Jump to content
Dogomania

Klara odeszła za TM. Żegnaj sunieczko. Klara po prawie trzech latach znalazła dom. Bardzo dziękujemy za pomoc. Naprawdę wychodzę????? Nie żartujecie???? I mam imię Klara ????


Jo37

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
8 godzin temu, Murka napisał:

Parę dni temu miałam SMSy w sprawie Klary, ale kiepsko to brzmiało, bo pierwsze pytanie było "czy Klara jest za darmo?"... Jak poprosiłam o kontakt telefoniczny następnego dnia, to zapadła cisza.

Ludzie robią sobie dowcipy a my mamy nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie suni:

Stan konta na 31 sierpnia wynosił -353,60 zł

+353,60 zł Jo37

+100 zł Fundacja ZEA

+150 zł Fundacja ZEA

+35 zł Iwona K.

-360 zł hotelowanie 1-30.09

-66 zł Dolfos Arthrofos x 2 opak.

-35 zł odrobaczenie + Fiprex

Stan konta na 30 wrzesień wynosi -176 zł.

Link to comment
Share on other sites

Apel:

Wiele osób zna Ulvhedin i Kraksę <*> .

Na Zrzutka.pl znalazłam zbiórkę na opłacenie pochówku i faktury za leczenie. Jeżeli

ktoś może wspomóc Ulv to prośba o wpłatę.

https://zrzutka.pl/55ut6z?gclid=EAIaIQobChMIzfyY2c6M5QIV0NQYCh0wmQ--EAEYASABEgJNyvD_BwE

Wątek BDT u ULV 

https://www.dogomania.com/forum/topic/93991-bezpłatny-dt-ulvhedinn-dramatyczna-sytuacja-wszyscy-chorują-pomoc-potrzebna/page/41/?tab=comments#comment-17525687

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znów dostaję SMSy w sprawie Klary; jakaś osoba (nie wiem czy pan czy pani) namolnie mi wypisuje te same teksty, że chce przygarnąć Klarę, ale bez umowy itd. Już kiedyś taką wspaniałą ofertę dostałam, ale nie pamiętam czy to był ten sam nr telefony i czy też chodziło o Klarę (wydaje mi się, że tak). Odpisałam, że umowa jest konieczna, a ta osoba, jakby nic nie dostała, znów cała seria SMSów i jeszcze prośba o odpowiedź. Myślę, że ktoś sobie żarty robi i pewnie na wiele ogłoszeń tak reaguje mając ubaw, jak ktoś się oburza.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

Znów dostaję SMSy w sprawie Klary; jakaś osoba (nie wiem czy pan czy pani) namolnie mi wypisuje te same teksty, że chce przygarnąć Klarę, ale bez umowy itd. Już kiedyś taką wspaniałą ofertę dostałam, ale nie pamiętam czy to był ten sam nr telefony i czy też chodziło o Klarę (wydaje mi się, że tak). Odpisałam, że umowa jest konieczna, a ta osoba, jakby nic nie dostała, znów cała seria SMSów i jeszcze prośba o odpowiedź. Myślę, że ktoś sobie żarty robi i pewnie na wiele ogłoszeń tak reaguje mając ubaw, jak ktoś się oburza.

W miarę możliwości blokowałabym takie numery.

Link to comment
Share on other sites

Jest problem z Lotensinem 20 mg, są często braki w hurtowniach i mają go podobno wycofywać (tańszej wersji Lisonidu już dawno nie ma...). Już ostatnio miałam problem z dostaniem tego leku. Na szczęście pojawiła się opcja weterynaryjnego leku o tym samym składzie (wcześniej go nie było), także w razie co jest jakaś opcja, ale z pewnością droższa. Zmiana na inny lek o podobnym działaniu to problem, bo nie każdy pies to zaakceptuje, dlatego najlepiej pozostać przy tym samym.

Póki co wzięłam zapas 5 opakowań Lotensinu na spółkę dla Klary i dla Argo (dostają taką samą dawkę) czyli po połowie wychodzi po 78,30 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d286defe23cdebd5

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, uxmal napisał:

Zamiast Lotensinu mój pies dostawał Polsart(ludzki lek) . To samo dzialanie inna substancja czynna. Może Klara zamiast Lotensinu mogłaby ten lek przyjmować?

Jest sporo leków o podobnym działaniu, ale tak jak pisałam każda zmiana to ryzyko. Na razie zostajemy przy Lotensinie, mam nadzieję, że będzie dostępny cały czas.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

W moim ogłoszeniu podmieniłam zdjęcie główne Klary i średnio raz na 3tygodnie zmieniam miasto (albo chociaż rejon miasta), na które ogłaszam. Dzisiaj wyzerowałam statystyki po raz kolejny. Miały się następująco:
 

 Wyświetleń: 719
 Tel: 45
 Obserwuje: 42
 

To spore zainteresowanie jest.Dziwne,że nikt nie dzwonił.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki zbiórce karmy dla Fundacji ZEA w naszej szkole w Krzemieniu Klara będzie miała zniżkę w hotelowaniu przez 2-3 miesiące.

 

Rozliczenie:

Stan konta na 30 wrzesień wynosił -176 zł

+176 zł Jo37

+350 zł Fundacja ZEA

+35 zł Iwona K.

-310 zł hotelowanie 1-31.10 (zniżka ze względu na karmę)

-78,30 zł Lotensin x 2,5 opak.

Stan konta na 31 październik wynosi -3,30 zł.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...