Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

16 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dziewczynki cudne. Sara czy już ogłaszamy? sklecisz jakiś szybki tekst z najważniejszymi info o dziewczynach? mam teraz wolne wieczory to moge trochę 'podziałać'

Ano trzeba się zabierać :).

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

Emko i Pomadko, kochana Sara pewnie już pisze piękny tekst dla was... :-)

Hihihi u mnie jakoś nie bardzo z inwencją twórczą ale jakiś "suchy" tekst chyba wymyślę :).

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam jednego olx na Katowice. Tekst taki jak w ogłoszeniu, takich barwnych tekstów to ja pisać nie potrafię.

https://www.olx.pl/oferta/sliczna-pomadka-do-adopcji-CID103-IDr0xfh.html

tekst:

Pomadka- to średniej wielkości sunia, ważąca ok.16 kg, w wieku ok. 3 lat. Jest bardzo sympatyczną sunią, trochę wydłużoną, na krótszych łapkach, natura przystroiła ją w wiele łatek.
Pomadka jest bardzo wesoła i przyjacielska, bardzo kocha człowieka i chodzi za nim jak cień. W domu zachowuje czystość, nic nie niszczy, potrafi chodzić na smyczy.
Jest zaszczepiona, wysterylizowana i odrobaczona. Przed adopcją zostanie zaczipowana.
Dla Pomadki szukamy najlepszego domu na świecie :).

Nie wydamy suni do budy, kojca ani pomieszczenia gospodarczego.
Przed adopcją obowiązuje krótka wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Pomadka przebywa w domu tymczasowym w woj. śląskim.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kasiainat napisał:

Ja również trzymam kciuki :-)

Emka umówiona na wtorek na sterylkę.

uu:) jak szybko! Trzymam też kciuki  żeby dziewczynka jak najlepiej zniosła zabieg. I oczywiście za domki dla panienek w przyszłości też:) postaram sie Pomadke poogłaszać tez dodatkowo:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór, poświątecznie i przedsylwestrowo.  Super relacja fotograficzna, aż miło popatrzeć na te pychole.    
 

Dnia 20.12.2017 o 08:17, Sara2011 napisał:

 ... Jesli byc sie jeszcze dało coś stworzyć dla Pomadki lub jeden wspólny to byłabym wniebowzięta :)

Dnia 20.12.2017 o 22:54, iwstar58 napisał:

 ...O wspólnym pomyślę już po tym przedświątecznym zamieszaniu.

Emka i Pomadka w duecie... 

1_Emka-_Pomadka.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Elisabeta napisał:

Kochana Nesiowata, miło z Tobą wędrować o poranku po Dogomanii. :-)

 

37 minut temu, Nesiowata napisał:

I wzajemnie!

To i ja dołączę do wędrówek:). U mnie już wybuchy za oknem od 6 rano. Myślałam że to auta wybuchają jedno po drugim, całe osiedla postawione na nogi. Nie wiem co to było ale pierwszy raz coś takiego głośnego słyszałam. I to co najmniej z 10 wybuchów. Moja biedna Sara pewnie nie będzie chciała wyjść na spacer :(.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2017 o 04:36, Elisabeta napisał:

Zaglądam do Emki i Pomadki, a tu piękny wspólny banerek. :-)

Jak się porówna dwa pierwsze i ten nowy, to widać, jak Dziewczyny się już zmieniły u Kasi. Zupełnie inne pycholki. :-)

Iwstar dziękuję Ci za banerek. Jak widać w mojej sygnaturce, bardzo mi się podoba. :-)

 

Tak, patrząc na sunie, widać już dużą zmianę. Emka wydaje się wyluzowana, ale i bardziej subtelna, poważna. Natomiast kiedy patrzę na Pomadkę, mam wrażenie, że to taki psi figlarny zawadiaka ;)  Cieszę się, że banerek spodobał Ci się :)

newyear2018_236.png

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...