Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Niekończąca się historia!


Tyśka)

Recommended Posts

Przed chwilą, mdk8 napisał:

Będę jego skarbnikiem ale nie założę wątku . Jeżeli ktoś to zrobi to  proszę o info to zarezerwuję post rozliczeniowy. No i oczywiście mam nadzieje na pomoc bo sama nie dam rady go utrzymać .

Dziękuję :)
elficzkowa zadeklarowałą 50zł/msc na dziadeczka, jej siostra i szwagier dają 500zł jednorazowo.

Dzwonię do Moli@.

Link to comment
Share on other sites

Szukamy transportu na trasie Tomaszów Lubelski -> okolice Białystoka, Szagusia przejmuje Moli@ :)
mdk8 będzie skarbnikiem psiaka: pobyt za psiaka to karma dla stada i opłacenie kosztów leczenia, na start Szaguś ma 500zł i 50zł deklaracji stałych. Kto jeszcze dorzuci?

I kto założy wątek, pomoże w poprowadzeniu wątku...? Ja z racji, że za niedługo ślubuję i to 300km dalej niż mieszkam, wolę nie dokładać sobie obowiązków, i tak mam problem z bieżącym aktualizowaniem obecnych wątków.

Transport do Krakowa już odmówiony.  Pani Marzenka odmówiła też fundacji.
Znowu los psiaka zależy od Dogomaniaków. Proszę o pomoc.

Pierwszy raz sama nie rozmawiałam z fundacją... wyszło nieporozumienie. Jak się dowiedziałam o kojcu, stanęło mi dzisiaj serce... Nie tak miało być. Szaguś nie odnalazłby się w kojcu jako że jest demencyjny.... Gdybym wiedziała, że to tak się potoczy od razu bym szukała transportu do Moli@, przepraszam, mam straszny wyrzut sumienia, że tym razem trochę zostawiłam psiaka na głowie innych osób :( Nie chciałam żeby tak wyszło, czuję że zamieszanie wyszło nieco z mojej winy... nie dopilnowałam... Przepraszam najmocniej. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:


Pierwszy raz sama nie rozmawiałam z fundacją... wyszło nieporozumienie. Jak się dowiedziałam o kojcu, stanęło mi dzisiaj serce... Nie tak miało być. Szaguś nie odnalazłby się w kojcu jako że jest demencyjny.... Gdybym wiedziała, że to tak się potoczy od razu bym szukała transportu do Moli@, przepraszam, mam straszny wyrzut sumienia, że tym razem trochę zostawiłam psiaka na głowie innych osób :( Nie chciałam żeby tak wyszło.
Transport do Krakowa już odmówiony.  Pani Marzenka odmówiła też fundacji.
Znowu los psiaka zależy od Dogomaniaków. Proszę o pomoc.

Tyś(ka) to nie Twoja wina ani p.Marzenki. Cały czas była mowa o Dt, nikt chyba nie pomyślał, że psiak zostanie umieszczony w kojcu a tu zonk :(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elficzkowa napisał:

Tyś(ka) to nie Twoja wina ani p.Marzenki. Cały czas była mowa o Dt, nikt chyba nie pomyślał, że psiak zostanie umieszczony w kojcu a tu zonk :(

Dziękuję, że jeszcze psiak może zostać u Ciebie, już robię posty na FB, szukam kto by mógł go zawieźć.
Pani Marzenka bardzo boi się jak ogarniemy sprawę finansową i jest wdzięczna, że tyle osób jes zaangażowanych w pomoc. Też mnie przepraszała, że tak wyszło, a ja ją. Ważne, że psiak nie pojedzie już do kojca. Mam nadzieję, że z resztą się uporamy.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że psiaczek pojedzie do Moli@, będzie miał tam bardzo dobrą opiekę i dużo ciepła prosto z serducha. Opiece Moli@ powierzyłabym własnego psa....  To dobra decyzja Tysiu, niedługo Misia pojedzie do siebie, jak już wszystko pozytywnie się ułoży przyniosę swoją stałą na kosmatka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Całe szczęście,że został tu poruszony temat DT.W przypadku tak starutkiego psiaka buda i kojec to totalna porażka.Wyjątkowo jak napisała elficzkowa poznając Szagusia on potrzebuje człowieka.A w budzie i w kojcu już nasiedział się dostatecznie.Moli@ jest cudowna i ma cudowną opiekę pod każdym względem.Zajmie się raz dwa sprawami weterynaryjnymi bo to jest priorytet a zajmie się solidnie.Jestem na wątkach psiaków u Moli@ i jestem pełna podziwu.Jest jak dla mnie to wyjątkowy DT.Tym bardziej,że za karmę i weta.

Deklaruję 20,00zł stałej od listopada.

Mogę założyć wątek ale nie podejmuję się być decyzyjna w sprawie Szagusia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, wokół Szagusia dzieje się wiele dobrego. Pytania o warunki padały od początku, ale faktycznie Wasz niepokój udzielił się i mi... i dzisiaj prosiłam jeszcze raz o zapytanie o warunki - było mi niezręcznie, bo brzmiało to tak jakbym nie ufała Pani Marzence, pytałam dzisiaj aż trzy razy o to... ale dobrze wyszło, bo okazało się, że nie jednak DT, a kojec. To byłaby porażka.
O to, że psiaki u Moli@ mają jak u Pana Boga za piecem to jestem pewna od dawna, Szaguś będzie trzecim psiakiem z naszych kojców miejskich u Moli@... jednak pomyślałam w piątek, że skoro Fundacja znalazła DT dla staruszka to będzie lepiej jak tam pojedzie: fundacji łatwiej zebrać pieniążki czy uzyskać pomoc dla psiaka, zwłaszcza że Kraków ma więcej specjalistów, a Moli@ ma dobre serce, ale i psiaki na głowie. A DT tu czy tu...ważne że DT... dobrze, że drążyliście temat, a transport miał być dopiero o 18. Ufff, udało się zdziałać.

Przepraszam, że nie mogę zadeklarować żadnej kwoty. :(

Zbiorę deklaracje w jeden post:

Deklaracje stałe:
50 zł - elficzkowa 
40 zł - Pani Marzenka
20 zł - Anula
20 zł - siostra elficzkowej - od grudnia
10 zł - seremarias - o ile u Misi będzie dobrze
=========
140 zł - psiak ma miejsce u Moli@ za worek karmy bytowej dla stada
 

Dnia 8.11.2019 o 10:34, Jo37 napisał:

Opłata za psiaka to worek karmy raz na miesiąc dla psiaków będących u niej.

 

Deklaracje jednorazowe:
500 zł - siostra i szwagier elficzkowej - na leczenie
Niestety, tym razem nie ma co liczyć na wsparcie wolontariatu lokalnego :( Zmieniła się ekipa.

Na pewno będzie trzeba pieniążki na diagnostykę, a znając życie - i na transport. To jest dość trudna trasa :( Promyczek jechał przez Warszawę, bo nic innego nie udało się wykombinować. Napisałam do Murki czy może jedzie w okolice Zamościa, może akurat i zabrałaby i Szagusia - koszt byłby mniejszy. Napisałam też na grupach transportowych i lubelskich. Liczę, że się uda w ciągu najbliższych dni coś zorganizować. Tym razem nie mam jak wsiąść w busa i pojechać z psiakiem :( Jestem w Poznaniu.

Anula, jeżeli założysz wątek będę bardzo wdzięczna. Nie lubię robić rzeczy na pół gwizdka :( A wiem, że bym zaniedbywała wątek...

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tyś(ka) napisał:


Anula, jeżeli założysz wątek będę bardzo wdzięczna. Nie lubię robić rzeczy na pół gwizdka :( A wiem, że bym zaniedbywała wątek...

Tak jak napisałam wcześniej mogę jedynie założyć wątek i nim się w miarę opiekować i nic poza tym oprócz wsparcia finansowego.Dlatego chciałabym aby tu był wyłuszczony opiekun Szagi.Nie mogę mieć pod opieką psa, jedynie swojego.Chciano mnie raz wrobić u Czestera dlatego teraz jestem ostrożna z pomocą.

Oczekuję odpowiedzi i wtedy zakładam wątek z adnotacją kto jest odpowiedzialny za psa.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Tak jak napisałam wcześniej mogę jedynie założyć wątek i nim się w miarę opiekować i nic poza tym oprócz wsparcia finansowego.Dlatego chciałabym aby tu był wyłuszczony opiekun Szagi.Nie mogę mieć pod opieką psa, jedynie swojego.Chciano mnie raz wrobić u Czestera dlatego teraz jestem ostrożna z pomocą.

Oczekuję odpowiedzi i wtedy zakładam wątek z adnotacją kto jest odpowiedzialny za psa.

Rozumiem i dziękuję za jasne postawienie sprawy - w takim razie kto chce być opiekunem Szagiego?

Link to comment
Share on other sites

Szagi przespał prawie cała noc. Wyprowadziłam go przed trzecia na siku bo piszczał, pokręcił się do czwartej i spał do szóstej. Zjadł śniadanie i zaliczył spacerek, teraz odpoczywa. Nie bardzo chciał wracać do domu, u nas piękna pogoda i świeci słoneczko, najchętniej by został na zewnątrz. Niedługo jadę do pracy, Szaguś zostanie pod opieką mojej mamy. 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, elficzkowa za opiekę nad Szagusiem.
Ja wciąż szukam transportu, bo niestety to spory kawałek mało uczęszczanej drogi... 

Szaguś wciąż szuka też kogoś, kto weźmie go pod swoje skrzydła, zostanie jego opiekunem.

Tysia,opieka  tylko będzie polegała na tym aby ktoś był w kontakcie z Moli@ i podejmował decyzje np.leczenia i nic więcej.Głównie chodzi o kontakt bo on musi być.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Tysia,opieka  tylko będzie polegała na tym aby ktoś był w kontakcie z Moli@ i podejmował decyzje np.leczenia i nic więcej.Głównie chodzi o kontakt bo on musi być.

Przepraszam, ja się tego wolałabym nie podejmować, przynajmniej sama. Teraz się angażuję w Szagusia, bo niejako czuję się odpowiedzialna z racji, że go tutaj pokazałam, ale wolałabym, aby ktoś inny to przejął albo były dwie osoby do kontaktu. Bo nie zawsze jestem uchwytna, a będę coraz mniej.

Link to comment
Share on other sites

elficzkowa zgodziła się być opiekunem decyzyjnym Szagusia. elficzkowa, mocno dziękuję! :) Czyli mamy skarbnika i opiekuna. Przepraszam, że tym razem się nie zgodziłam, ale widzę co dzieje się w moim życiu i nie mogę sobie pozwolić na czwartego psiaka. Bardzo mi ulżyło, że elficzkowa zgłosiła się na tę funkcję :)
Znalezione obrazy dla zapytania: dziękuję"


Anula, czy możesz w wolnej chwili założyć wątek? :)

Będę na dniach robić bazarek Orionkowi, uwzględnię w nim Szagusia.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

elficzkowa zgodziła się być opiekunem decyzyjnym Szagusia. elficzkowa, mocno dziękuję! :) Czyli mamy skarbnika i opiekuna. Przepraszam, że tym razem się nie zgodziłam, ale widzę co dzieje się w moim życiu i nie mogę sobie pozwolić na czwartego psiaka. Bardzo mi ulżyło, że elficzkowa zgłosiła się na tę funkcję :)
Znalezione obrazy dla zapytania: dziękuję"


Anula, czy możesz w wolnej chwili założyć wątek? :)

Będę na dniach robić bazarek Orionkowi, uwzględnię w nim Szagusia.

Cudnie.To może założę wątek i napiszę w tytule żeby nie pisać a jak mdk8 znajdzie czas to wejdzie na wątek i zarezerwuje sobie post rozliczeniowy.Co o tym sądzisz? Mam teraz godzinę czasu a później po 18.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...