Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia


Norkowa

Recommended Posts

Witajcie Kochani :)

Taki okres przedświąteczny, wszyscy zabiegani, zajęci. Niektórzy okazało się nawet tak bardzo, że nie zauważyli leżącego na drodze potrąconego psiego maluszka. Może zauważali bo o dziwo przeżyła leżąc i czekając na jakiegoś dobrego Anioła. Akurat trafiło się tak że do BDT Pani Magdy w Rytlowie jechali znajomi i oni jako jedyni zatrzymali się i malutką zabrali. Zostali od razu przez Panią Magdę pokierowani do Kielc do kliniki 4 łapy (niedziela ok 20.00). Tym wspaniałym ludziom z KRK dziękuję z całego serca! 

Lejdi spędziła 25 h w klinice. Podejrzewano najgorsze- krwotok wewnętrzny. Okazało się dzięki Bogu, że to złamanie łapki, złamanie  pod łopatką . Stłuczenia i siniaki. Ogólna bolesność wszędzie :( 

Okazało się, że Lejdi to dzieciaczek. Ma dopiero ok 3 miesięcy. Była wychudzona, wyziębiona, porzucona... 

Oto Lejdi na zjęciach poniżej. Jest obecnie w domu tymczasowym w Kielcach u mojej koleżanki. 

Prosimy niestety o ogromne wsparcie duchowe ale i materialne lub finansowe. Lejdi musi leżeć- podkłady idą jak szalone. Potrzebujemy póki co chociaż ze 100 sztuk (w ciągu doby poszły już 4) oraz pampersiki. Potrzebujemy też dobrej odżywczej karmy bo mała jest wychudzona bardzo :( 

Ponadto czekają nas kontrole u weta z łapką i łopatką. Szczepienia również. Malutka jest pod skrzydłami również BDT Pani Magdy ale niestety są tam dwa psiaki które się pochorowały i finansów nie starcza na obdzielenie wszystkich psiaków :( Dlatego próbujemy na wszelkie sposoby pomóc Lejdi. 

Wrzucam również pierwsze paragony oraz opis wizyty. 

 

Proszę Kochani wspomóżcie naszą malutką Lejdi. Ona jest przerażona na widok człowieka. Trzęsię się na każdy odgłos. Tyle musiała wycierpieć...

 

WPŁATY NA LEJDI:

Radek- 10 zł- dziękuję pięknie <3 

b-b- 20 zł- dziękuję pięknie <3

dwbem-10 zł- dziękuję pieknie

z bazarku mamy 

195 zł <3 

 

razem:

235 zł 

Wydatki na opiekę wet 265 zł(rozliczenie w poście str5). Czyli zostajemy na 0 zł. 30 zł otrzymaliśmy prywatnie jeszcze. 

Konto Lejdi: 0 zl

1.2018 wpływ z bazarku dla Lejdi od Gusiaczek: 362 zł 

1.2018 wplyw od Cioci Nadziejki 27 zl 

1.2018 5 zł od Cioci Nadziejki z bazarku

2.2018 z bazarku od Cioci Poker 150 zl

2.2018 cegielki od cioci Poker

Z Fb 30 zl od Pani Grety

Wydatki: 276 zł opieka wet Lejdi (roziczenie str 7)

Zostało: 108 zl

Wydatki z paragonów to 471 zl. Placimy 108 zl z dogomanii i 154.2 zl ktore dostalam od Pani z facebooka. 

Wydatki 117.99 zl za rehabilitanta i leki

Pani Magda ze zbiórki na swoje psiaki na pomagam zapłaciła dług za Lejdi więc jesteśmy na czysto

Konto Lejdi: -0.00 zl 

Dziękuję <3 

 

 

25497441_888878264608872_574244033_n.jpg

25529883_888878324608866_600544774_n.jpg

25530151_888641754632523_2144393814_n.jpg

25555513_888878311275534_1864434218_n.jpg

25497386_888642101299155_629793872_n.jpg

25530255_888642091299156_1117046098_n.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Serce corcia

 zagladam

 nie ie moge nie moge

 jaka przeprzecudna istotka

Podobny obraz

 matko jedynoooo

 jak dziekuje losowi teraz juz  bezpieczna dziekuje Wam serca

dziekuje

i sciskam za wszystko najlepsze dla tego dzieciateczka

 stokrosci

daj mi corciu num konta prosze

 to choc jakims groskiem podzielimy sie

zarza wzeme malutenka i powklejam watus

 na swoje wszystkie bazareczki

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Nadziejka napisał:

Serce corcia

 zagladam

 nie ie moge nie moge

 jaka przeprzecudna istotka

Podobny obraz

 matko jedynoooo

 jak dziekuje losowi teraz juz  bezpieczna dziekuje Wam serca

dziekuje

i sciskam za wszystko najlepsze dla tego dzieciateczka

 stokrosci

daj mi corciu num konta prosze

 to choc jakims groskiem podzielimy sie

zarza wzeme malutenka i powklejam watus

 na swoje wszystkie bazareczki

Ciociu moja Kochana dziękuję Ci bardzo bardzo :* jak zawsze jesteś ze mną :* strasznie jestem wdzięczna za pomoc Twoją :*

serce-ruchomy-obrazek-0879.gif

Tyle dobroci zawsze od Ciebie płynie :* wysyłam numer konta w wiadomości :* 

Link to comment
Share on other sites

Lejdi ma nakaz leżenia cały czas i nie nadwyrężania swojej łapetki i łopatki. Malusia musi siuisiać i kupkać pod siebie :( próbuje wstawać do koopki ale nie jest w stanie ustać na nóżkach :( pięknie je karmę. Boi się ludzi i bnardzo się denerwuje gdy traci z oczu swoją opiekunkę :( 

25498470_888983577931674_5601923239495026343_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Radek napisał:

Biedna maluszka, tyle wycierpiała już na starcie:(

Poproszę na PW dane do przelewu, postaram się wspomóc jakimś grosikiem. 

Pięknie dziękuję za chwilkę podeślę. Niestety miałam problemy z internetem w domu i z pracy mogę odp dopiero :( 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

I ja poproszę o dane do wpłaty.

Nie możemy zostawić małej bez pomocy.

Szkoda,że wątku nie założyłaś na głównym. Tam jednak więcej osób zagląda.

Ciociu bardzo dziękuję <3 kurczę zapomniałam całkowicie że się tak da :( dawno nie było mnie na dogo i ciężko mi ogarnąć powiem szczerze :( 

Link to comment
Share on other sites

Kochani wczoraj Lejdi zainteresowała się nawet kocia rezydentka :) Niestety póki co Lejdi bardzo boi się psich rezydentów :( sznaucerki i kundelka ale dużego gabarytowo. Jak je widzi to piszczy cichutko i jest przerażona :( póki co jest od nich odseparowana. Jutro ma do nas dojechać klatka kennelowa, bo niestety póki co Lejdi śpi w kartoniku żeby nie wychodziła :( biedulka chce się podnosić ale nie bardzo ma siły :(

 

25520141_888933831269982_1000346587_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Norkowa napisał:

Ciociu bardzo dziękuję <3 kurczę zapomniałam całkowicie że się tak da :( dawno nie było mnie na dogo i ciężko mi ogarnąć powiem szczerze :( 

Trzeba dorwać aktywnego moderatora i poprosić go o przeniesienie :)

Wpłata poszła :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, b-b napisał:

Trzeba dorwać aktywnego moderatora i poprosić go o przeniesienie :)

Wpłata poszła :)

O dziękuję za radę oczywiście spróbuje tak zrobić;) pięknie dziękuję za wpłatę❤ Niestety mój Bank pokaże mi ją jutro po 12 Dopiero:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

Skromny grosik właśnie poszedł.

Pięknie dziękuję❤ nie ma czegoś takiego jak skromny grosik ;) dla bidy z ulicy każdy taki grosik jest na wage złota. Wyliczylysmy z opiekunką Lejdi że już 5 zł to podklady na caly dzień❤ 

Link to comment
Share on other sites

A Lejdi właśnie lula już❤ dziś w nocy w pampersiku bo wcziraj w nocy podkład poszatkowala a nasiusiala obok;) zagipsowana lapetka ok. Nie czuć spod gipsu żadnego zapachu ani gips się nie zsuwa ;) Lejdi ma dziś pięknie wyczyszczone uszka przez opiekunkę- a podobno było co czyścić;)

received_889665551196810.jpeg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...