jej lęki. Kochanej Eli, która prowadziła rachunki Miki : ) Podziękowania należą się też wszystkim zaglądającym, zostawiajacym cieple słowa przez ten długi czas :)

Wszystkim Wam ogromnie DZIĘKUJĘ! :*

51264900d3c4f.jpg.188f54f959ef34f8947bf76a61fd43df.jpg

 

Ja również dziękuję wszystkim zaangażowanym w ratowanie suni, a potem w szukanie jej domu!

B- b 

Tobie należą się ogromne  podziękowania,

bo to Ty podjęłaś decyzję o zabraniu suczki,

i to od Ciebie zaczęło się jej drugie, lepsze życie:)

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zdjęcia od Pana Sławka.

Niestety nie są najlepszej jakości i muszę je pozmniejszać i większość rozjaśnić wiec wklejam dzisiaj tylko dwa a resztę jutro jak wrócę z pracy.

Niestety znowu weekend mam pracujący.

20181211_201920_resized.jpg.73be1c458ea6c8e2b544fcd710cd6049.jpg20181224_123805_resized.thumb.jpg.21fc937042f68d46c477e16a8a8758ac.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...