Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

Wow, b-b... co za wieści! CUDOWNIE :) A miałam taką myśl dzisiaj, że pewnie na dniach napiszesz nam niusa, że Mika ma dom. No i mam - jak na życzenie. Kciuki zaciskam baaaaardzo mocno.

Może ogłoś się na transportowym na FB? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, b-b... co za wieści! CUDOWNIE :) A miałam taką myśl dzisiaj, że pewnie na dniach napiszesz nam niusa, że Mika ma dom. No i mam - jak na życzenie. Kciuki zaciskam baaaaardzo mocno.

Może ogłoś się na transportowym na FB? 

Julita poleciła mi Jubu z Łodzi. Ma doświadczenie i wozi psiaczki :)

Czekam tylko do wieczora za wiadomością od Pani jak pracuje bo chciałaby być z miką chociaż jeden dzień w domu po przyjeździe i wtedy będę umawiać transport.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, b-b napisał:

Kochani! Jeszcze sama nie mogę w to uwierzyć! Mika ma dom!Będzie mieszkać w Poznaniu. Pani po rozmowie ze mną zrobiła dobre wrażenie. Moje odczucia potwierdziła Julita ,która kilkakrotnie z Panią rozmawiała i przedstawiła jej Mikę z wszystkimi jej lękami i wadami. Pani chce Mikusię. Dzisiaj była wizyta PA, która wypadła b. dobrze. Teraz muszę zorganizować jej transport do domku bo Pani na nia czeka. Pani dołoży się do transportu.

To dopiero wieści !

Boguniu a coś wiecej o potencjalnym domku?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, dorcia2 napisał:

następne domki ? co za wieści , chwile temu szczęścia w nowym domku życzyłam Vanilce 

trzyma kciuki , żeby wszystko dobrze się potoczyło  ale na razie nie przenoszę ich wątku w Excellu do zakładki w DS malpa-ruchomy-obrazek-0194

 

 

Przed chwilą, uxmal napisał:

Rany Julek.. ale wieści :))))))))))

i Mikusia też do DS jedzie :)))))

 

Przed chwilą, Havanka napisał:

To dopiero wieści !

Boguniu a coś wiecej o potencjalnym domku?

Lajki mi sie skończył :(

Pani Marta zobaczyla ogloszenie Mikusi i wiedziala,że to TEN psiaczek. Mieszkając  z rodzicami adoptowali ze schroniska sunie też bardzo wycofana i wie ile pracy trzeba aby takiego psiaczka wyrowadzić w miarę na prostą.  Sunia została przy rodzicach w domu z ogrodem a Pani zakieszkalamw bloku w mieszkaniu po rodzicach. Kilka rozmow z Julitą i jeszcze ostatnia moja po wizycie PA nie zniechecily Pani. Mika bedzie mieszkac  na poznańskim Dębcu.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

 

 

Lajki mi sie skończył :(

Pani Marta zobaczyla ogloszenie Mikusi i wiedziala,że to TEN psiaczek. Mieszkając  z rodzicami adoptowali ze schroniska sunie też bardzo wycofana i wie ile pracy trzeba aby takiego psiaczka wyrowadzić w miarę na prostą.  Sunia została przy rodzicach w domu z ogrodem a Pani zakieszkalamw bloku w mieszkaniu po rodzicach. Kilka rozmow z Julitą i jeszcze ostatnia moja po wizycie PA nie zniechecily Pani. Mika bedzie mieszkac  na poznańskim Dębcu.

Czyli miłość od pierwszego spojrzenia ! Domek zapowiada się dobrze. Oby tylko Mika szybko zaakceptowala nowe miejsce a Pani wystarczyło cierpliwości i wyrozumiałości dla jej plochliwego charakteru. Trzymam mocno kciuki !

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o adopcję Miki, to radość jest przedwczesna. Zaczyna się pojawiać coraz więcej wątpliwości. Ten sam dom interesował się kilka miesięcy temu Bezą. Były pozytywne odczucia po rozmowach, była wizyta przed adopcją, która wypadła dobrze, a potem nic z tego nie wyszło. Można o tym poczytać na wątku Bezy: KLIKNIJ.Teraz mamy podobną sytuację. Pierwsze odczucia są na plus, ocena po wizycie pozytywna, ale rośnie niepokój i przybywa obaw. Jak się okazuje, nie jest to raczej dom godny zaufania i pewny, ale ostateczną decyzję podejmie Bogunia. 

Link to comment
Share on other sites

Oooooo   Ta wiadomość nie napawa optymizmem. Ja raczej nie dałabym psa do tak niezdecydowanego domu. Przy Bezie pani rozmyśliła się przed adopcją, a co będzie jak zmieni zdanie po adopcji ?

Link to comment
Share on other sites

Ja przynoszę  bardziej optymistyczne wiadomości jeżeli chodzi o domek dla Bobika.Edyta zrobiła wizytę p/a już w nowym miejscu zamieszkania p.Patrycji i jej przyjaciela.Fajne duże i przestronne mieszkanie a nie daleko park do spacerów.Sunia wspaniała,bardzo przyjazna i łagodna.Dosyć smutna i tęskniąca za psim towarzystwem, co widać na spacerach.Państwo znają obowiązujące zasady związane z posiadaniem psa i zdający sobie sprawę z ewentualnych problemów,które mogą się pojawić u psiaka na początku.Mili,sympatyczni i z ogromnym sercem do zwierząt.Nie opodal mieszkają rodzice w domku z ogrodem i zawsze służą pomocą gdyby zaistniała taka potrzeba.Edyta jest przekonana,że to bardzo dobry domek i daje zielone światło...:) Nie chce zwrotu pieniędzy za dojazd,ponieważ jak mi powiedziała, w taki właśnie sposób pomaga psiakom w potrzebie :)

Teraz decyzja należy do Bogduni :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, hop! napisał:

Jeżeli chodzi o adopcję Miki, to radość jest przedwczesna. Zaczyna się pojawiać coraz więcej wątpliwości. Ten sam dom interesował się kilka miesięcy temu Bezą. Były pozytywne odczucia po rozmowach, była wizyta przed adopcją, która wypadła dobrze, a potem nic z tego nie wyszło. Można o tym poczytać na wątku Bezy: KLIKNIJ.Teraz mamy podobną sytuację. Pierwsze odczucia są na plus, ocena po wizycie pozytywna, ale rośnie niepokój i przybywa obaw. Jak się okazuje, nie jest to raczej dom godny zaufania i pewny, ale ostateczną decyzję podejmie Bogunia. 

hmmmm ...czyli i tym razem podobnie...Pani robi doskonałe wrażenie na poczatku, ale potem rosną wątpliwości...

W przypadku Miki jest o tyle lepsza sytuacja, że potrafi chodzić na smyczy (Beza nie potrafiła, i to było jednak moje największe zmartwienie, czy nie wywinie się na spacerze).

Trzymam kciuki za dobra decyzje dziewczyny- nie zaleznie czy na tak czy na nie, ale oby była dobra dla Miki.

Link to comment
Share on other sites

O którą Bezę chodzi?Już doczytałam.O "moją"

Jakie są jeszcze wątpliwości oprócz tej ,że nie adoptowała Bezy ? Powiadomiła o tym czy wycofała się

cichcem ? Może kobieta miała poczucie ,że nie sprosta zadaniu?

Przypomniałam sobie wątek Bezy. No faktycznie dziwne zachowanie dziewczyny. Ciekawe czy ona nadal jest z tym samym chłopakiem. Może tu leży sedno sprawy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

O którą Bezę chodzi?Już doczytałam.O "moją"

Jakie są jeszcze wątpliwości oprócz tej ,że nie adoptowała Bezy ? Powiadomiła o tym czy wycofała się

cichcem ? Może kobieta miała poczucie ,że nie sprosta zadaniu?

Przypomniałam sobie wątek Bezy. No faktycznie dziwne zachowanie dziewczyny. Ciekawe czy ona nadal jest z tym samym chłopakiem. Może tu leży sedno sprawy.

Kolejna wątpliwość dotyczy chyba zachowania dziewczyny przy adopcji Vanilki, pisałam wczoraj wieczorem z b-b...

Dziewczyna 27.04 zadzwoniła do mnie z ogłoszenia, porozmawiałyśmy, potem dostałam sms , że jest zdecydowana na adopcję i czeka na wizytę.

A 30.04 już  nie odbierała telefonu, nie oddzwoniła tez , że rezygnuje z adopcji.

W tym samym czasie dzwoniła w sprawie adopcji Miki....

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tola napisał:

Kolejna wątpliwość dotyczy chyba zachowania dziewczyny przy adopcji Vanilki, pisałam wczoraj wieczorem z b-b...

Dziewczyna 27.04 zadzwoniła do mnie z ogłoszenia, porozmawiałyśmy, potem dostałam sms , że jest zdecydowana na adopcję i czeka na wizytę.

A 30.04 już  nie odbierała telefonu, nie oddzwoniła tez , że rezygnuje z adopcji.

W tym samym czasie dzwoniła w sprawie adopcji Miki....

 

 

 w świetle tego co napisała Tola , dziewczyna jest zupełnie niewiarygodna.Szkoda  tracić czas na " zabawy" z nią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...