Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

Zrobiłam końcowe rozliczenie. Zrobiłam przelew na 200,00 zł na konto Alaskan malamutte bo to ona będzie rozliczać transport.

Tym samym został wyzerowany stan konta rodzinki u mnie. 

Asiu - po otrzymaniu przelewu proszę  potwierdź tutaj. 

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Inki /Dobrusi na moim koncie:

Stan konta:  379,12 zł

Wydatki:

                      -  12,79 zł (smaczki)

                       - 96,80 zł  (karma)

                      - 17,00 zł ( wyróżnienie OLX)

                      - 36,02 zł (smaczki + puszki) 

                      - 17,81 zł (wyróżnienie ogłoszenia OLX)

                       - 17,81 zł (wyróżnienie ogłoszenia OLX)

                       - 21,90 zł (paragon za zakupy na str 29 wątku)

                                                                                                                       

Stan konta158,99 zł na dzień 03.03.2018r     

Zakupiłam jeszcze karmę i smaczki na kwotę 26 zł, ale nie ujęłam w rozliczeniu, niech sunia ma gratis ode mnie. 

Pozostałą kwotę zaokrąglam do 160,00 zł. Jeśli tylko 200,00 zł od Jo37zamelduje sie na koncie przeleję kwotę 330,00 zł za transport Szafirkowi.  Pozostanie 30,00 zł na koncie suni.

Brakuje 60,00 zl  do transportu Anecik.....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na konto Inki/Dobrusi wpłynęło 60 zł od helli. Zrobiłam więc przelew 90 zł na konto Anecik - zwrot za transport Kraków - Katowice. 

Tym sposobem konto Inki/Dobrusi zostało wyzerowane!!! Wszystkie płatności uregulowane!!!

Pięknie dziękuję darczyńcom!! Wszystkim, którzy pomogli dotrzeć tej skrzywdzonej suni do cudownego domku!!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kwiaty z sercem 

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił domek Inki/Dobrusi. Wszystko w należytym porządku!! Sunia spokojna, z merdającym ogonkiem, na spacery chętnie wychodzi ze starszym synem. Pani twierdzi, ze ona przepada za chłopakami bardziej niż za nią...Młodszego uwielbia!! Śpi u niego w pokoju, razem sie z nim "uczy", odprowadza na dodatkowe zajęcia i odbiera go. 

Jak tego wszystkiego słuchałam, to po prostu serce mi sie radowało!!

Pani Agnieszka zakończyła rozmowę stwierdzeniem, że tułaczka suni juz się skończyła!! Ona ma juz SWÓJ DOM!!

 

20180321_102937.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzwonił domek Inki/Dobrusi. Wszystko w należytym porządku!! Sunia spokojna, z merdającym ogonkiem, na spacery chętnie wychodzi ze starszym synem. Pani twierdzi, ze ona przepada za chłopakami bardziej niż za nią...Młodszego uwielbia!! Śpi u niego w pokoju, razem sie z nim "uczy", odprowadza na dodatkowe zajęcia i odbiera go. 

Jak tego wszystkiego słuchałam, to po prostu serce mi sie radowało!!

Pani Agnieszka zakończyła rozmowę stwierdzeniem, że tułaczka suni juz się skończyła!! Ona ma juz SWÓJ DOM!!

 

20180321_102937.jpg

Tak sobie pomyślałam, ze ta historia życia Inki (Dobrusi), jest jak bajka, która ma szczęśliwy koniec. Teraz jeszcze niech sie spełni jej ciąg dalszy: " ...i żyli długo i szczęśliwie !"  Tego właśnie ci życzę Ineczko !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, b-b napisał:

Asiu nie idzie tej Pani sklonować?

Bogduniu, z wielką przyjemnością bym to zrobiła, gdybym tylko miała taką moc. 

to napiszę coś jeszcze, co mnie bardzo ujęło..Pani Agnieszka wie, że Inusia jest ostrożna do mężczyzn. TZ pani pracuje za granicą i niedługo przyjedzie. Aby oswoić Inusię z głosem pana, ten "rozmawia" z sunią przez skypa!!! Woła ją, nazywa pieszczotliwie... 

Inusia nastawia uszu, przekrzywia głowę i słucha....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2018 o 10:38, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, z wielką przyjemnością bym to zrobiła, gdybym tylko miała taką moc. 

to napiszę coś jeszcze, co mnie bardzo ujęło..Pani Agnieszka wie, że Inusia jest ostrożna do mężczyzn. TZ pani pracuje za granicą i niedługo przyjedzie. Aby oswoić Inusię z głosem pana, ten "rozmawia" z sunią przez skypa!!! Woła ją, nazywa pieszczotliwie... 

Inusia nastawia uszu, przekrzywia głowę i słucha....

Czy to sen???

Oby nie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...