Jump to content
Dogomania

Amor w swoim domu pokonał lęk separacyjny ale mamy dług za behawiorystę


auraa

Recommended Posts

tak ładny, bo to był ładny pies :) Oby tylko nie rozrabiał. Na razie coś potłukł i na spacerach szaleje na widok innych psów. Panie boją się, że może być agresywny a on tak reagował kiedy chciał się bawić z innym psami.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia ‎30‎.‎03‎.‎2018 o 11:33, agat21 napisał:

Coś słychać z domu Amorka? jak on się sprawuje? Grzeczniejszy?

Niestety Amor sprawia problemy na spacerach. Na widok innego psa zaczyna strasznie szczekać i trudno nad nim zapanować. Okoliczni właściciele psów boją się kontaktów z Amorem. Zaproponowałam Pani spotkania z behawiorystą. W tym tygodniu Mają się umówić. Postanowiłyśmy pokryć koszty tych konsultacji. Zachowanie psa jest dziwne ponieważ w hotelu uwielbiał kontakty z innymi psami.

Link to comment
Share on other sites

Amor pokonał lęk separacyjny. Jednak spotkanie z psami stanowi wyzwanie! Amor bardzo się denerwuje. Bardzo potrzebuje kontaktu z psami ale na widok psa szczeka a nawet warczy. Nic dziwnego, że ludzie nie chcą żeby podchodził do ich pupili. Jemu potrzebny jest kontakt ze spokojnym, zrównoważonym psem. Czy  jest na dogo ktoś z tamtych okolic?

83e132539b13df5dmed.jpg

39a499616cfa06cdmed.jpg

Amorek w nowym domu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Madie napisał:

Ja mieszkam w Józefosławiu z moja Sadzą. Ale wczoraj wysłałam psa na wakacje i wraca dopiero 12 sierpnia 

Dzięki  Madie, że się odezwałaś. Do 12 sierpnia czas szybko zleci. Skontaktuję się z paniami i przekażę, że jest ktoś z dogomanii, kto chce się z nimi spotkać.

Myślę, że uda się pokonać wszystkie strachy Amorka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...