Jump to content
Dogomania

Potrzebna pomoc w spacerach - Katowice Koszutka - PILNE!


Recommended Posts

Z forum https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=183245

Potrzebna pomoc w wyprowadzaniu psa trzy razy na dzień.
Starsza osoba (bardzo starsza) po operacji nóg, nie da rady wychodzić z psem, kocha tego psa nad życie i zresztą dla niego żyje.... Pies zanim trafił do tej pani dużo przeszedł, ostatnio też rozłąkę na czas szpitala od tej pani i w efekcie o mało co nie trafił do schroniska. Teraz mój mąż lub ja jeździmy wyprowadzać psa ale to jest tylko doraźnie, bo nie mieszkamy w Katowicach i praca :(

Jeżeli nie znajdę osoby, zaufanej osoby!!!! do wyprowadzania, to ta pani nie może mieć tego psa, nie da rady a wtedy to będzie dramat i dla psa i dla tej pani :cry:

Pies jest bardzo łagodny, ma ok 7 lat, zupełnie bezproblemowy, Cocker Spaniel dziewczynka śliczna i kochana.

Proszę w imieniu tego psa, może ktoś dysponuje czasem, Katowice Koszutka a dokładnie ul Czerwińskiego, niedaleko Sokolskiej, podjąłby się za niewielką opłatą :/ Oczywiście to nie dożywocie, bo mam nadzieję, ze latem ta pani już doskonale sobie poradzi

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...