Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

4 minuty temu, yucca napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Taki jeden fajny Irysek poszedł do domku więc mogę przekazać deklarację dla suni- 20 zł miesięcznie. Dołożę też coś jednorazowo na początek. Poproszę o dane do wpłat.

Czy sunia ma imię bo jakoś nie doczytałam?

Witaj na wątku sunieczki, na razie bezimiennej. Bardzo dziękuję za deklarację. Jestem skarbnikiem suni, ale na razie kasę będzie zbierała b-b. Jak pojawi się na wątku to poda tymczasowy nr konta.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, terra napisał:

zapiszę się u suni

Witam i zapraszam do bycia z nami :)

12 godzin temu, elik napisał:

Pomoc dla tych skrzywdzonych zwierzaków to nasza wspólna sprawa. Ja też działam tylko dzięki pomocy innych pomagających :) Pomagając sobie, w sumie pomagamy psiakom :)

Z tym zbieraniem na własne konto to dobry pomysł, ale myślę, że wystarczy jak po otrzymaniu kasy dla suni będziesz pisała, że np

31.12. dostałam 50,00 zł od  elwira169  (dla lepszej widoczności możesz pisać to czerwonymi literami lub większa czcionką, co wolisz, byle zawsze tak samo)

a ja będę prowadziła rozliczenia w poście rozliczeniowym. Mam nadzieję, że Teoś wkrótce znajdzie się w swoim domku i ta sytuacja nie potrwa długo :)

Dziękuję Elu. Mam nadzieję, że nic nie sknocę dzięki Twoim radom :)

11 godzin temu, elik napisał:

Od lutego mogłabym zadeklarować 50,00 zł. Po 25,00 zł dla każdego psiaczka lub 50,00 dla jednego. Wybór pozostawiam Tobie.

Będzie to z kwoty, jaką dostaję od znajomej na pomoc dla potrzebujących psiaków. Mogłabym przeznaczyć całość dla swoich podopiecznych, ale wole podzielić się z innymi opiekunami :)

Elu...zawstydzasz mnie. Strasznie mi głupio, ze ofiarujesz to dla moich a nie swoich psiaków.....ale BARDZO ZA TO DZIĘKUJĘ!!!

11 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, ona bardziej wielkości Majeczki, tylko masywniejsza...

Asiu tak jestem nakręcona że mi się po prostu pomylił Teoś z Majką.

Dzisiaj nie mogłam spać i od 4.20 wysyłałam zaproszenia na wątek suni.

Tak mi siedzi ich los w głowie, że spać nie mogę.

9 godzin temu, mdk8 napisał:

na chwil ę obecną mogę dać 20,- jednorazowo

Bardzo pięknie dziękuję!

Będę wysyłać PW albo jutro albo 1.01. :)

9 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Tolu, i w tym roku my i syn przekazujemy 1% dla ZEA. Szacunek ogromny dla Waszej pracy i oddania Ogoniastym :)

Pięknie :)

9 godzin temu, Anula napisał:

Jeżeli Teoś pojedzie do domku to ja przekazuję deklarację dla suni.

Dziękuję Aniu :)

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

A ja poproszę nr konta - wpłata jednorazowa.

Bardzo dziękuję - -podeśle jutro :)

6 godzin temu, dorcia2 napisał:

śliczna sunieczka , taki smutny ma pyszczek , zadeklaruję 20 zl miesięcznie 

ile sunieczka ma lat ? 

 

dziękuję za zaproszenie 

Dziękujemy :)

Chyba około 5 ale muszę dopytać dziewczyn .

5 godzin temu, Martika&Aischa napisał:

przybiegam i zapisuję szybciutko sunieczkę :* 

Witaj  :*:)

5 godzin temu, Olena84 napisał:

Zapisuje:(

Zapraszamy :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Jestem u ślicznej sun; b-b  wielkie podziękowania za taką decyzję, wielkie podziękowania dla osób wspierającychhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Zea pokryje koszt karmy, będzie trochę taniej, zobaczymy, co ze szczepieniami.

Dziękuję Tolu za wszystko :)

3 godziny temu, yucca napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Taki jeden fajny Irysek poszedł do domku więc mogę przekazać deklarację dla suni- 20 zł miesięcznie. Dołożę też coś jednorazowo na początek. Poproszę o dane do wpłat.

 

Czy sunia ma imię bo jakoś nie doczytałam?

Pięknie dziękuję :)

Podeślę nr konta jutro bo dzisiaj po 11 godzinnej pravy padam na twarz.

Niestety jutro znowu orka....ale krócej wiec późnym popołudniem podeśle :)

3 godziny temu, elik napisał:

Witaj na wątku sunieczki, na razie bezimiennej. Bardzo dziękuję za deklarację. Jestem skarbnikiem suni, ale na razie kasę będzie zbierała b-b. Jak pojawi się na wątku to poda tymczasowy nr konta.

Jak Teosia wygonimy do domku to się konto po nim zwolni ;)

Chwilowo się chłopak nigdzie nie wybiera :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, BORYSboxer napisał:

Śliczna sunieczka :) na pewno szybko znajdzie domek.Jeśli będzie taka potrzeba to mam troche fantów.Jednorazowo też coś dorzucę.Poproszę nr konta :)

Za każą pomoc będę wdzięczna!

Podeśle nr konta jutro :)

Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Zamieszczę i tutaj mój apel o pomoc zamieszczony na wątku Teosia.

 

5 minut temu, b-b napisał:

Kochani!

 

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

Pomoc w utrzymaniu suni w hoteliku.

Muszę uzbierać dla suni pełną kwotę deklaracji za hotelik ponieważ Teoś ich nie ma będzie mi ciężko utrzymać dwa psiaki. A żeby było ciekawej chcę się porwać z motyką na słońce i wyciągnąć - tak całkiem przy okazji ;) - jeszcze jednego psiaczka. Jego wyjazd ze schroniska uwarunkowany jest tym czy uda mi się Was przekonać do pomocy suni. Wierzę w to, że się NAM uda wyciągnąć i tego drugiego psiaczka.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

PW z danymi do wpłat porozsyłałam :)

Dziękuję Kochani :D

 

W porozumieniu z b-b prosimy o chwilowe wstrzymanie się z wpłatami na podane konto.

Po powrocie z pracy b-b podeśle nowy, mój,  nr konta.   Podjęłam się roli skarbnika dla tej suni. Mam nadzieję, że w Teosiu, którego jestem skarbnikiem, ktoś szybko się zakocha i zabierze go do swojego serca i pod swój dach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...