Jump to content
Dogomania

Klara odeszła za TM. Żegnaj sunieczko. Klara po prawie trzech latach znalazła dom. Bardzo dziękujemy za pomoc. Naprawdę wychodzę????? Nie żartujecie???? I mam imię Klara ????


Jo37

Recommended Posts

2 minuty temu, Tola napisał:

 Nie sprawdziłam.....

A może wymienimy się na tydzień? Może spróbuj jedno dać na łódz? Poznań?

oki. Czyli zmienię na Poznań. Nie czyszczę statystyk, bo wydaje mi się że widzę pewną prawidłowość w wyświetlaniach ogłoszeń..:)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

To może i ja podmienię ogłoszenie Dobrusi dla Klary?? Jedno wykorzystałam dla Iryska/Reksia, który wrócił z adopcji, drugie mogę dla Klary...Na jakie miasto ogłosić??

U mnie ma na Warszawę, u uxmal na Poznań, nie pamiętam, gdzie zrobiła Havanka...

Może Kraków? Częstochowa?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, terra napisał:

Czy ktoś może podpowiedzieć, na której stronie są zdjęcia Klary?

Na 7 i 11 są najłądniejsze na 6 też są + filmik. Na stronach wcześniejszych czyli 5,4 są zdjęcia z pierwszych dniu pobytu u Murki.Jest na nich jeszcze taka "dochodząca do siebe"

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, uxmal napisał:

Na 7 i 11 są najłądniejsze na 6 też są + filmik. Na stronach wcześniejszych czyli 5,4 są zdjęcia z pierwszych dniu pobytu u Murki.Jest na nich jeszcze taka "dochodząca do siebe"

Bardzo dziękuję, skorzystałam :)

 

Klara u mnie India na olx:

https://www.olx.pl/oferta/india-spokojna-kochajaca-ludzi-suczka-szuka-swojego-czlowieka-CID103-IDsTFvh.html#8474611789

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...