Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

Życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku. Samych dobrych domów dla piesków sensownych telefonów, żeby chociaż kilka z nas wygrało w Totka, żeby weszła w życie Ustawa zakazująca trzymanie psów na uwięzi i ogólnie- żeby wszystkim żyło się lepiej, mądrzej, zdrowiej, radośniej:)

nowy-rok-ruchomy-obrazek-0191.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Na konto dziewczyn wpłynęło 10zł od markofix1. Bardzo ślicznie dziękuję <3.

Emeczka już po sterylce, jest już w domu obolała i obrażona na Kasię. W czwartek kontrola u weta.

Sunia miała powiększoną macicę, jest duże prawdopodobieństwo niedawnej ciąży :(.

Za sterylkę i czip zapłacono 350zł.

35e9zbiqe68f.jpeg7k0rt1zwhq61.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, że Emusia już po zabiegu...Niech szybciutko dochodzi do siebie. Na fotkach jest taka kochana. smile.gif

Saro, moja deklaracja miała być od stycznia, ale w końcu jestem tu z Pomadką i Emką od początku, a wydatki duże... Moja stała będzie od grudnia. Wpłacę na dniach za trzy miesiące i postaram się dorzucić jakiś bonus.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Elisabeta napisał:

Jak dobrze, że Emusia już po zabiegu...Niech szybciutko dochodzi do siebie. Na fotkach jest taka kochana. smile.gif

Saro, moja deklaracja miała być od stycznia, ale w końcu jestem tu z Pomadką i Emką od początku, a wydatki duże... Moja stała będzie od grudnia. Wpłacę na dniach za trzy miesiące i postaram się dorzucić jakiś bonus.

Bardzo dziękuję Elisabeto :).

23 minuty temu, kiyoshi napisał:

Emka jest naprawde słodziutka:)

To prawda :). I do twarzy jej w czerwonym czy pomarańczowym kubraczku :)

23 minuty temu, agat21 napisał:

Grzeczna śliczna suńka :) I dzielna ;) 

Jutro wyślę grosik dla niej i Pomadki. Konto to samo, co dla Nutki która miała być Nitką?

Bardzo dziękuję. Konto to samo :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2018 o 19:04, dorota1 napisał:

Śliczna sunia! Moja stała dziś poszła.

 

22 godziny temu, agat21 napisał:

Grzeczna śliczna suńka :) I dzielna ;) 

Jutro wyślę grosik dla niej i Pomadki. Konto to samo, co dla Nutki która miała być Nitką?

 

7 godzin temu, Elisabeta napisał:

Jeszcze na chwilkę...

Rano poleciały do Emki i Pomadki moje deklaracje za XII 2017, I 2018 i II 2018, czyli 90 zł.  Plus bonus 50 zł. smile.gif 

Kochane, bardzo bardzo dziękuję Wam za wsparcie dziewczynek <3. Pieniążki już na koncie :)

  • 10zł -dorota1/03.01.2018/stala I
  • 30zł -agat21 /03.01.2017/dekl.jednorazowa
  • 140zł -Elisabeta /03.01.2017/dekl.XII,I,II +bonus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...