Jump to content
Dogomania

Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)


Recommended Posts

Anulko jak już będzie jasne, czy pan ,jednak zdecydował się na wizytę u umówionego weta?  czy Maksio, niestety będzie leczony z interwencji, będziemy mogły pomyśleć ,gdzie to biedactwo może się przytulić na chwilę :( 

.. dla dobra Maksia, próbowaliśmy wszyscy ... grzecznie państwa przekonać... nie wyszło!:(   

Link to comment
Share on other sites

Z powodu "uporu"  wodzą za nos wszystkich,w tym organizację.Policja też musi czekać aż uprzejmie ich wpuszczą do domu.

Złamali prawo psa do zagwarantowania mu leczenia.Powinni za to dostać karę pieniężną i to solidną.

Wcale się nie zdziwię jak tu problemem wcale nie jest brak funduszy w rodzinie.

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A więc tak: Maksio z właścicielami zostali dowiezieni do weta. Zostali ochrzanieni z góry na dół,że pies  tak cierpi, schudł 2 kg w ostatnim czasie.  Dziś miał pobraną krew do badania , dostał antybiotyk , krople do oczu antybiotykowe i sztuczne łzy. Operacja jest planowana  na początku przyszłego tygodnia. Pies wróci po zabiegu do swojego domu. Właściciele  będą zobowiązani  do pojawiania się na kontroli.

mila-ada , bardzo dziękuję za gotowość przyjęcia Maksia w okresie pooperacyjnym. Mam nadzieję ,że nie będzie potrzebne.

I teraz mam pytanie :kto i w jakiej wysokości podtrzymuje deklarację finansową na pokrycie kosztów leczenie Maksia?  TOZ bardzo cienko przędzie i będzie bardzo wdzięczny za każdy grosz. Koszt wyniesie nie mniej niż ok. 1000 zł.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Poker napisał:

A więc tak: Maksio z właścicielami zostali dowiezieni do weta. Zostali ochrzanieni z góry na dół,że pies  tak cierpi, schudł 2 kg w ostatnim czasie.  Dziś miał pobraną krew do badania , dostał antybiotyk , krople do oczu antybiotykowe i sztuczne łzy. Operacja jest planowana  na początku przyszłego tygodnia. Pies wróci po zabiegu do swojego domu. Właściciele  będą zobowiązani  do pojawiania się na kontroli.

mila-ada , bardzo dziękuję za gotowość przyjęcia Maksia w okresie pooperacyjnym. Mam nadzieję ,że nie będzie potrzebne.

I teraz mam pytanie :kto i w jakiej wysokości podtrzymuje deklarację finansową na pokrycie kosztów leczenie Maksia?  TOZ bardzo cienko przędzie i będzie bardzo wdzięczny za każdy grosz. Koszt wyniesie nie mniej niż ok. 1000 zł.

Bardzo dobre przynosisz nam Poker wiadomości bo naprawdę to wszystko wyglądało jak nie do ugryzienia....Maksiu otrzymał wreszcie pierwszą fachową pomoc i aby tylko ludzie wywiązali się ze wszystkiego co zalecił wet.Jak wygląda sprawa zapłaty?Na jakie konto? Mam nadzieję,że nie na tych ludzi...? Oferowałam pomoc i obecnie wpłacę 50zł.Anula zrobiła listę wcześniejszych deklaracji i może anica porozsyła nr konta...Dla przypomnienia:

Może ja zbiorę w jeden post zadeklarowaną pomoc.

1.Poker - 30,00zł + pomoc przy transporcie po operacji

2.Gabi79 - 10,00zł

3.anecik - 20,00zł

4.NikaEla - 40,00zł

5.mila-ada - 50,00zł

6.Anula - około 100,00zł zależnie od potrzeby

7.brzośka - ?

8.kikou - ?

9.Kama202 - 200,00zł z bazarku

10.Bgra - Skarpeta Plaskatych -  200,00zł 

11.IlonaS - 30,00zł

12.Bogusik - ?

13.Nadziejka - 5,00zł

14.Sarunia-Niunia - ?

Na dzień dzisiejszy tj.17.12.17 taka jest pomoc zaoferowana.

Link to comment
Share on other sites

Ten wątek tak jakby był w konspiracji. Nigdzie go nie widać, nikt nie zaprasza na niego. Dotarłam tu przez zupełny przypadek.

Biedne psiątko. Ja także się dołożę, bo kiedyś też zbierałam na operację psiaczka, który miał opiekunkę i bardzo mi pomogliście. Żałuję, że dowiedziałam się o tym biedaku, bo niestety rozdzieliłam już to co miałam na bezdomniaczki na ten miesiąc i na razie mogę dołożyć tylko 20,00 zł :(

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Aldrumka napisał:

i ja dam 20 zł

z kwot ostatnio zadeklarowanych, których nie ma na liście:

Bogusik - 50 zł

Dusia-Duszka - 50 zł

mdk8 - 20 zł

brzośka - 30 zł

elik - 20 zł

Aldrumka - 20 zł

 

Aldrumko fajnie,że uzupełniłaś listę darczyńców :) Zawsze będzie łatwiej ogarnąć...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...