Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

Dnia 12.03.2018 o 08:39, Sara2011 napisał:

Dzień dobry. Z ogłoszeń cisza niestety. Chyba będę musiała się do Kasi uśmiechnąć po jakieś wiosenne zdjęcia.

U nas wiosnę dopiero troszkę słychać ale Pomadka do zdjęć pozowała:-)część w ruchu bo sunię energia rozpiera :-)

 

IMG_1210.JPG

IMG_1213.JPG

IMG_1216.JPG

IMG_1227.JPG

IMG_1239.JPG

IMG_1248.JPG

IMG_1255.JPG

IMG_1263.JPG

IMG_1281.JPG

IMG_1282.JPG

IMG_1286.JPG

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Sara2011 napisał:

dubel (zwariuję z tym Dogo)!

Sarunia, wszyscy niedługo zwariujemy...

Czasem jest tak, że ze zapisywanie "zacina się' w trakcie, a jak sprawdzam w drugiej otwartej karcie, to post już jest na wątku.Wiele razy tak miałam. 

Dobrego sobotniego popołudnia dla wszystkich Zakochanych w Pomadce. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Olena84 napisał:

F5 odświeża;)

Olenko, dziękuję. happy.gif Jakoś nie pomyślałam, a wiedziałam. Bo wszyscy teraz na wątkach radzą "otwórz w drugiej karcie', "otwórz w drugim oknie" i chyba nam już tak zostanie. Nawet jak awarię usuną...  Ktoś gdzieś nawet napisał, że aby przeczytać, co ludzie napisali na wątku, musiał siedem okien otworzyć... He he he. To był żart. Chyba. iconwink.gif

Przepraszam, Pomadko, ale sama widzisz, że lekko tu nie mamy... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2018 o 13:41, kasiainat napisał:

U nas wiosnę dopiero troszkę słychać ale Pomadka do zdjęć pozowała:-)część w ruchu bo sunię energia rozpiera :-)

 

IMG_1239.JPG

IMG_1286.JPG

Wszystkie zdjęcia są piękne, prześlicznie wyszła pomadka. W biegu wygląda rewelacyjnie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, uxmal napisał:

Wszystkie zdjęcia są piękne, prześlicznie wyszła pomadka. W biegu wygląda rewelacyjnie.

Tak, Uxmal. happy.gif Pomadka miała super dzień do zdjęć. I Pani Fotograf też. happy.gif Z przyjemnością te fotki oglądam. Nie wiem, który już raz...

Dobrej niedzieli.  

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Elisabeta napisał:

Tak, Uxmal. happy.gif Pomadka miała super dzień do zdjęć. I Pani Fotograf też. happy.gif Z przyjemnością te fotki oglądam. Nie wiem, który już raz...

Dobrej niedzieli.  

Dziękuje Tobie też życzę Dobrej niedzieli :)

Pogoda tak ładna aż chce się tak kicać jak Pomadka :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Kochani, również miłej niedzieli życzę.

Miałam dzisiaj telefon o Pomadkę z Cieszyna, wydawało mi się że rozmowa fajnie przebiegła, pan miał podesłać dane do PA ale jakoś minęło już parę godzin i nie podesłał. Ehhh, czasem nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :(.

I co mnie wkurza jabardziej to to, że nie mogę wstawiać zdjęć ani filmików. Kiedy to wszystko wróci do normalnosci :(. ?

 

Link to comment
Share on other sites

Sarunia, pewnie pan do wieczora danych nie przysłał... Ludzie, szukają psiaków, dzwonią, ale mają w necie taki wybór Bezdomniaków, ze pewnie czasem tracą głowę...

Czekamy na Kogoś, kto zobaczy naszą Pomadkę i się w niej zakocha. I już będzie wiedział i nie będzie już szukał. happy.gif

Spokojnego poniedziałku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...