Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

38 minut temu, Gabi79 napisał:

Ale super wieści!!!

Bardzo, bardzo się cieszę!!!

 

33 minuty temu, szafirka napisał:

Wizyty PA moich podopiecznych w mojej okolicy, a Mikę za taką uważam, są dla nich w prezencie.

Jeszcze raz BARDZO Haniu dziękujemy!!!:*

32 minuty temu, Bogusik napisał:

Bardzo się cieszę,że wizyta wypadła tak dobrze i trzymam nadal kciuki za jutrzejsze uzgodnienia! :)

 

28 minut temu, Olena84 napisał:

Brzmi super, oby tak było

 

 

Oby domek nie zmienił zdania. Nie dla tego ,że chcę się pozbyć "kłopotu".  Cieszyłabym się bardzo gdyby Mikusia miała już swój domek bo to dla jej dobra. Zasługuje dziewczyna na swoich LUDZIÓW :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, b-b napisał:

Dopiero wróciłam do domu. 

W pracy miałam ustawiony wątek Mikusi i co jakiś czas go odświeżałam z nadzieją na jakieś wieści.

Powiem tyle ,że aż się boję cieszyć!

Jutro idę na rano to po pracy zadzwonię do Pana. Muszę też ustalić z hop! Czy Pan Czy Julitka do Pana zadzwoni. Będzie rozmowa i zobaczymy czy po tym co Pan jeszcze usłyszy od Julity zdecydują się nadal na jej adopcję.

Na razie możemy się uśmiechnąć. Jak adopcja się uda, będziemy się cieszyć. I to jak! Może szafirka zdradzi Ci więcej szczegółów z wizyty w rozmowie telefonicznej. Zadzwoń do niej. Jutro skontaktujemy się z domem, potem porozmawiamy i okaże się, czy Mika może się szykować do podróży. 

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, bardzo; cały czas nie traciłam nadziei, bo przecież gdzieś ten domek Mikusi istniał!

Czytam i czytam relację szafirki i wciąż nie wierzę, ze to już!

Poprzednie dwa domy, które się zgłosiły, były ocenione po wizytach pozytywnie, a potem wyszły różne rzeczy. Dobrze, że Mika nie pojechała do żadnego z tych domów, bo to skończyłoby się dla niej bardzo źle. Lepiej podchodzić do adopcji ostrożnie, spokojnie porozmawiać, wymienić uwagi i spostrzeżenia. Dla dobra Miki, która jest psem specjalnej troski. Na pewno b-b wszystko rozważy i podejmie słuszną decyzję, bo zależy jej na dobrym, bezpiecznym i przyszłościowym domu dla Miki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

Haniu BARDZO DZIĘKUJĘ Ci za wizytę :)

Proszę podaj na wątku ile Ela na zawrócić za dojazd do Państwa.

Dopiero wróciłam do domu. 

W pracy miałam ustawiony wątek Mikusi i co jakiś czas go odświeżałam z nadzieją na jakieś wieści.

Powiem tyle ,że aż się boję cieszyć!

Jutro idę na rano to po pracy zadzwonię do Pana. Muszę też ustalić z hop! Czy Pan Czy Julitka do Pana zadzwoni. Będzie rozmowa i zobaczymy czy po tym co Pan jeszcze usłyszy od Julity zdecydują się nadal na jej adopcję.

 

Kochane Dziewczyny BARDZO  dziękuję za trzymanie kciuków, za ciepłe myśli! :D

 

Wspaniałe wieści!... a ja się poryczałam!... jak ta głoooopia jakaś...toż to ,najlepszy domek w świecie dla Mikuniserduszka2.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, hop! napisał:

Jestem po rozmowie z panem. Wszystko wskazuje na to, że Mika ma dom. Dom świadomy, w którym będzie kochana mimo wszystko i rozumiana. Mam nadzieję, że Mika to doceni i szybko się zaaklimatyzuje. :-)

Mikuniu wszystkiego najlepszego w Twoim DS. Bądź mądra i kochana!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, hop! napisał:

Jestem po rozmowie z panem. Wszystko wskazuje na to, że Mika ma dom. Dom świadomy, w którym będzie kochana mimo wszystko i rozumiana. Mam nadzieję, że Mika to doceni i szybko się zaaklimatyzuje. :-)

Właśnie na to potwierdzenie czekałyśmy ! Z opisu, domek bardzo mi się podoba, tym bardziej, ze ludzie są pełni empatii i wrażliwości. Mam nadzieję, ze Mika szybko polubi nowych opiekunów i będzie dla nich "oczkiem w głowie" !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Bogunia jeszcze się nie wypowiedziała :)

Jest na tak. :-) 

Przesłałam panu wzór umowy adopcyjnej. Pan w 100% zgadza się na warunki umowy. Jutro będziemy wiedzieć coś na temat transportu. Być może już w sobotę Mika wyruszy do swojego domu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, hop! napisał:

Jest na tak. :-) 

Przesłałam panu wzór umowy adopcyjnej. Pan w 100% zgadza się na warunki umowy. Jutro będziemy wiedzieć coś na temat transportu. Być może już w sobotę Mika wyruszy do swojego domu. 

Fantastycznie :) Kochana Mikunia będzie miała wreszcie swojego człowieka na wyłączność. Początek pewnie będzie trudny, ale Mikunia jest mądrą dziewczynką i w mig się zorientuje, że nie ma się czego obawiać i będzie super :)

Link to comment
Share on other sites

 

10 godzin temu, elik napisał:

Mikuniu wszystkiego najlepszego w Twoim DS. Bądź mądra i kochana!

 

3 godziny temu, Havanka napisał:

Właśnie na to potwierdzenie czekałyśmy ! Z opisu, domek bardzo mi się podoba, tym bardziej, ze ludzie są pełni empatii i wrażliwości. Mam nadzieję, ze Mika szybko polubi nowych opiekunów i będzie dla nich "oczkiem w głowie" !

 

3 godziny temu, elik napisał:

Bogunia jeszcze się nie wypowiedziała :)

 

1 godzinę temu, hop! napisał:

Jest na tak. :-) 

Przesłałam panu wzór umowy adopcyjnej. Pan w 100% zgadza się na warunki umowy. Jutro będziemy wiedzieć coś na temat transportu. Być może już w sobotę Mika wyruszy do swojego domu. 

 

Kochani przepraszam, za ciszę z mojej strony.

Co mogę napisać po tym co napisała Hania i Julita po rozmowie z Domkiem?

Zacytuję Wam SMS-sa jakiego dostałam wieczorem od Pana:

"U nas zwierzaki są członkami rodziny a nie maskotkami, które jak się znudzą to się je usuwa"

To chyba samo mówi za siebie :)

Nadal boję się cieszyć bo może to sen?

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Boguniu, ciesz się "pełną gębom". Przyszła pora na domek dla Mikuni     hurra.gif.beeffd1344d8d30fb7b62ddd6ffdcaff.gif

Masz rację Elu :)

 

Kochane Dziewczyny!

Wyróżnione ogłoszenia Miki zmieńcie dla potrzebujących psiaków. 

Każda wg swojego uznania!

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, yucca napisał:

Jakie wspaniałe wieści! Powodzenia Mikuniu, dużo szczęścia :* :*

...i cierpliwości  i |Wielkiej Miości Opiekunów ;)

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Kciuki na pokład :)

Pozwoliłam sobie podmienić Mikunię na Mimisię na olx :)

 

Kciuki będą jeszcze potrzebne jak Mikusia zajedzie do domku.

Choć bardzo wierzę w Domek to...gdzieś tam w czaszce wredna malutka myśl się kłębi :/

Dobrze Tysiu zrobiłaś :)Szkoda marnować wyróżnienia.

Mam nadzieję,że pozostałe dziewczyny też szybko swoje zmienią )

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Kciuki będą jeszcze potrzebne jak Mikusia zajedzie do domku.

Jestem dobrej myśli. Sensowne podejście do adopcji, zrozumienie psa to podstawa. Do podobnej rodziny i warunków przeprowadził się Hilton. Ciężki przypadek. U mnie bardzo się zmienił, nauczyłam go podstawowych rzeczy, ale w swoim domu szedł do przodu szybciej. Po kilku miesiącach stał się innym psem, chociaż pewne lęki zostały. Mika aktualnie nie sprawia kłopotów. Ona ma po prostu obawy w stosunku do ludzi i lękowe zachowania. Przy tym wszystkim jest ciekawa i bystra. To ją ratuje. Myślę, że w tym DS ma szansę na metamorfozę i szczęśliwe życie. Początki mogą być różne - zaskakująco dobre, średnie, trudne... Najważniejsze, że pan jest tego świadomy i liczy się z ewentualnym ciężkim okresem przejściowym. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo się cieszę, że do Mikusi uśmiechnęło się szczęście!!! To taki prezent na Mikołajki, za cierpliwość...Czekała i się doczekała, nasza malutka!!!skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0135 Kciuki oczywiście trzymam za szybka aklimatyzację.

15 godzin temu, b-b napisał:

Kochane Dziewczyny!

Wyróżnione ogłoszenia Miki zmieńcie dla potrzebujących psiaków. 

Każda wg swojego uznania!

Bogduniu, ja podmienię dla Miłeczki, ona jeszcze dłużej czeka....a domku nie widać...Może też Mikołaj pomysli o naszej kochanej Miłce...

https://www.olx.pl/oferta/podaruj-mi-dom-prosze-CID103-IDtou8T.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...