Jump to content
Dogomania

Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)


Recommended Posts

Dziękuję , Ewuniu :)  Bardzo proszę osoby ,które są na FB jeśli możecie,  pokazujcie.... ,udostęniajcie...filmik! chociaż tyle możemy zrobić dla Zefirka! Coś niesamowitego! down.gif ja znowu nie mogę obejrzeć filmiku, do końca :(   ... normalnie pięści się zaciskają a łzy same płyną...  jeśli chodzi o mnie,  bez skrupułów ,sama przywiązała bym pana z tym uśmieszkiem, na ten sam łańcuch i trzymała tak długo, aż by tak samo mu żebra wystawały ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety nie udało mi się porozmawiać dzisiaj z dr. Sylwią, pojechała na sympozjum i będzie ,dopiero w tygodniu, wetka która była ...tylko gościnnie /jak to nazwała/ nie wiedziała czy Maksiu był w tym tygodniu w gabinecie i jak się czuje?  postaram się zajrzeć w tygodniu ale może mi się nie udać?  najwyżej będę próbowała dzwonić, lub pójdę już po Świętach jak się nie uda :)

... i znowu fala mrozów!  i znowu ,kolejne cierpiące ,zamarzając futerka ....

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u dr Sylwii i tym razem mam dobre wieści, pan był z Maksiem na początku ubiegłego tygodnia, bo podobno 'coś mu się nie podobało w oczku'  Maksiu ,dostał dla odmiany inne kropelki do oczka/p/zapalne/ i  jeszcze CATOSAL /vit B12/ i wetka powiedziała ,że robimy przerwę ,żeby Maksiu mógł sam zacząć dochodzić do siebie i wreszcie poczuł się lepiej!... do dzisiaj nie pojawili się w lecznicy, co można uznać za sukces, niestety żadnego zdjęcia nie udalo się zrobić ale dr Sylwia obiecała że zrobi ponieważ , chirurg prosił , żeby chociaż na zdjęciu zobaczył efekty swojej pracy i ocenił czy należy rozważać kolejny zabieg /zdaniem dr Sylwii nie! ponieważ uważa ,że obciążenie narkozą może przynieść większą szkodę/ nastawiam się pozytywnie i będziemy , rzecz jasna w kontakcie ,ale myślę tutaj ....brak wieści, to będą dobre wieści oczko.gif

... a tak w kwestii formalnej, ile czasu leżą pieniążki w skarpecie?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eluniu, nie ma za co!blush.gif wszystkie doprowadziłyśmy do szczęśliwego finału/ każda z nas ma swoje zdanie, rozumiem! ale moim ... cel został osiągnięty! i to będzie już koniec!/  jeśli taka jest wola ,innych darczyńców poczekamy jeszcze, tylko ile?   ja ze swojej strony mogę obiecać że, będę co jakiś czas /np raz w miesiącu?/ dzwoniła do lecznicy z pytaniami o Maksia :)

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, anica napisał:

Eluniu, nie ma za co!blush.gif wszystkie doprowadziłyśmy do szczęśliwego finału/ każda z nas ma swoje zdanie, rozumiem! ale moim ... cel został osiągnięty! i to będzie już koniec!/  jeśli taka jest wola ,innych darczyńców poczekamy jeszcze, tylko ile?   ja ze swojej strony mogę obiecać że, będę co jakiś czas /np raz w miesiącu?/ dzwoniła do lecznicy z pytaniami o Maksia :)

Jest za co Aniu, jest. Choćby za zauważenie Maksia, podjęcie tematu, kontakty z niekontaktowym panem Maksia, telefony, wizyty et cetera, et cetera.

Co do terminu czekania na ostateczne rozwiązanie problemu ewentualnej kolejnej operacji Maksia, nie potrafię się wypowiedzieć. Może ktoś bardziej zorientowany w temacie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
11 godzin temu, anica napisał:

Witaj Ewciu u Maksiulka buziak.gif ... już dawno nikt tu nie zaglądał :(       ... myślę sobie Ewciu ,że przypomniałaś mi ,żeby spróbować skontaktować się z dr Sylwią :)

Dobrze by było Aniu :) Jestem tez ciekawa co tam słychać u Maksia....

Link to comment
Share on other sites

Ciociu witaj witaj nocunkowo

 bardzo bardzo goraco sciskam

 za zdrowko malentasia

 cudnego malentasia

i za jego panciow tez

 Niechaj im sie wszytko ulozy

 Aniu i Ciebie pozdrawiam serduchem calem

12 godzin temu, anica napisał:

Witaj Ewciu u Maksiulka buziak.gif ... już dawno nikt tu nie zaglądał :(       ... myślę sobie Ewciu ,że przypomniałaś mi ,żeby spróbować skontaktować się z dr Sylwią :)

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bogusik napisał:

Dobrze by było Aniu :) Jestem tez ciekawa co tam słychać u Maksia....

Zadzwonię Bogusiu po południu, bo teraz nikt nie odbiera, zauważyłam że rano jest chyba jednak więcej pacjentów.

Jakiś czas temu zauważyłam pana który jak tylko mnie dostrzegł, schował się za auto / na ulicy stał taki dostawczy bus/  chciałam podejść pomimo wszystko i spytać o Maksia, ale pomijając fakt że bardzo mi się spieszyło, zrobiło mi się przykro :(

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nie udało mi się dodzwonić do lecznicy, później jeszcze odwiedziła mnie Figuniaserduszka2.gif  tak się ucieszyłam z odwiedzinek ,że zapomniałam o 'Bożym świecie' zresztą tak się zagadałyśmy ,żebym pamiętała to poszły byśmy nawet razem do lecznicy ,to chyba jest najlepszy pomysł żeby iść osobiście!  dzisiaj mam dyżur do późnego wieczora i jeśli nie wyskoczę do południa to muszę odłożyć wizytę do piątku :)

Link to comment
Share on other sites

W tym tygodniu, nie udało mi się również skontaktować z dr Sylwią, nawet raz byłam ale było kilka osób, nie mogłam czekać, ale udało mi się spotkać Maksia na spacerku z panem, bardzo się ucieszyłam, ponieważ to oczko, według mnie wygląda bardzo dobrzeok2.gif  nic nie widzę żeby odstawało! dolna powieka ,wygląda wprawdzie "inaczej"  ale to chyba normalne po ingerencji chirurga?!  próbowałam porozmawiać o wizycie u lekarza specjalisty, żeby sprawdzić czy Maksiu ,widzi!  pan odburknął .. że widzi!  a na jakiej podstawie taka diagnoza? spytałam-  dość już go wymęczyli! ile będzie się tłukł po tych konowałach! dość już tego! wyraźnie się zdenerwował!  zmieniłam więc temat... wspominał pan wcześniej ,że Maksiu ma poważne problemy z serduszkiem...jak teraz po operacji? czy się nie pogorszyło? odpowiedź- Nie! już wszystko dobrze!  a leczycie państwo Maksia u kardiologa? ... no chodź już! nie będę z tobą dwie godziny łaził!...tak mniej, więcej wygladała moja konwersacja z panemglupek.gif ponieważ Maksiu, skakał do mnie, poopka chodziła mu na wszystkie strony a pan ,zaczął go ciągnąć i szarpać smyczą, jakby mu to bardzo przeszkadzało, pożegnałam się, pewnie gdybym nie miała jeszcze pełnych toreb to i tak cyknęła bym Maksiowi ,fotę!... może następnym razem się uda?oczko.gif
Mam takie przemyślenia... w naszych realiach ,kiedy bardzo ciężko jest nam zadeklarować każdą złotówkę! kiedy tyle mamy bid do zaopiekowania!  a u Maksia w skarpecie tyle pieniążków leży!...jutro skoro świt wyjeżdżam na majówkę, na cały tydzień, zaraz po powrocie, porozsyłam zaproszenia do wszystkich darczyńców Maksia z prośbą , o decyzję , co robimy z pieniążkami,  które pozostały po operacji Maksia, chciałabym prosić o przekazanie ich, dla innej potrzebującej bidy!  moim skromnym zdaniem, państwo już nie pójdą z Maksiem na kolejny zabieg! zresztą ja nie widzę żeby tam coś odstawało?! dla spokojności sumienia ,oczywiście porozmawiam po powrocie z Mazur z dr Sylwią, czekam na Wasze opinie :)
Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę ,że trzeba dać już tym ludziom spokój. To czy Maksio widzi czy nie , w jego wieku nie ma już większego znaczenia.Badanie przyniosłoby tylko wiedzę, a leczenia i tak nie będzie.

Pan dał wyraźnie znać ,że ma dość ingerencji w ich życie.

Pies jest radosny, chodzi na spacery , operacja udana  i to jest najważniejsze. Niech dożyje w spokoju w swoim domu  z ludźmi, którzy po swojemu go kochają i dbają o niego.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Tak sobie myślę ,że trzeba dać już tym ludziom spokój. To czy Maksio widzi czy nie , w jego wieku nie ma już większego znaczenia.Badanie przyniosłoby tylko wiedzę, a leczenia i tak nie będzie.

Pan dał wyraźnie znać ,że ma dość ingerencji w ich życie.

Pies jest radosny, chodzi na spacery , operacja udana  i to jest najważniejsze. Niech dożyje w spokoju w swoim domu  z ludźmi, którzy po swojemu go kochają i dbają o niego.

Zgadzam się w 100%,zresztą już wcześniej tak pisałam.Teraz to juz byłoby naruszenie prywatności tych państwa.

A pieniądze - a nad czym sie tu zastanawiać - trzeba je przerzucić na potrzeby kolejnej psiej biedy.

I tyle,prawda?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...