Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Niekończąca się historia!


Tyśka)

Recommended Posts

Dzisiaj do DS pojechała kicia z przytuliska, Burasia - od 7 stycznia siedziała tam i w końcu się udało.
Pojawiła się też nadzieja dla psiego smutka z przytuliska... taki a la ogar :) Może będzie miał już dom, oby - potrzebne kciuki.

Dzisiaj zostałam poproszona o pomoc w odnalezieniu albo znalezieniu domu dla podlotka wyżła niemieckiego... Pojawiło się więc ogłoszenie na FB oraz na olx ( <<link do olx>> ). Łudzę się, że zaginął... Jest boski.
znaleziony.jpg.a59f18eb6820019464e0b3df9c6f8944.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Tysiu daj link to udostępnię.

elik, dziękuję - podsyłam <<link do FB>>  i do <<OLX>>
Wczoraj odezwał się hodowca pewnej rasy wyżłów - całkiem możliwe, że to szczeniak z jego hodowli. Dzisiaj podjedzie, bo jest w okolicy (sam mieszka na Śląsku) i ze Znalazcą dokładnie sprawdzi u weta chip. Jeżeli to nie jest psiak z jego hodowli to za parę dni  Fundacja SOS dla Wyżłów przejmie psiaka, jeżeli z jego - to hodowca weźmie malucha do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

elik, dziękuję - podsyłam <<link do FB>>  i do <<OLX>>
Dzisiaj odezwał się hodowca pewnej rasy - całkiem możliwe, że to szczeniak z jego hodowli. Dzisiaj podjedzie, bo jest w okolicy (sam mieszka na Śląsku) i ze Znalazcą dokładnie sprawdzi u weta chip. Jeżeli to nie jest psiak z jego hodowli to za parę dni  Fundacja SOS dla Wyżłów przejmie psiaka, jeżeli z jego - to hodowca weźmie malucha do siebie.

Tysiu, a czy ktoś będzie pilotował to sprawdzanie chipa? Żeby to przypadkiem nie był jakiś pseuduch, żeby psiak nie dostał się do kaźni :(   Jest ze Śląska, a tu przypadkiem? I przypadkiem zobaczył ogłoszenie w necie? Koniecznie trzeba byłoby sprawdzić kto to i czy faktycznie ma hodowlę, a nie pseudochodowlę.

Udostępniam.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Tysiu, a czy ktoś będzie pilotował to sprawdzanie chipa? Żeby to przypadkiem nie był jakiś pseuduch, żeby psiak nie dostał się do kaźni :(   Jest ze Śląska, a tu przypadkiem? I przypadkiem zobaczył ogłoszenie w necie? Koniecznie trzeba byłoby sprawdzić kto to i czy faktycznie ma hodowlę, a nie pseudochodowlę.

Udostępniam.

Tak. Wszystko będzie sprawdzane. Jeżeli chip jest to albo na hodowcę, albo na właściciela - a hodowca podpisuje z właścicielami porządną umowę. Świat jest zresztą mały, okazało się że moja Znajoma (btw. Dogomaniaczka) zna tego Hodowcę - powiedziała mi, że ideał hodowcy i inni powinni brać przykład. Zresztą to znajoma puściła psiaka wśród miłośników wyżłów i to z jej profilu Hodowca się zgłosił do nas. Ja też sprawdziłam co i jak i faktycznie 8msc temu mieli miot, był szczeniak identyczny w miocie. I taki psiak trafił do Lubelszczyzny - to rzadka rasa i mało hodowli. Cicho mam nadzieję, że to ten właśnie od nich.
Na pewno psiak do pseudo nie trafi, Znalazca nie odda. Nawet Znalazca wyżła ucieszył się, że do mnie zgłosiła się Fundacja wyżłowa, że przejmą psiaka jak się nie odnajdzie właściciel.

Link to comment
Share on other sites

Przynoszę złe wieści :(
Ogłaszamy od grudnia dwie szczeniorki po spanielce... dowiedziałyśmy się właśnie (chcąc uzyskać więcej zdjęć) że sunie prosto z mieszkania z bloku wylądowały na budowie... nie mają tam nic. A ich matka nadal nie jest wysterylizowana. Zdjęć nowych nie ma, jedynie jedna sunia, bardziej jamnikowta się załapała:(

Chciałabym je zabrać gdzieś, ale nie ma nawet gdzie...
n7.jpg.ddae3380a847491af6cbea9a0d115147.jpg

n6.jpg.6e96ca02b78ca40a88d2ca033dc421cb.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Udostępniłam Tytuska.

A w albumie wygląda tak, jakby były 2 różne psy. Jeden rudy, a drugi czarny podpalany.

Dziękuję, elik - zmykaj spać, bo czytałam że jesteś zmęczona już dzisiaj.

Tak, bo są obecnie dwa. W przytulisku dwa, w hotelu mamy 3 i jeszcze w paru miejsach rozsianą resztę (2 owczarki u rencisty, 2 szczeniaki na budowie, 1 w awaryjnym DT etc)... ale ważne, aby przytuliskowce znalazły dom, bo inaczej grozi im wywózka do Zamościa :(. NIby tylko dwa psy, ale Tela waży około 35kg, a Tytus jest nieurodziwy...

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, elik - zmykaj spać, bo czytałam że jesteś zmęczona już dzisiaj.

Tak, bo są obecnie dwa. W przytulisku dwa, w hotelu mamy 3 i jeszcze w paru miejsach rozsianą resztę (2 owczarki u rencisty, 2 szczeniaki na budowie, 1 w awaryjnym DT etc)... ale ważne, aby przytuliskowce znalazły dom, bo inaczej grozi im wywózka do Zamościa :(. NIby tylko dwa psy, ale Tela waży około 35kg, a Tytus jest nieurodziwy...

 Zmykam :) To było takie ostatnie spojrzenie :)

Myślałam, że to taki konwencjonalny pomysł na album czyli każdy obiekt ma swój album   :)  Dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

 Zmykam :) To było takie ostatnie spojrzenie :)

Myślałam, że to taki konwencjonalny pomysł na album czyli każdy obiekt ma swój album   :)  Dobranoc :)

Dobrej nocy :)
Nie, psiaki mają zbyt mało zdjęć, aby robić oddzielne. Więc na razie przytuliskowe mają jeden wspólny.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...