Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

  • 4 months later...

Bobiś wczoraj odszedł .Odszedł we śnie.

Niestety jego problemy zdrowotne ciągły się od marca i pomimo leczenia chłopak coraz gorzej się ruszał.

Kiedy wczoraj p.Patrycja zadzwoniła z ta wiadomością obie ryczałyśmy jak bobry. Nie mogą pogodzić się z jego odejściem. Kiedy w sobotę mieli gości chłopak podchodził na miziaki do każdego i teraz jego pani twierdzi ,że chyba żegnał się z nimi , że coś przeczuwał.

Bobiś był w swoim domku szczęśliwy. Miał psią siostrę, z którą dobrze się dogadywał. Oba psiaczki p. Patrycji były wzięte z adopcji. Oba dostawały dużo miłości.

Cieszy teraz tylko myśl, że chłopak ostatnie swoje lata spędził szczęśliwy wśród kochających go osób.

Bobisu do zobaczenia za TM chłoapaku [*]

 

image2.jpeg

image3.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A mi ciągle gdzieś w myślach Bobiś lata.

Muszę napisać do p. Patrycji bo dzwonić nie chcę. Bardzo przeżywała jego odejście. Nie chcę aby słowa znowu więzły w gardle a łzy same płynęły z oczy.

Bo choć powinnam się cieszyć, że chłopak miał swój kochający  dom to jakoś tak ciągle smutno, że nie dane mu było dłużej się nim nacieszyć. I jego Pani też to ciągle w rozmowie ze mną powtarzała...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
Dnia 4.09.2020 o 14:45, b-b napisał:

A mi ciągle gdzieś w myślach Bobiś lata.

Muszę napisać do p. Patrycji bo dzwonić nie chcę. Bardzo przeżywała jego odejście. Nie chcę aby słowa znowu więzły w gardle a łzy same płynęły z oczy.

Bo choć powinnam się cieszyć, że chłopak miał swój kochający  dom to jakoś tak ciągle smutno, że nie dane mu było dłużej się nim nacieszyć. I jego Pani też to ciągle w rozmowie ze mną powtarzała...

 

Dnia 25.08.2020 o 21:24, Tola napisał:

Bardzo smutna wiadomość, szkoda, że to psie szczęście trwało tak krótko:(

Żegnaj Bobiś [*]

 

Dnia 24.08.2020 o 00:28, Jo37 napisał:

Smutna wiadomość.

 

Dnia 21.08.2020 o 09:46, Tyśka) napisał:

Bardzo smutna wiadomość :( Żegnaj, Bobisiu... 

gf-DzbH-rwwV-G3yp_znicz-kondolencje-zaloba-swieca-swieczka-664x442 ...

 

Dnia 20.08.2020 o 21:24, BORYSboxer napisał:

Śliczny pies i jeszcze zbyt młody... Przykro bardzo :(

 

Dnia 20.08.2020 o 21:16, uxmal napisał:

Sutna wiadomość :( trzymaj się b-b :(

 

 

Dnia 20.08.2020 o 20:57, Poker napisał:

Kochany chłopak, miał dużo szczęścia ,że trafił do wspaniałego domku.

       Aneciu gdziekolwiek jestes w nowym swiatelku

kochane serce  odpoczywaj juz od naszego swiata

               Anecia yucca nasza odeszla umarla w lutym                                                                                           764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nadziejka napisał:

 

 

 

 

 

 

       Aneciu gdziekolwiek jestes w nowym swiatelku

kochane serce  odpoczywaj juz od naszego swiata

               Anecia yucca nasza odeszla umarla w lutym                                                                                           764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...