Jump to content
Dogomania

Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)


Recommended Posts

Bardzo Wam dziękuję za odzew. Na pewno właściciele nie dostana pieniędzy do ręki.

Jak uważacie? Lepiej żebyście wpłacały na konto TOZu czy na kogoś z dogo? Może anica  jako założycielka wątku zgodzi się być skarbnikiem? Wydaje mi się ,że lepiej zebrać pieniądze i całość wpłacić na konto TOZu czy lecznicy. Będzie lepsza kontrola nad wpłatami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Bardzo Wam dziękuję za odzew. Na pewno właściciele nie dostana pieniędzy do ręki.

Jak uważacie? Lepiej żebyście wpłacały na konto TOZu czy na kogoś z dogo? Może anica  jako założycielka wątku zgodzi się być skarbnikiem? Wydaje mi się ,że lepiej zebrać pieniądze i całość wpłacić na konto TOZu czy lecznicy. Będzie lepsza kontrola nad wpłatami.

Pełna zgoda.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Pełna zgoda.

Na którą wersję?

2 minuty temu, mila-ada napisał:

Może ktoś, kto będzie woził pieska na operację będzie regulował rachunki z zebranych pieniędzy?

 

Na operację  albo pojadą sami albo zawiezie ich przedstawiciel TOZu. Myślę ,że rachunek będzie wystawiony za całość na koniec leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślę aby pieniądze były zebrane w całość (skarbnik) i przekazane do Lecznicy albo na konto TOZu ale potrzebny jest rachunek aby tu wstawić na Dogo.Ktoś musi to pilotować i być w kontakcie z TOZem.

anica może da się namówić albo Poker do skarbnikowania? Tu chodzi o to aby mieć wiedzę kiedy konkretnie jest planowany zabieg,gdzie, konkretny koszt zabiegu i kontakt.Potrzeba pełnych informacji.

anica,zbierz w całość zadeklarowane kwoty,podsumuj.Wtedy będzie jasność ile mamy pieniążków na operację Maksia.

A tak szczerze to pan dopiął swego,że zabieg po Nowym Roku.Maks tyle musiał wycierpieć aby uzyskać pomoc.Masakra.

Ja oczywiście podtrzymuję swoją deklarację pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Jestem :)  206.gif...ale tu się zadziało, Pięknie! z wrażenia aż podskoczyłam.. na fotelu;) nie wiem jak Wam dziękować, za wszystko, ale może najpierw wytłumaczę się... że ostatnio jestem bardziej zajęta/ oprócz pracy, przyjęłam dwie funkcje społeczne i jeszcze chciałabym skorzystać z nauki jazdy?!/  piszę to tylko dla tego ,że nie zawsze mogę być dyspozycyjna, co niektórzy mogą mieć mi za złe! już nie raz na dogo, czytałam różne uwagi, pośpieszanie, złą ocenę, dlaczego 'wpis' /rozliczenie,wyjaśnienie,opis/...nie jest już! w tej chwili!  .. ja nie chciała bym takich uwag/ bo przykro, bo też wyrywna i pyskata jestem/, więc proszę pomyślcie czy chcecie mi powierzyć ... rolę skarbnika, nigdy jeszcze na dogo nie byłam/i chyba nigdzie?/  ponieważ to ja jestem założycielem wątku i też nie chciała bym odmawiać ,takim osobom jak Poker, Anula, Bogusik, Bgra i jeszcze innym wspaniałym osobom, które pomagają Maksiowi a które darzę ,szczególnym szacunkiem :)  i jeszcze może dodam..że ze swojej strony na pewno, będę się starła rzetelnie wywiązać z powierzonego mi zadania, chociaż .. boję się jak cholera! / jak nie będę czegoś wiedziała,pewnie będą nękała telefonami Elik/ .. chyba ,że zdecydujecie inaczej???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Ten wątek tak jakby był w konspiracji. Nigdzie go nie widać, nikt nie zaprasza na niego. Dotarłam tu przez zupełny przypadek.

Biedne psiątko. Ja także się dołożę, bo kiedyś też zbierałam na operację psiaczka, który miał opiekunkę i bardzo mi pomogliście. Żałuję, że dowiedziałam się o tym biedaku, bo niestety rozdzieliłam już to co miałam na bezdomniaczki na ten miesiąc i na razie mogę dołożyć tylko 20,00 zł :(

Eluniu nie wiem jak Ciebie ,przepraszać!  no widzisz nawet nie wiedziałam? nie pomyślałam w natłoku tych wszystkich problemów, żeby poroznosić zaproszenia dla wszystkich... mogłam chociaż...dla Ciebie, wybacz mizakochany.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, anica napisał:

Eluniu nie wiem jak Ciebie ,przepraszać!  no widzisz nawet nie wiedziałam? nie pomyślałam w natłoku tych wszystkich problemów, żeby poroznosić zaproszenia dla wszystkich... mogłam chociaż...dla Ciebie, wybacz mizakochany.gif

 

No Aniu kokana, na Ciebie nie można się gniewać :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, Elu :)  poczekamy na decyzję ,kto ma zostać skarbnikiem? / na razie padły chyba tylko dwie kandydatury ,moja i Poker/   chyba , że jeszcze ktoś się zadeklaruje?  przepraszam za te długie wypowiedzi ale chyba lepiej , żeby wszystko było jasne ;)

... Eluniu, miło było z Tobą porozmawiać... przepraszam ,ze tak króciutko ale jestem w pracy/ zawsze jak ktoś wejdzie muszę szybko kończyć/ niestety .. nie udało nam się porozmawiać o tej staruszce od Tysi... błagam... Nie zostawiajmy jej!!! ona nie przeżyje!  lecę do niej....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Proponuję ,by skarbnikiem została anica. Ja się nie nadaję do finansów. Jest duże ryzyko ,że pokręcę ,a potem będę dopłacać. Mogę być pośrednikiem między nami , a TOZem.

Rachunek na pewno będzie wystawiony i wstawiony.

P.Joanna uprzedziła  właścicieli,że może być zbiórka na Maksia i wtedy zdjęcie będzie wisiało w internecie. Podobno zrozumieli.

Link to comment
Share on other sites

Jak zdjęcie psa będzie można udostępnić to podtrzymuję deklarację ,muszę się rozliczać w Skarpecie :)

Moim zdaniem ile uda się zebrać powinno iść wprost na konto lecznicy,jak  zabraknie to dopłaci Toz,jak zostanie,to zostanie na inne nasze dogomaniackie bidy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrze :)  mamy jasność ja jestem skarbnikiem, wieczorkiem spróbuję do wszystkich rozesłać numer konta, jeśli mi się nie uda to będzie to zrobione jutro.

.. czyli to podsumowanie ,które Aldrumka ,zrobiła mam wkleić na pierwszej sstronie? Dziękuję, Aldrumko81.gif

... czy jak będzie trzeba wklejać kolejne + rozliczenia ,kto wpłacił ,to czy to będzie .. taki megapost??

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Poker napisał:

anula i elik  świetnie prowadzą rozliczenia. Myślę ,że pomogą.

Spytam w takim razie czy można umieścić zdjęcie tylko muszę wiedzieć gdzie ono będzie umieszczone i jaki będzie zasięg ?

Umieszczę za zgodą w Skarpecie Plaskatych na fb,gdzie się rozejdzie poprzez udostępnianie nikt nie wie.Toz umieści na swojej str będzie podobnie.

Moim zdaniem jak ktoś ma odwagę prosić o wsparcie to nie może oczekiwać,że nikt się o tym nie dowie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Dobrze :)  mamy jasność ja jestem skarbnikiem, wieczorkiem spróbuję do wszystkich rozesłać numer konta, jeśli mi się nie uda to będzie to zrobione jutro.

.. czyli to podsumowanie ,które Aldrumka ,zrobiła mam wkleić na pierwszej sstronie? Dziękuję, Aldrumko81.gif

... czy jak będzie trzeba wklejać kolejne + rozliczenia ,kto wpłacił ,to czy to będzie .. taki megapost??

To co jest na pierwszej stronie jest bardzo dobrze.Jeżeli będą oferty dalej pomocy to będziesz edytować i dopisywać.Pod spodem tylko podsumuj np.z tytułem Zadeklarowana pomoc: "suma" Dalej pod spodem Wpłaty:"suma" (chodzi o to aby każdy miał wgląd ile jest na twoim koncie pieniążków dla Maksia i nie musiał sam sumować sobie a także kto nie wpłacił jeszcze)

Jak będą nadchodzić wpłaty edytujesz i wpiszesz przy niku- datę wpłaty i kwotę a następnie dodasz tą kwotę do Wpłat.

Takim sposobem będzie przejrzyście i dla wszystkich zrozumiałe a także potwierdzone,że wpłaty wpłynęły.

Aniu jeszcze popraw "ja dam 20,00zł" dopisz na przodzie Aldrumka.

Tak na szybkiego porachowałam,przy mojej deklaracji 100,00zł mamy deklaracji 895,00zł.Trzeba będzie jeszcze prosić o pomoc aby chyba dozbierać do 1000,00zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Umieszczę za zgodą w Skarpecie Plaskatych na fb,gdzie się rozejdzie poprzez udostępnianie nikt nie wie.Toz umieści na swojej str będzie podobnie.

Moim zdaniem jak ktoś ma odwagę prosić o wsparcie to nie może oczekiwać,że nikt się o tym nie dowie.

Dla mnie jest to oczywiste ,ale dla tych ludzi niekoniecznie.

W sumie to myśmy zaproponowali pomoc psu.Oni nie tylko nie prosili ,ale wręcz nie chcieli.

Ludzie nie maja pojęcia jak się zbiera pieniądze na pomoc. Często myślą ,że kasa spada z nieba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...