Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

1 godzinę temu, Patmol napisał:

Jaki dzidziuś, z pluszakiem. a ja myślałam że to dorosła suka jest.

Nadrabia utracone dzieciństwo, bo lekko nie miała.

Ale teraz wszystkiego co dobre niech ma  w nadmiarze - życzę tego sunieczce!

Link to comment
Share on other sites

Ale pluszak dla takiego porzadnego, konkretnego psa? Przerazacie mnie po prostu.

Moje suki, jakby znalazly przypakiem pluszaka, to by mi zaraz przyniosly z propozycją wymiany na cos konkretnego, czyli na cos do jedzenia. Dzisiaj jedna znalala pod łóżkiem czapke mlodego, taka z pomponem, i przyleciala do mnie z czapką, oddala czapke i czekala na pochwałę( i smaczka)

 

Link to comment
Share on other sites

Ostatnia noc w domku tymczasowym...Jutro Dobrusia wyruszy do swojego  domku .stałego. Dzwoniła pani Agnieszka, zatroskana o podróż...Długo rozmawiała z domkiem tymczasowym.

Dobrusia prosi o kciuki  i ciepłe myśli na te pierwsze dni w nowym domku... Mam obiecane zdjęcia, jak tylko dostanę to na pewno wkleje na wątek sunieczki.

TZ Toli, Anecik, Szafirek dziękujemy, szczęśliwej i szerokiej drogi..

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Dobrusia ponad godzinę temu wyjechała z Zamościa. Pogoda u nas nieszczególna, nie wiem jak na trasie.

Aneciku, pamiętaj o dokumentacji, jest w niebieskiej teczce. Kciuki za sprawne przekazanie Dobrusi/Inki.

u nas pada. będę pamiętać :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Dobrusia pokonuje już ostatni odcinek drogi z Szafirkiem i niebawem dotrze do swojego domku. Czekam z niecierpliwością na pierwsze wieści.

U nas zima,zasypuje nas,pada mokry nieprzyjemny śnieg.Rano była minusowa temperatura.Dla Dobrusi na cito potrzebny jest kubraczek,szczególnie na rano i wieczór na spacerkach.

Link to comment
Share on other sites

Dobrusia/ Inka już na miejscu!!! Weszła do domku, pozwiedzała całe mieszkanie, nawet łazienkę odwiedziła, po czym usiadła w salonie i obserwuje wszystkich. Była na spacerze z panią i chłopakami, zrobiła co trzeba. 

Po powrocie miała wytarte łapki, bez żadnego problemu. Polożyła sie na legowisku w pokoju chłopaczka i obserwuje..Sunia ma dwa posłanka, jedno w przedpokoju a drugie w pokoju chłopaczka..

Dobrusia/ Inka u SIEBIE. 

20180316_154549.jpg

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

Jak na pierwsze chwile idzie całkiem nieźle. Tak trzymaj Dobrusiu/Ineczko .Czy prosiłyście DS ,żeby na dzień dobry nie zmieniał imienia?

Prosiłyśmy. W domku tymczasowym Dobrusia pieszczotliwie nazywana była Dusią. Domek ma zalecenie aby spokojnie przejśc od Dusia, Nusia, Inusia do Inki..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Prosiłyśmy. W domku tymczasowym Dobrusia pieszczotliwie nazywana była Dusią. Domek ma zalecenie aby spokojnie przejśc od Dusia, Nusia, Inusia do Inki..

Super, bardzo się cieszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...