Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

16 godzin temu, Sara2011 napisał:

bakusiowa, jak świetnie pamiętasz kolejność psiaczków :). A ja ostatnio próbowałam sobie przypomnieć jak nazywała się pierwsza sunia z przytuliska z Gołuchowa a to była Mika:). Masz lepszą pamięć niż ja :)

Jeszcze nie jest najgorzej. Ciekawa jestem co słychać u Felusia. Napiszę do Lilu może cos będzie wiedziała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12/21/2017 o 14:30, kiyoshi napisał:

Kasiu :) cudowne dziewczyny a Emka pieknie wyszla i na tych zdjeciach!

Pomadke chyba czeka dieta :) jak troszke poobserwujesz to prosimy o wazne info do ogloszen

Zglaszam sie na ochotnika- bede oglaszac :)

Myślę, że obie powinny troszkę ciała zrzucić :-)

Z cieczką Emki mieliśmy raczej fałszywy alarm bo Żelek systematycznie przenosi się na kolejne suczki A Emkę już odpuścił sobie:-)

Emka jest bardzo grzeczna, utrzymuje czystość w domu, dobrze dogaduje się z psiakami. Boi się smyczy i nie podejdzie jak trzymam jakąś w ręku. Ale jak już się ją uda zapiąć to pięknie maszeruje na spacer.

Pomadka też coraz lepiej dogaduje się z psami, ale jest bardzo dominującą sunią. Jedzenie musi dostawać osobno bo bardzo pilnuje miski. Już pokonała strach przed płytkami i sama wchodzi do domu. Do ludzi ogromna przylepa:-) Utrzymuje czystość, przyzwoicie chodzi na smyczy :-)

Myślę, że obie można od razu ogłaszać tylko jakieś zdjęcia postaram się przez weekend dorobić:-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo pięknie dziękuję za wpłaty dla sunieczek. Cieszę się niezmiernie , że  tyle dobrych serc je wspomaga <3.

  • 20zł -mdk8 /jednorazowa /22.12.2017
  • 30zł -Basia Pus (FB)/dekl.jednorazowa /22.12.2017
  • 30zł -Mela Jakimiuk /22.12.2017 /deklaracja jednorazowa
  • 20zł -nesiowata /22.12.2017/deklaracja jednorazowa

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kasiainat napisał:

Myślę, że obie powinny troszkę ciała zrzucić :-)

Z cieczką Emki mieliśmy raczej fałszywy alarm bo Żelek systematycznie przenosi się na kolejne suczki A Emkę już odpuścił sobie:-)

Emka jest bardzo grzeczna, utrzymuje czystość w domu, dobrze dogaduje się z psiakami. Boi się smyczy i nie podejdzie jak trzymam jakąś w ręku. Ale jak już się ją uda zapiąć to pięknie maszeruje na spacer.

Pomadka też coraz lepiej dogaduje się z psami, ale jest bardzo dominującą sunią. Jedzenie musi dostawać osobno bo bardzo pilnuje miski. Już pokonała strach przed płytkami i sama wchodzi do domu. Do ludzi ogromna przylepa:-) Utrzymuje czystość, przyzwoicie chodzi na smyczy :-)

Myślę, że obie można od razu ogłaszać tylko jakieś zdjęcia postaram się przez weekend dorobić:-)

Dziękuję Kasiu za wieści o suniach, w sumie bardzo pozytywne:). Pomadka będzie musiala być jedynaczką w domu. Czy ona startuje z zębami tylko przy misce czy również w innych sytuacjach? 

A Żelek to bardzo kochliwy egzemplarz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

Dziękuję Kasiu za wieści o suniach, w sumie bardzo pozytywne:). Pomadka będzie musiala być jedynaczką w domu. Czy ona startuje z zębami tylko przy misce czy również w innych sytuacjach? 

Miski broni bardzo i denerwuje się jak ją jakiś pies niechcący zachaczy np w drzwiach np. jak ona wchodzi do domu a inny psiak wychodzi z domu. Albo w zabawie na nią wpadną psiaki to się Pomadka stroszy i chce je ustawiać. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...