Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

39 minut temu, Havanka napisał:

Nasza Mikunia??? Jakoś inny jej obraz sobie stworzyłam. Myślalam, ze jest bojaźliwa w pierwszym kontakcie a tu miła niespodzianka !

To fantastycznie, ze wszystko poszło gładko, sprawnie i bezproblemowo !!! Brawo sunieczko !!!

 

Przed chwilą, uxmal napisał:

:)) Mika na kanapie :)) świetne wiadomości

Mika nie ma oporów jeżeli chodzi o kanapy. Chętnie na nich siedzi. Dlatego ucieszyłam się, że w DS kanapy i łóżka są dostępne dla psa. Jeżeli chodzi o lęki i obawy, to je ma, ale najwyraźniej w nowym domu poczuła się dobrze. Dzielnie zniosła zmianę i zapoznanie z nową rodziną. To świetny start. Jak będzie dalej, zobaczymy. Ale to już b-b będzie zamieszczać relacje i zdjęcia. 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Olena84 napisał:

Miejmy nadzieje, że państwo nie zrezygnują i dadzą jej dużo czasu na aklimatyzację.

Na początku jest entuzjazm i zapał, wiara w to, że uda się pokonać wszelkie trudności i rozwiązać wszystkie problemy. A potem? Potem różnie bywa. Czas pokaże, czy zapewnienia i obietnice ze strony DS były prawdziwe. Adoptowali Mikę wiedząc o jej plusach i minusach. 

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się ,że Julita mogła relacjonować Wam co u Miki .

Dostawałam w pracy na bieżąco wiadomości od Julity i od p.Sławka.

Pan Sławek specjalnie zamienił się dzisiaj na zmiany aby przywitać Mikusię w domku.

Mała dostała miseczkę chrząstek i ze smakiem je zjadła. Na spacerze krążyła jak orbita wszystko wąchając. Wołana do wyjścia na dwór podchodzi, wącha smycz i ładnie daje sobie ją zapiąć. Na spacerku ogonek co jakiś czas wędrował do góry.

Jestem pewna,że mała będzie tam kochana. Oby jak najszybciej zdała sobie sprawę ,że jest bezpieczna i kochana :)

 

 

 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Bogusik napisał:

Pierwsze wiadomości badzo optymistyczne :) Kciuków nie puszczam bo przydadzą się na pewno na dalsze dni aklimatyzacji Miki w nowej rodzinie i otoczeniu.

 

2 minuty temu, Tola napisał:

Ja też ogromnie się cieszę, kciuki trzymam nadal, ale z coraz większa nadzieją, ze będzie dobrze!!!

Podzielam Wasz optymizm :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Bogusik napisał:

Pierwsze wiadomości badzo optymistyczne :) Kciuków nie puszczam bo przydadzą się na pewno na dalsze dni aklimatyzacji Miki w nowej rodzinie i otoczeniu.

 

20 minut temu, Tola napisał:

Ja też ogromnie się cieszę, kciuki trzymam nadal, ale z coraz większa nadzieją, ze będzie dobrze!!!

 

17 minut temu, elik napisał:

 

Podzielam Wasz optymizm :)

Trzymajmy Kochane, Trzymajmy. I najlepszym adopcjom jest to potrzebne ;)

Nie liczę na to ,ze wieści wciąż będzie wciąż dobre ale mam nadzieję, że właśnie tych dobrych wieści będzie coraz więcej i więcej :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rano na spacerze w lesie - blisko położony koło domku Mikusi - ogonek był cały czas w górze.  Pan rozkręca kanapę a Mika się bacznie przygląda :) Pan Sławek podziwia skoczność suni. Nie chciało się jej obejść dół wielkości około 1m to go przeskoczyła :)  Na drugim spacerku było widać, że sprawia jej przyjemność.

Myślę,zę nikt nie spodziewał się ,że Mikusia aż tak dobrze wypadnie w pierwszych godzinach w swoim Domku :)

Zaskoczyła chyba nas wszystkich swoją odwagą :) Tak jak Julita pisała ratuję ją ciekawość świata i to pozwala jej pokonywać te jeszcze siedzące jej choć już mniejsze lęki.

Oby tak dalej maleńka!

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Mikuniu przyszła faktura za bytowanie i szczepienie. Mam nadzieję, że ostatnia, że już na dobre zakotwiczysz w tym swoim domku  :) 

1916042681_MikaXI.png.02f7937fd294f1a4bf8d1dc45c22b39a.png

 

 

Dziękuję Eluś za wpłatę za pobyt Mikusi :)

Jeszcze za pobyt w grudniu będzie. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, hop! napisał:

W grudniu? Była jeden dzień, a już 2 grudnia raniutko wyjechała. Faktura za listopad jest ostatnia.

Wiec bardzo dziękuję Tobie i Synowi za gratisowe hotelikowanie Mikusi w grudniu :):*

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po niektórych wiadomościach od pana mój optymizm trochę przygasł, więc postanowiłam dzisiaj zadzwonić i porozmawiać. Optymizm wrócił. :-) Nie ma już Miki, jest Sara, która rozpoczęła nowe życie u boku swojej rodziny. Zwrot z adopcji wykluczony. Sara spokojnie przespała noc. Porusza się dość swobodnie po mieszkaniu, zjada posiłki (najpierw nie chciała suchej karmy Josera Festival, którą dałam dla niej, ale potem już zjadała swoje porcje). W domu nie było wpadki z załatwieniem się, ani prób niszczenia. Sara jest spokojniejsza, niż wczoraj i lęki są jakby mniejsze. Została już sama w domu (na krótko) i była grzeczna. Na spacery wychodzi chętnie, ładnie chodzi na smyczy i załatwia swoje potrzeby. Podsumowując, jest bardzo dobrze i myślę, że będzie coraz lepiej. Nie trzeba się martwić.

Pan zwrócił mi przelewem pieniądze za transport. List z umową został wysłany dzisiaj. 

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, hop! napisał:

Wczoraj po niektórych wiadomościach od pana mój optymizm trochę przygasł, więc postanowiłam dzisiaj zadzwonić i porozmawiać. Optymizm wrócił. :-) Nie ma już Miki, jest Sara, która rozpoczęła nowe życie u boku swojej rodziny. Zwrot z adopcji wykluczony. Sara spokojnie przespała noc. Porusza się dość swobodnie po mieszkaniu, zjada posiłki (najpierw nie chciała suchej karmy Josera Festival, którą dałam dla niej, ale potem już zjadała swoje porcje). W domu nie było wpadki z załatwieniem się, ani prób niszczenia. Sara jest spokojniejsza, niż wczoraj i lęki są jakby mniejsze. Została już sama w domu (na krótko) i była grzeczna. Na spacery wychodzi chętnie, ładnie chodzi na smyczy i załatwia swoje potrzeby. Podsumowując, jest bardzo dobrze i myślę, że będzie coraz lepiej. Nie trzeba się martwić.

Pan zwrócił mi przelewem pieniądze za transport. List z umową został wysłany dzisiaj. 

Dobrze,że się wszystko wyjaśniło :)

Ja dzisiaj tylko SMS-owałam z Panem ale jutro przed pracą postaram się zadzwonić - mam nadzieję, że Go nie obudzę po nocce - i podziękuję za zwrot pieniążków za transport Miki znaczy się Saruni :)

 

7 godzin temu, Bogusik napisał:

Bardzo się cieszę z tak dobrych wiadomości :)

 

5 godzin temu, Anula napisał:

I ja też ogromnie się cieszę z domku Mikuni i z Mikuni,że zdaje egzamin rewelacyjnie.Wraca do mnie optymizm.

Jak zawsze lajki mi się skończyły :(

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Dobrze,że się wszystko wyjaśniło :)

Ja dzisiaj tylko SMS-owałam z Panem ale jutro przed pracą postaram się zadzwonić - mam nadzieję, że Go nie obudzę po nocce - i podziękuję za zwrot pieniążków za transport Miki znaczy się Saruni :)

 

 

Jak zawsze lajki mi się skończyły :(

 

Mnie trochę zostało, to się podzieliłam, bo tez bardzo się cieszę z takich wieści!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...