Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia


Norkowa

Recommended Posts

Ja też się zgadzam. Ale już prosiłam o coś więcej i nadal tylko takie suche info dostaję i to rzadko ;( póki co i tak będę wrzucać chociażby po to bo na pewno każda z Was chce wiedzieć co u małej;) postaram się coś wyciągnąć od nich. Ta kobieta ciut bardziej ludzka jest bo facet...szkoda gadać... Teraz pomaga w przytulisku u nas też ciagle wszyscy robimy wszystko zle i ciągle warczy... Może taki ma sposób bycia trudno... 

Póki co info nie mam. Upomne się jutro o nie. 

Lejdi dlugu nie ma gdyż został on splacony przez Panią Magdę z Rytlowa ze zbiórki na pomagam.pl na jej psiaki ;) 

Powstała tez zbiorka na Lejdi. Przez syowarzyszenie Nadzieja na dom z Sosnowca na ratujmyzwierzaki.pl.- nie wiem czy tu mogę wrzucić link do niej czy nie wolno???bo już się tu tyle zmieniło;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki troszkę nacisnęłam i coś tam dostałam :) 

Lejdi co 3-4 dni jest u weta ;) obecnie ma zapalenie uszka i bierze kropelki ;) mała powoli delikatnie zaczyna używac chorej łapki. 

W domu jest grzeczna i spokojna. Uczy się właśnie podstawowych komend ;) 

received_1856551287717898.jpeg

received_1856551284384565.jpeg

received_1856491607723866.jpeg

received_1802826029748792.jpeg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam witam :) przepraszam że mnie nie było ale niestety praaacy dużo miałam plus przeprowadzam renowację strony z Rytklowa (gdzie zapraszam na facebook BEZDOMNIAKI Z RYTLOWA). 

Lejdi niestety się pochorowała :( była biegunka wymioty i dreszcze. Ale okazało się że najzwyczajniej się przeziębiła. Stres i wizyty u weta i na rehabilitacji pomimo mrozów dały niestety skutki. Cioteczki Lejdi trafiła też pod opiekę Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami NADZIEJA NA DOM. Stąd wszystkie FV idą tam :) 

Co do ogłaszania niestety póki co jeszcze za wcześnie gdyż Lejdi musi być regularnie u weta i na rehabilitacji :( 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Norkowa napisał:

Witam witam dawno mnie nie bylo ;) ale no cóż u Lejdi nic nowego ;) nadal się rehabilituje i leczy łapkę;) niestety nie mogę się znow doprosic o zdj :/ 

A wiesz może co z raną na łapce?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kochani u Lejdi dobrze. Ciagle się rehabilituje i leczy. Ma nową towarzyszke akite która panstwo tez wzięli na dt :) tyle tylko informacji mam. Niestety współpraca moja z tymi ludzmi jest ciężka. Teraz juz nie odp i nie reagują na moje prośby o info. Stąd wiem tyle ile wyczytem z internetu. Lejdi finansowo jest pod opieką fundacji Nadzieja na dom. Dlatego zamknę wątek Lejdi a wkleję tu jej wydarzenie na fb które chyba prowadzą Ci ludzie. Pozdrawiam Was i bardzo dziękuję za wszystko. Niestety nie zawsze da się pomóc:/ nie zawsze mile widziana jest nasza pomoc...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
33 minuty temu, b-b napisał:

A ja zaglądam z nadzieją,że może jeszcze coś się tutaj dowiem o małej :)

Boguniu, tyle dowiedziałam się z fb. Jest to zdjęcie za zbiórki pieniędzy dla Lejdi

 

Leczenie przyniosło skutek! W końcu mogliśmy ściągnąć opatrunki. Ale to jednak nie koniec. Malutką nadal czeka rehabilitacja oraz ćwiczenia. Prosimy o dalsze wsparcie! Poniżej zdjęcie jak aktualnie wygląda łapka. 

content_1523897477.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2018 o 11:16, elik napisał:

Boguniu, tyle dowiedziałam się z fb. Jest to zdjęcie za zbiórki pieniędzy dla Lejdi

Dziękuję Elu! Mnie na FB nie ma więc i informacje mam  stamtąd tylko dzięki Wam :)

Oby rehabilitacja doprowadziła nóżkę do sprawności.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, b-b napisał:

Dziękuję Elu! Mnie na FB nie ma więc i informacje mam  stamtąd tylko dzięki Wam :)

Oby rehabilitacja doprowadziła nóżkę do sprawności.

Oby. Biedna sunia tak długo cierpi :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...