Jump to content
Dogomania

Karmy z drobiem


wnuczka_

Recommended Posts

Hej psi rodzice.

Dowiedzialam się wczoraj, ze mój goldeni synio prawdopodobnie ma uczulenie na drób. I z tego powodu powstaje tez ten post. Moj Bentley ma dopiero 5 miesięcy i czy mogę podawać mu karmę Orijen 6 fish. Nie jest to karma typowo dla szczeniaka i martwię się ze będzie miał za mało tego co potrzebuje... :( 

Link to comment
Share on other sites

A nie lepiej go karmić wołowym mięsem z ryżem i warzywami? Może to trochę więcej wysiłku wymaga choć ja nawet jak pracowałam potrafiłam karmic naturalnie 4 duże psy trzymane w mieszkaniu. Suche karmy są niezle ale tylko niektore i tylko jako zmiana od czasu do czasu. Moje psy całe życie jedzą mięso, drob tez i od 50 lat nie wiem co to uczulenia. A te biorą się właśnie z suchych karm i niekoniecznie dlatego, że tam jest drób tylko mnóstwo innych świństw.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zapraszam serdecznie do wypełnienia krótkiej ankiety dotyczącej żywienia psów suchą karmą klasy Premium i Superpremium.

Odpowiadając na poniższe pytania, wpływają Państwo na poprawę jakości karm, które przez najbliższe lata będą trafiały na półki Państwa ulubionych sklepów, a następnie do misek Państwa psiaków.

Zachęcam również do przesyłania ankiety znajomym psiarzom:-)

Dziękuję bardzo!

 

https://docs.google.com/forms/d/1NliIWpcMJZEtZKFJpayGQxhJwUF40vYZ14sN44jqhd4/edit

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
11 minut temu, Anielicka napisał:

Ja kupuję karmy 77, oprócz drobiowej mają mnóstwo innych – wołowina, ryba itd. Można coś znaleźć. Co ważne – nie ma zbóż, jestem przeciwnikiem karm ze zbożem w składzie. U nas się sprawdza.

ale zawierają mnóstwo ziemniaków i grochu

po co karmić psa ziemniakami? twój pies lubi ziemniaczaną dietę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...