Jump to content
Dogomania

Klara odeszła za TM. Żegnaj sunieczko. Klara po prawie trzech latach znalazła dom. Bardzo dziękujemy za pomoc. Naprawdę wychodzę????? Nie żartujecie???? I mam imię Klara ????


Jo37

Recommended Posts

Musiałam dla Klary kupić Vectrę 3D, która prócz pcheł i kleszczy działa także odstraszająco na muchy. Bardzo dokuczały Klarze i nie pomagało smarowanie uszu oliwką. Każdego roku są jakieś psy z tym problemem, ale w tym roku tylko Klara i nasz Czarek się z tym borykają. Koszt preparatu to 34 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/97ae143bb889d72d

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎02‎.‎07‎.‎2019 o 22:27, Alaskan malamutte napisał:

Klarcia dostała od swojej wielbicielki, czyli betki 40zł na wyróznienie ogłoszeń!!!

betka, ślicznie dziękujemy!! kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132Jutro wyróznię ogłoszenia Klarci. 

 

Bardzo dziękuję wielbicielce Klary betce i Tobie Asiu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Klara wcześniej nawiewała jak chciałam jej smarować uszy; w ogóle jak coś chcę przy niej zrobić (czesanie, zakrapianie na pchły kleszcze, badanie weta), to muszę ją podchodzić, bo lubi się ewakuować (na szczęście robi to powoli i mało efektownie). Ale teraz sama podchodzi i domaga się uwagi - chyba zrozumiała, że jej to pomaga:)

 

Rozliczenie:

Stan konta na 30 czerwiec wynosił -360 zł 

+360 zł Jo37

+300 zł Fundacja ZEA

+35 zł Iwona K.

-372 zł hotelowanie 1-31.07

-34 zł Vectra 3D

-33 zł Dolfos Arthrofos

-31,30 zł Lotensin

Stan konta na 31 lipiec wynosi -135,30 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...