Jump to content
Dogomania

Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)


Recommended Posts

10 godzin temu, Poker napisał:

Tak jak pisałam, kolejne USG w przyszłym tygodniu. Jutro spytam sie p.Joanny czy ma nowe wiadomości o Maksiu.

To już coś wiemy :)  zatem musimy poczekać do przyszłego tygodnia, po kolejnym USG pewnie będzie ustalony ,termin zbiegu?  ja ze swojej strony mam takie przemyślenia,... rozumiejąc że zainteresowanie naszych ,wszystkich Dobrych duszyczek ,losem Maksiulka jest duże, co mnie bardzo cieszy :) ale również dla jego dobra , nie szukam kontaktu z pańciami , z obawy ,żeby czasem jakimś niepotrzebnym ,słowem? gestem? nie zepsuć tego wszystkiego co już przecież w trudem,załatwiła Poker :) pomyślałam ,że najlepiej poczekamy do operacji i wtedy pomyślimy o jakimś ... przepływie informacji?! mruga.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

To już coś wiemy :)  zatem musimy poczekać do przyszłego tygodnia, po kolejnym USG pewnie będzie ustalony ,termin zbiegu?  ja ze swojej strony mam takie przemyślenia,... rozumiejąc że zainteresowanie naszych ,wszystkich Dobrych duszyczek ,losem Maksiulka jest duże, co mnie bardzo cieszy :) ale również dla jego dobra , nie szukam kontaktu z pańciami , z obawy ,żeby czasem jakimś niepotrzebnym ,słowem? gestem? nie zepsuć tego wszystkiego co już przecież w trudem,załatwiła Poker :) pomyślałam ,że najlepiej poczekamy do operacji i wtedy pomyślimy o jakimś ... przepływie informacji?! mruga.gif

 

1 godzinę temu, b-b napisał:

Nie ma co Aniu im się pokazywać aby nie zaczęli znowu 4 literami świgać.

 

Ja też tak sądzę,nie ma co im się pokazywać na oczy.

Najważniejsze,że zapewne kontakt ma z nimi P.Joanna a Poker z P.Joanną.My byśmy chciały na już aby Maksik był po operacji ale się nie da.Trochę dziwnie wygląda,że tyle czasu trzeba czekać na zrobienie USG.Przeważnie robi się to przy wizycie bez zapisywania się.Przynajmniej tak jest u nas,no ale to u nas tak jest.Wrocław może ma inne zasady przyjęte.

Może weci stwierdzili,że tydzień w tą,tydzień w tamtą nie ma różnicy przy cierpieniu Maksia,tyle cierpiał to może jeszcze pocierpieć tydzień. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2018 o 23:11, Poker napisał:

Moje drogie , miłe i dobre kobiety, dopiero o 22 .20 mogłyśmy porozmawiać z p.Joanną.

Piesek z właścicielką był dowieziony do lecznicy. RTG płuc dobre, USG brzucha na tyle ile dało się zobaczyć , bo pies był bardzo zagazowany ,też jest niezłe. Nie podoba się śledziona ,ale ewidentnego guza nie ma. Dziś udało się zobaczyć gałkę oczną i okazało się ,że jest cała .Maksio po usunięcia tego guza będzie widział.!!!    Można umieścić zdjęcie Maksia na FB jak chciały tego Bgra i Kama202 ,ale prośba od p.Joanny , by to zrobić pojutrze.I to są dobre wiadomości.

Gorsza jest taka ,że jeszcze jedno USG brzuszka po Espumisanie będzie dopiero za tydzień.  I znowu dobra, że wetki zdecydowały ,iż bez względu na wszystko będą go operować.

Niestety p.Joanna nie ma wpływu na terminy badań i operacji.

Anulko ,chyba chodzi o to ,że Maksiu był mocno zagazowany, pewnie troszkę tym espumisanem chcą go odgazować, żeby obraz był bardziej jasny... tak mi się wydaje! ... mamy we Wrocławiu ,taką swoją sławę, radiologa dr Birecką ,robiłam u niej USG jamy brzusznej.. i z marszu miałam chyba pięć dni kuracji espumisanem, przed badaniem.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jak dobrze, że Poker trzyma rękę na pulsie i Maksio już po pierwszych (optymistycznych!) badaniach.
Trzymam kciuki, aby jak najszybciej został zoperowany.

... ja też już nie chcę 'kadzić'  ale .. to że się udało to wszystko skuteczne działania Pokerfriends.gif no...dobrze, już dobrze z Naszą pomocązakochany.gif

Dzisiaj konto Maksia ,powiększyło się o wpłatę Malwy -50zł , dziękuję pięknie i wpłatę Brzośki - 30zł, dziękuję pięknie :) jak dobrze podliczyłam to mamy w tej chwili już 750złjupi.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wszystkie mamy zasługi w pomocy Maksiowi, więc podziękujmy sobie nawzajem.

Dostałam wyniki Maksia. Oprócz jednego , który może ,ale nie musi przemawiać za nowotworem , są zaskakująco dobre. W karcie informacyjnej stoi jak byk ,że operacja jest planowana w przyszłym tygodniu. I tego na razie się trzymajmy.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Wszystkie mamy zasługi w pomocy Maksiowi, więc podziękujmy sobie nawzajem.

Dostałam wyniki Maksia. Oprócz jednego , który może ,ale nie musi przemawiać za nowotworem , są zaskakująco dobre. W karcie informacyjnej stoi jak byk ,że operacja jest planowana w przyszłym tygodniu. I tego na razie się trzymajmy.

5a5932466a975_kciuk8.jpg.c1066398429afaa8f08e2ddaa10a6a4e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znowu przybyły ,pieniążki na koncie Maksiulka w kwocie 225,00zł , 200,00zł -Skarpeta Plaskatycj, Dziękujemy Bgrakwiatek.gif i 25,00zł  od Bou, Dziękujemykwiatek.gif  mamy już 995,00zł, uzupełniłamjupi.gif

2 godziny temu, Anula napisał:

Czy są jakieś nowe wiadomości o Maksiu?

Anulko, czekamy na wieści , bardzo dziękuję Wszystkim za cierpliwość, ciężko tak.. być cierpliwym ja wiem, że tutaj jest ... trudna sytuacja i specyficzna, ale cieszę się ,że nasza pomoc nadejdzie jeszcze w takim czasie ,że oczko Maksia ,może być uratowaneok2.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To ten sam Max? (ogłoszenie ze strony TOZu)

MAKS - potrzebna pomoc w pokryciu kosztów leczenia 203c.png‼️

Maks to 12 letni kundelek. Jego rodzina bardzo go kocha, a w domu nie ma źle. Problemem jest tylko brak pieniędzy na leczenie. Problemy Maksa zaczęły się kilka miesięcy temu. Zmiany zaczęły zachodzić w tzw. "trzeciej powiece", co miało wpływ na całą gałkę oczną. Dlaczego właściciele Maksa nie poprosili wcześniej o pomoc? Nie wiadomo... być może się wstydzili. Być może, nie wierzyli, że ktoś im pomoże...

W środę, 10 stycznia Maksiu wraz z opiekunami pojawił się w naszej zaprzyjaźnionej klinice weterynaryjnej. Lekarze wykonali badania krwi, USG i RTG. Zbadali również oko.

Diagnoza: "wypadnięcie zmiany trzeciej powieki". Brzmi strasznie, ale oko jest całe. Po usunięciu narośli Maksiu powinien odzyskać wzrok. Priorytetem jest teraz poprawa ogólnego stanu zdrowia - wyniki krwi są złe. Konieczne jest wdrożenie leczenia.

203c.png‼️Naszą rolą jest pomoc zwierzętom - Maks ma kochającą rodzinę, dobre warunki. Dlatego wróci do swoich właścicieli i będzie pod naszą opieką.

FaniMani.pl [WPŁAĆ ONLINE: kliknij w link poniżej]

2764.png❤ POMÓŻ NAM POMAGAĆ 2764.png❤:

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu

ul. Żeromskiego 56, 50-312 Wrocław

PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096 
dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPW

z dopiskiem: „Maks z chorym okiem”

https://fanimani.pl/zbiorka/maks-potrzebna-pomoc-w-pokryciu-kosztow-leczenia/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...