Jump to content
Dogomania

Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)


Recommended Posts

3 godziny temu, anica napisał:

Dzisiaj jak leciałam rano do pracy, nieśmiało słoneczko przedzierało się przez chmury, pomyślałam...może to słoneczko zaświeci dla Maksia? angel.gif

Niech zaświeci, już pora, aby rozwiać chmury, które skupiły się nad Piesiulkiem :)

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Oby Aniu! Za to  wszyscy trzymamy mocno kciuki!

tak, trzymamy kciuki i (przynajmniej ja) odliczam dni do soboty...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Rozmawiałam z p.Mateuszem z TOZu. Jest w kontakcie z właścicielką Maksia. Potwierdziła ,że operacja ma się odbyć  jutro o 16. Oby nic się nie zmieniło. Jutro będę dzwonić do p.Mateusza.

no właśnie, jutro sobota dlatego zaglądnęłam... to dobrze, że póki co wszystko na dobrej drodze... późno ta operacja, jak na sobotę, ale najważniejsze, że się odbędzie... wysyłajmy dla Maksinka ciepłe i najlepsze myśli!!!! Poker, przekazuj wiadomości Kochana :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Biegiem jeszcze tylko, sprawdzić czy nic się nie zmieniło?  ...jeszcze nie słyszałam, nigdy o planowanym zabiegu w sobotę o 16 ale,.. nic to, nieważne!czekałyśmy tyle to i poczekamy do 16 ;) ... mocno zaciskamy ,żeby wszystko było i się odbyło OK!  Maksiu jesteśmy z tobą spoko.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Poker napisał:

HUUUURRRRRAAAAA!!!!! Maksio jest po operacji.Wszystko przebiegło dobrze. P.Mateusz rozmawiał z chirurgiem. Może będę miała późnym wieczorem zdjęcie malucha.

Koszty będę znać w poniedziałek.

O rany ale wspaniała wiadomość.Poker dziękuję,czekałam  na nią.To teraz wszyscy odetchniemy a szczególnie anica dla której Maksio był kamieniem w sercu.

Link to comment
Share on other sites

Nooooo kamien z serca:) Wspaniała wiadomość. Żeby tylko teraz czegoś nie zaniedbali, chodzili z Maksiem do kontroli, to będzie dobrze. Psiak nareszcie będzie czuł się komfortowo, na tyle na ile pozwala mu wiek i zdrówko. Ta gała na oczku z pewnością bardzo bu przeszkadzała, nie mówiąc o bólu, jaki musiał odczuwać :( Ale na szczęście dla niego to już przeszłość :)   Jeszcze trochu poboli i będzie ok.

Dzięki anica, dzięki Poker    5a75ecd25f649_buziaczki2.jpg.93b1a18e2877fe202ffdf5bebf1919e1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...