Jump to content
Dogomania

Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Gonia-a -ja wiem że fundacja nie może już płacićza hotel-ale czy Fundacja nie może na allegro jakieś cegiełki wystawić?Nie mam pojęcia jak wyjść z tego długu bez pomocy..............
E/W

Link to comment
Share on other sites

Tinko :(

Ja mam na koncie jeszcze 17 zł z pieniążków dla fundacyjnych psiaków. Supergoga kazała mi je trzymać na allegro, ale może w takiej sytuacji lepiej będzie jeżeli przeleję te pieniądze? A może warto jeszcze raz spróbować wystawić wyróżnioną aukcję dla Tinki ?

Link to comment
Share on other sites

Waldi - allegro cegielkowe Fundacji nic nie daje, bowiem wpłaty i tak pójdą na Fundację - a ja bedę płaciła za hotel Tionki z własnych.
W hotelu nie ma długu, ja staram się jakoś płacić na bieżąco - najwyżej z opóxnieniem kilku dni, ale ja mam długi juz - bo nie bardzo mam mozliwość na opłacanie tego samej. I stąd problem.

Lilmo, zgłosiłam Tinkę na ogłoszenia - wątek 57 ogłoszeń, ale myślę, że można jeszcze raz wyróznione allegro wystawić dla niej.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

W każdym bądż razie dziś poszła od nas niewielka wpłata.
Jak wreszcie przyjdzie zwrot z US to też coś wpłacimy.Do nich to też trzeba mieć anielską cierpliwość-to trwa i trwa..:angryy:
E/W

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...