Jump to content
Dogomania

Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).


Anecik

Recommended Posts

10 godzin temu, zachary napisał:

Anecik a co z oczkiem?.

 

9 godzin temu, elik napisał:

I całą resztą ? Jak i co mu zaopatrzyli?

 

Przepiszę z karty od weta.

" odłamany fragment bocznego kłykcia kości piszczelowej lewej przy stawie piszczelowo - strzałkowym, złamanie trzonu kości strzałkowej lewej"

Zabieg: osteosynteza 2x gwóżdź

 

Na pierwszej wizycie akurat trafiła się okulistka i z oczkiem jest w porządku - ma jeszcze lekko zaczerwienione, cała tylna łapka unieruchomiona. Jak się biduś ucieszył na nasz widok :). W domu jest troszkę kłopot bo ma mieć ograniczony ruch a łazi za mną krok w krok:(

Jutro wstawię paragony.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Poker napisał:

Oby się wszystko dobrze goiło. Kiedy ma termin wyjęcia gwoździ?

Może zastosować nieco brutalną metodę dla jego dobra i po prostu go czasami przywiązać smyczą do czegoś ,żeby nie mógł tyle chodzić ,a miał Was na oku .

 

Kontrola ok. 3, 4 stycznia - mam dzwonić.

No on niestety łazi za mną, a ja nieraz nie mam kiedy usiąść. Powiem wszystkim że muszę teraz leżeć i psa pilnować. W zasadzie pozostałym psiakom pewnie by to nie przeszkadzalo :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, anecik napisał:

Kontrola ok. 3, 4 stycznia - mam dzwonić.

No on niestety łazi za mną, a ja nieraz nie mam kiedy usiąść. Powiem wszystkim że muszę teraz leżeć i psa pilnować. W zasadzie pozostałym psiakom pewnie by to nie przeszkadzalo :)

 

Anetko toż to robota w sam raz dla mnie,leżeć otoczona całym stadkiem ;)

Miałam dzisiaj przyjemność poznać malucha,nieziemsko urokliwy,widać ,że go boli :( ciągle za Anetką krok,w krok,taki mały biedniusi brunecik.

Ze Skarpety Plaskatych poleci 200 zł, po rozmowie z Anetką obiecałam ,że zrobimy zrzutę ,tylko to ma sens jak jest udostępniana.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bgra napisał:

Anetko toż to robota w sam raz dla mnie,leżeć otoczona całym stadkiem ;)

Miałam dzisiaj przyjemność poznać malucha,nieziemsko urokliwy,widać ,że go boli :( ciągle za Anetką krok,w krok,taki mały biedniusi brunecik.

Ze Skarpety Plaskatych poleci 200 zł, po rozmowie z Anetką obiecałam ,że zrobimy zrzutę ,tylko to ma sens jak jest udostępniana.

 

 

Dzięki serdeczne Bożenko :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, zachary napisał:

Bgra, masz rację, czarnulek jest nieziemsko urokliwy. Zobaczymy, czy anecik będzie " narzekała" na urywający się telefon w jego sprawie...

Jeszcze troszkę czasu do ogłoszeń jest ale ja wolę jednen bardzo konkretny TEN telefon niż kilkanaście bzdurnych jak było np w przypadku Kiziów Miziów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, zachary napisał:

Bgra, masz rację, czarnulek jest nieziemsko urokliwy. Zobaczymy, czy anecik będzie " narzekała" na urywający się telefon w jego sprawie...

Do tego ten obolały wyraz pysia :( i już byłam ugotowana ,za długo on dupinki u Anecik nie zagrzeje :) niech się chłopina szybko zbiera :)

 

9 godzin temu, teresaa118 napisał:

No to trzeba chlopaka wsadzic w lalczyny wozek i ciagnac go za soba przez cale mieszkanie. Tak robilam z moim malym synkiem, duzy wozek nie miescil sie w kuchni, wiec pozyczalam lalczyny wozek od corki, przyczepialam szelki i mialam go na oku

o i to jest myśl! organizujemy coś Anetko ? :) Zytki był oddała ale duży jest :( od Adasia mogę pożyczyć przyczepkę haha tylko słowo :)

Kagańca dla laluni-gryzaka nie chcesz ;) następnym razem kokardkę chociaż na pysiol,żebym utulić mogła ;)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bgra napisał:

Do tego ten obolały wyraz pysia :( i już byłam ugotowana ,za długo on dupinki u Anecik nie zagrzeje :) niech się chłopina szybko zbiera :)

 

o i to jest myśl! organizujemy coś Anetko ? :) Zytki był oddała ale duży jest :( od Adasia mogę pożyczyć przyczepkę haha tylko słowo :)

Kagańca dla laluni-gryzaka nie chcesz ;) następnym razem kokardkę chociaż na pysiol,żebym utulić mogła ;)

 

 

Pochwal się jak to Cię Tycinka chciała zjeść i się jej bałaś :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, elik napisał:

Szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił psiaczkowi życzę,

a jego Opiekunce i Fanom

5a3c384db278f_BoeNarodzenie1001.jpg.e71c977148814f33a17c5b6a51e3d7bf.jpg

Dziękuję serdecznie Elu.

 

 

U Pana Smutaska wszystko ok, dostaje antybiotyk, załatwia się na dworze, na psiaki troszkę powarkuje, lubi się przytulać, jeszcze nie zaszczekał. Mimo smutku w oczkach zrobił się troszkę weselszy - już łapka nie boli to można się cieszyć życiem :) . Tylko nie wiem jak go usadzić na miejscu :(

Rozmawiałam z kierownikiem schroniska który obiecał zapłacić jeden rachunek u weta. Faktura która poszła na schronisko opiewała na kwotę 244 zł, ja zapłaciłam za drugą wizytę 115 zł i za zabieg 650 zł.

 

DSC_3441.jpg.934b88278e595b15f7edf7522045163e.jpg

 

DSC_3442.jpg.2b74b9df50b941ddf8246dea28f06722.jpg

 

DSC_3443.jpg.2f181c9b8fbfdfac35de98f0434bb192.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anecik napisał:

 

Pochwal się jak to Cię Tycinka chciała zjeść i się jej bałaś :D

Wiesz,że ja się psów boję ;) tylko się potwierdziło,że jest się czego bać ;)

Broni Anetki jak lwica hahaha,najlepsze,że wygląda jak aniołek w życiu bym się nie spodziewała  pogryzienia ;)

Ciachnęła mnie ta bździnka w sam koniuszek paluszka ałaaaa ,no ok niby dotknęła dziąsełkiem,połaskotało haha,strach pozostał ;)

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, helli napisał:

Jak usadzic w jednym miejscu: siedzieć z nim na kanapie non stop

Wiem, wiem, nierealne, szczególnie teraz

Nie ma ktoś kojca pożyczyć? Dla psa lub dziecka, 

https://www.mall.pl/kojce/cosing-drewniany-kojec-bukowy-100-100-cm?gclid=EAIaIQobChMI0sOF6pmd2AIVSOAZCh2pXwi6EAQYCCABEgKxZ_D_BwE

Mnie to chyba by się też taki przydał ....ale nie dla dziecka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...