Jump to content
Dogomania

Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)


Recommended Posts

Zjawiam się po przerwie u Maksia :)

Jak Anica do mnie napisała, to musiałam się chwilkę zastanowić o co chodzi... Teraz pamiętam, że przestałam tu wchodzić, bo nie mogłam już czytać o zachowaniu/postępowaniu Maksiowych ludzi :/

Bardzo się cieszę, że chłopak dobrze się czuje :)))

Co do pieniędzy to szczerze mówiąc jestem na Dogo tylko z uwagi na to, że pełnię funkcję skarbnika staruszka Liska, który przebywa dożywotnio u Kikou (link w sygnaturze, jakby ktoś chciał odwiedzić). Choć się u niego nie przelewa, to dziewczyny jakoś łatają budżetową dziurę bazarkami. Innych psiaków nie znam. Jeśli mogę coś zaproponować to chciałabym żeby pieniądze te pomogły zwierzakowi w przewlekłym leczeniu czy operacji, a nie w opłaceniu pobytu w hotelu czy DT.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie czuję się kompetentna w podaniu propozycji dla jakiej psiej biedy kasa Maksiowa,Wy wiecie najlepiej który najbardziej potrzebuje.Myslę,że znajdzie się psina,której potrzeba teraz na cito - na zabieg,diagnostyke,leczenie...Taki analogiczny Maksio:)

Dzięki za Maksia - wszystkim,szczególnie Tobie,Ania :*

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, brzośka napisał:

Zjawiam się po przerwie u Maksia :)

Jak Anica do mnie napisała, to musiałam się chwilkę zastanowić o co chodzi... Teraz pamiętam, że przestałam tu wchodzić, bo nie mogłam już czytać o zachowaniu/postępowaniu Maksiowych ludzi :/

Bardzo się cieszę, że chłopak dobrze się czuje :)))

Co do pieniędzy to szczerze mówiąc jestem na Dogo tylko z uwagi na to, że pełnię funkcję skarbnika staruszka Liska, który przebywa dożywotnio u Kikou (link w sygnaturze, jakby ktoś chciał odwiedzić). Choć się u niego nie przelewa, to dziewczyny jakoś łatają budżetową dziurę bazarkami. Innych psiaków nie znam. Jeśli mogę coś zaproponować to chciałabym żeby pieniądze te pomogły zwierzakowi w przewlekłym leczeniu czy operacji, a nie w opłaceniu pobytu w hotelu czy DT.

 

 

Lajki mi się skończyły jutro nadrobię :) dziękuję Brzosiu ,że zajrzałaś i za pierwszą jak rozumiem propozycję :) 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, bou napisał:

Nie czuję się kompetentna w podaniu propozycji dla jakiej psiej biedy kasa Maksiowa,Wy wiecie najlepiej który najbardziej potrzebuje.Myslę,że znajdzie się psina,której potrzeba teraz na cito - na zabieg,diagnostyke,leczenie...Taki analogiczny Maksio:)

Dzięki za Maksia - wszystkim,szczególnie Tobie,Ania :*

Razem pisałaśmy :) dziękuję że jesteś :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, brzośka napisał:

Zjawiam się po przerwie u Maksia :)

Jak Anica do mnie napisała, to musiałam się chwilkę zastanowić o co chodzi... Teraz pamiętam, że przestałam tu wchodzić, bo nie mogłam już czytać o zachowaniu/postępowaniu Maksiowych ludzi :/

Bardzo się cieszę, że chłopak dobrze się czuje :)))

Co do pieniędzy to szczerze mówiąc jestem na Dogo tylko z uwagi na to, że pełnię funkcję skarbnika staruszka Liska, który przebywa dożywotnio u Kikou (link w sygnaturze, jakby ktoś chciał odwiedzić). Choć się u niego nie przelewa, to dziewczyny jakoś łatają budżetową dziurę bazarkami. Innych psiaków nie znam. Jeśli mogę coś zaproponować to chciałabym żeby pieniądze te pomogły zwierzakowi w przewlekłym leczeniu czy operacji, a nie w opłaceniu pobytu w hotelu czy DT.

 

 

Nie mam konkretnego pomysłu, ale może na psiaki staruszki u kiku? Ona zawsze pomaga naszym schroniskowym staruszkom

Link to comment
Share on other sites

Dostalam pytanie na pw w kwestii pieniedzy. Ostatnio zalozylam dwa watki Sznupkowi i Dramatowi. Oba biedne jak mysz, hednego moze wezmie malawaszka. Dla plaskatego dalej szukam cos domowego. Ale jesli nie znajde to mam miejsce u anecik. 

Moze to zbyt wiele, ale chcialabym zalozyc watek i pomoc suczce z krwawiacymi oczami. Zobaczylam ja na watku Malenstw. Serce sciska.....

Leczenie jest kosztowne. Dostaje zastrzyki. Ma zakraplanenoczy i smarowane cialo przy oczach.

Mimo, ze sunia jest w schronie, to za jej leczenie teraz placi ewu. Tam gdzie jest nikt nie wyda zlotowki na leczenie psa ....

Link to comment
Share on other sites

Anica - ja również myślę, że Ty najwłaściwiej ocenisz, który piesek najbardziej potrzebuje pomocy, decyzja jest trudna, bo tyle nieszczęść w tylu miejscach. Nie da się wszystkim pomóc, ale jeśli któryś psiak skorzysta, to bardzo się ucieszę.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Pierwszeństwo decyzji finansowych przekazuję dla anica :) 

W drugiej kolejność proszę wziąć pod uwagę tę rudą suczkę z ranami wokół oczu (szósty post na tej stronie): 

 

 

Kochana, to jest ta sama suczka, o której pisałam wyżej.

 

image.png.89fb29d76c6f3b9b44ac665acb029970.png

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Kama202 napisał:

Cieszę się, że z psiakiem wszystko dobrze. Przed chwilą się natknęłam na wątek. Ewu psiaka wyciągnęła z podłego miejsca...

 

 

16 godzin temu, MALWA napisał:

Dostalam pytanie na pw w kwestii pieniedzy. Ostatnio zalozylam dwa watki Sznupkowi i Dramatowi. Oba biedne jak mysz, hednego moze wezmie malawaszka. Dla plaskatego dalej szukam cos domowego. Ale jesli nie znajde to mam miejsce u anecik. 

Moze to zbyt wiele, ale chcialabym zalozyc watek i pomoc suczce z krwawiacymi oczami. Zobaczylam ja na watku Malenstw. Serce sciska.....

Leczenie jest kosztowne. Dostaje zastrzyki. Ma zakraplanenoczy i smarowane cialo przy oczach.

Mimo, ze sunia jest w schronie, to za jej leczenie teraz placi ewu. Tam gdzie jest nikt nie wyda zlotowki na leczenie psa ....

 

16 godzin temu, brzośka napisał:

To ja bym była za leczeniem suczki, o której wspomniała Malwa :(((

Ma chore oczka, tak jak Maksiu :(

 

15 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Pierwszeństwo decyzji finansowych przekazuję dla anica :) 

W drugiej kolejność proszę wziąć pod uwagę tę rudą suczkę z ranami wokół oczu (szósty post na tej stronie): 

 

 

53 minuty temu, Bogusik napisał:

Dziękuję Aniu za pw. :) Myślę,że pieniążki można podzielić,  wspomóc staruszka u Kikou i sunię z chorymi oczkami....

Podpisuję się pod powyższymi propozycjami. Też uważam, że tej suni bardzo przyda się pomoc finansowa na leczenie oczek. Bidusia :(

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Lola90 napisał:

Tu też przydałaby się pomoc, każdy pies to istota żywa, nie tylko wybranym się należy. Bądźmy sprawiedliwi i pomagajmy innym też. Trochę pomocy już jest, ale czy można liczyć na pomoc miłośników psów z tego forum? Pokażcie że można. Luluś liczy na Was.

http://www.dogomania.com/forum/topic/345469-postaw-lulusia-na-nogi/

Dziękuję.

Wow...taka troche agresywna ta prośba i ...nie na miejscu.(dosłownie I w przenośni,bo podczepiona pod watek,mimo,że załozyłas osobny).

Lola90 - piesek ma założoną zbiórkę,ale brak tam podstawowych informacji,które pomogłyby sięgnąć ofiarodawcom do kieszeni.

Dokumentacja medyczna (co właściwie jest z łapką,co trzeba leczyć,miasto,lecznica etc...jakiś podpis I pieczątka?)Zbiórki muszą być wiarygodne,przede wszystkim dla dobra psiego pacjenta - jak masz na 'talerzu' co I jak - wtedy możesz pomóc.Wpłacanie pieniędzy w ciemno jest b.ryzykowne.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bou, tam podstawowe sprawy związane z psiakiem sa opisane. Wpłacanie pieniędzy jak to ujęłaś "w ciemno" nie jest ryzykowne, bo tu nie chodzi kto wiecej i ile da, tylko każda złotówka się liczy i można wpłacać anonimowo. Oczywiście nie nalegam, pomoc to kwestia sumienia i własnej chęci niesienia pomocy.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...