Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

Martwiłam się, jak Mika/Sara będzie znosić wystrzały. Pojedyncze nie robią na niej specjalnego wrażenia, ale kanonada noworoczna przeraziła ją i schroniła się na kolanach pana. :-) Nie weszła pod stół, nie wcisnęła się w kąt, tylko wybrała człowieka. To wspaniała wiadomość noworoczna. :-))

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, hop! napisał:

Martwiłam się, jak Mika/Sara będzie znosić wystrzały. Pojedyncze nie robią na niej specjalnego wrażenia, ale kanonada noworoczna przeraziła ją i schroniła się na kolanach pana. :-) Nie weszła pod stół, nie wcisnęła się w kąt, tylko wybrała człowieka. To wspaniała wiadomość noworoczna. :-))

Takie zachowanie jest dowodem na to, ze Mikusia/Sara zaufała swojemu panu i ze przy nim czuje sie bezpieczna. To naprawdę cudowna wiadomość !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za życzenia i Wam Wszystkim życzę szczęśliwego a przede wszystkim zdrowego Nowego Roku! :)

Znalezione obrazy dla zapytania nowy rok

 

 

Mika Sara wybrała sobie p.Sławka za przewodnika.

Z tego co wiem to wszystkie ich psiaki tak robiły.

Choć ten ostatni i, którego zabrali ze schroniska- Łoker -  wiedzieli , że nikt inny go nie weźcie bo gryzł zanim zaufał zostawił Panu na pamiątkę bliznę z zębów na brzuchu a Pani  Aldona ma bez czucia dwa paliczki u ręki.

Dobrze,że mała szybko oswoiła się w nowym miejscu. Bardzo cieszą mnie też sms-sy od Pana ,w których pisze o niej : "Nasza małpka" "Nasza mała" :)

Link to comment
Share on other sites

Bobiś dzielnie zniósł Nowy Rok i związane z nim fajerwerki. Był w Polsce na święta.Pani go chwali ,że coraz bardziej otwiera się na nich i jest grzecznym chłopakiem :)

Zdjęcia z wczoraj akurat chłopaka jest po fryzjerze.

 

image1.jpeg

image2.jpeg

image3.jpeg

image4.jpeg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, b-b napisał:

Bobiś dzielnie zniósł Nowy Rok i związane z nim fajerwerki. Był w Polsce na święta.Pani go chwali ,że coraz bardziej otwiera się na nich i jest grzecznym chłopakiem :)

Zdjęcia z wczoraj akurat chłopaka jest po fryzjerze.

 

image1.jpeg

image2.jpeg

image3.jpeg

image4.jpeg

Świetne wieści, wreszcie Bobiś trafił na swoich ludzi:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam nowe zdjęcia Miki -Sary. 

Niestety wizyta u weta opóźni się ponieważ pani od rana do wieczora siedzi w pracy. Jak tylko będzie to możliwe mała jedzie z państwem do JG. 

Gdyby COŚ się stało do czasu wizyty i rejestracji u weta ( tfu tfu ) zarejestruję nr czipa na SA ze swojego konta.

 

IMG_20190106_214654_resized.jpg

IMG_20190107_175011_resized.jpg

IMG_20190107_192950_resized.jpg

IMG_20190107_193039_resized.jpg

IMG_20190111_184140_resized.jpg

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mika - Sara była u weta. 

Każdy psiak, który państwo mieli dostawał zastrzyk przeciw pchłom.

Zasugerowałam Panu podsyłając link do artykułu o szkodliwości zastrzyków.

Początkowo Pan pisał, że będzie zastrzyk bo każdy psiak tak u nich miał i tak im poleca ich wet.

Powiedziałam sobie - no dobra. Sara to już ich psiak :(.... ale bardzo się ucieszyłam z wiadomości o tym ,że Sara dostała obróżkę przeciw pasożytom! :D

Został tylko do załatwienia czip. jego rejestracja. U weta tego nie zrobili...bo było wiadomo ,że oni tylko mogą zarejestrować te czipy, które sami dają.

Podesłałam Panu link do SA, Opisałam wszystko i zachęciłam do rejestracji właśnie tam.

Za dwa dni zadzwonię i się dowiem czy już coś w tej sprawie działał :)

Wiem, wiem.Długo to trwa ale...tu muszę akurat z wyczuciem wszystko robić aby ...no nie okazało się ,że domek się poczuje urażóny ciągłym "pouczaniem" i będzie cisza z domku Mikusi. A tego bym nie chciała :(

Jestem umówiona od początku, że jeśli by Mika nie daj Boże zwiała to zaraz rejestruje ją na swoim koncie na SA.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
22 godziny temu, hop! napisał:

Sprawdziłam, że chip Miki/Sary nadal nie jest zarejestrowany w SAFE-ANIMAL, więc wkroczyłam do akcji. ;-) Wszystko załatwione, chip jest już zarejestrowany. DS zadowolony, pokryje koszt. W rejestracji pomogła Sara2011. Dzięki wielkie! :-) 

Dziękuję za zmobilizowanie Pana.

Dzisiaj miałam TO załatwiać ale Pan mi napisał,że już wsio ok.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2019 o 21:47, b-b napisał:

Dziękuję za zmobilizowanie Pana.

Pan nie potrzebował mobilizacji. Pan potrzebował pomocy, bo miał trudności z dokonaniem rejestracji. Dlatego na moją prośbę Sara2011 zarejestrowała chip ze swojego konta. Pan szybciutko zwrócił opłatę rejestracyjną.

Najważniejsze, że sprawa załatwiona. :-)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, hop! napisał:

Pan nie potrzebował mobilizacji. Pan potrzebował pomocy, bo miał trudności z dokonaniem rejestracji. Dlatego na moją prośbę Sara2011 zarejestrowała chip ze swojego konta. Pan szybciutko zwrócił opłatę rejestracyjną.

Najważniejsze, że sprawa załatwiona. :-)

Kiedy ostatnio rozmawialiśmy mówiłam Panu ,że jeśli nie da rady sam się zarejestrować to mogę zrobić to ze swojego konta bo je tam posiadam tylko ma mi dać znać :)

To co miało być zostało osiągnięte i to się liczy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...