Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Niekończąca się historia!


Tyśka)

Recommended Posts

21 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Nero ma chore serce i wysoka anemie... :( Nie wiadomo skad ta anemia. Musimy naszykowac sie na sporo pieniedzy utopionym w lecznicy. Jednak co zrobic :(

Biedny Neronek :(   Jak to skąd anemia. Z dobrobytu u dotychczasowego "opiekuna".

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Niestety, lata upodlenia daja sie we znaki. Wyniki badan krwi sa bardzo zle :( 

Koniecznie trzeba go bardzo dobrze karmić i dodatkowo poratować suplementami. W tym miesiącu poratuję go z puli mojej znajomej Agnieszki, a w przyszłym może uda mi się z moich finansów coś dla niego wysupłać.

Skarbnikiem jest elficzkowa?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Koniecznie trzeba go bardzo dobrze karmić i dodatkowo poratować suplementami. W tym miesiącu poratuję go z puli mojej znajomej Agnieszki, a w przyszłym może uda mi się z moich finansów coś dla niego wysupłać.

Skarbnikiem jest elficzkowa?

Dziekuje, klaniam sie nisko w imieniu dziadeczka. Nerus naprawde nie ma nic... Obecnie je tylko batony, a one jakosciowo sa... slabe. Nie chce jesc nic absolutnie innego.
Skarbnikiem jest Ola M. - shoto. Zdaje sie, ze kiedys wysylalam nr konta, ale moge zrobic to jeszcze raz. :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Dziekuje, klaniam sie nisko w imieniu dziadeczka. Nerus naprawde nie ma nic... Obecnie je tylko batony, a one jakosciowo sa... slabe. Nie chce jesc nic absolutnie innego.
Skarbnikiem jest Ola M. - shoto. Zdaje sie, ze kiedys wysylalam nr konta, ale moge zrobic to jeszcze raz. :)

Batony pewnie mu smakują po dotychczasowej diecie, ale to nie pokarm dla niego. Koniecznie musi dostawać bardzo dobrą jakościowo karmę. Najlepiej gotowane mięso z ryżem i jarzynami, ale to pewnie nieosiągalne.

Tak bardzo proszę o nr konta, bo nie znajdę tamtej wiadomości, czy przelewu w historii rachunku bankowego bez nazwiska adresata przelewu..

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Batony pewnie mu smakują po dotychczasowej diecie, ale to nie pokarm dla niego. Koniecznie musi dostawać bardzo dobrą jakościowo karmę. Najlepiej gotowane mięso z ryżem i jarzynami, ale to pewnie nieosiągalne.

Tak bardzo proszę o nr konta, bo nie znajdę tamtej wiadomości, czy przelewu w historii rachunku bankowego bez nazwiska adresata przelewu..

Niestety, gotowanie jest niemozliwe. I tak ten DT to cud :( Bedziemy cos kombinowac.

Konto juz wysylam :) Dziekuje.
 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Niestety, gotowanie jest niemozliwe. I tak ten DT to cud :( Bedziemy cos kombinowac.

Konto juz wysylam :) Dziekuje.
 

Kombinujcie  dobrze :)  bardzo proszę.  Żal mi tego psiaczka. Jak bardzo źle musiało mu być, że zerwał się z łańcucha i opuścił swego "dobroczyńcę".

Przelew zrobię jutro, bo dzisiaj już padam na pisk i zaraz lecę w kimono.

Dobrej nocy

 dobranoc1.jpg.6ccfc0c576467b973977641fa789b13b.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2019 o 10:59, Tyś(ka) napisał:

Czekoladka Lusia gotowa już do adopcji - pilnie szuka domu, bo w obecnym DT rezydentka jej nie akceptuje.
Obraz może zawiera�: pies

Obraz może zawiera�: pies

Obraz może zawiera�: pies

Obraz może zawiera�: pies i na zewn�trz

 

Mam świetne wieści. Lusia już skończyła tułaczkę. Dzisiaj dostałyśmy telefon, że Lusia zostaje na stałe w DT.

Rezydentka zmarla w wieku 17lat, a z drugim psiakiem, labradorem są w sobie zakochani. Państwo już pokochali łobuzicę, więc zajęła miejsce rezydentki. Jeżdżą nawet z nią do psiej szkółki i spróbować mają z psimi sportami ;) Bądź szczęśliwa, nasza czekoladko!

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2019 o 23:17, elik napisał:

Kombinujcie  dobrze :)  bardzo proszę.  Żal mi tego psiaczka. Jak bardzo źle musiało mu być, że zerwał się z łańcucha i opuścił swego "dobroczyńcę".

Przelew zrobię jutro, bo dzisiaj już padam na pisk i zaraz lecę w kimono.

Dobrej nocy

 dobranoc1.jpg.6ccfc0c576467b973977641fa789b13b.jpg

 

23 godziny temu, elik napisał:

Nasza kochana Anna G-R też wesprze Nerusia :)

W piątek, a najpóźniej w poniedziałek prześle na konto Neronka (podałam to, które dostałam od Tysi) 50,00, a może więcej złociszków :)

 

Bardzo dziękuję! Proszę podziękuj też Anna G-R. Neronkowi przyda się kasa bardzo. Jestem bardzo wdzieczna za każde wsparcie :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.05.2019 o 20:28, Tyś(ka) napisał:

Oczywiście, życie nie lubi prożni. Ledwo Maja pojechała do siebie, dostaliśmy zgloszenie o całym miocie szczeniąt w typie ON porzuconych w polu. Ktoś je ogłosił na fejsbuku podając dokładną lokalizację - chciał dobrze, ale.... Dziewczyny pojechaly dnia następnego... i nie bylo szczeniaków... zeszły wszystkie... pewnie na łańcuchy, bo to taka mentalność. Szczeniaki były znalezione w wiosce przy Ukrainie, ludzie na słowo "rasowy owczarek niemiecki" zareagowali niemal od razu... :(  Został tylko on. Marianek. Jak zobaczycie, to zapewne będziecie wiedzieć, czemu nie zszedł...


58719915_650088412118936_886455759263498240_n.thumb.jpg.ec3f2a195d0947d9c0a533461e2c8baa.jpg

59347698_334335560614176_9160796656864591872_n.thumb.jpg.d89b597c0a5b133afb1837dad6da1029.jpg

Marianek trafił do Domu Tymczasowego w Zamościu(błyskawiczna reakcja na FB) po dobie w szpitalu, leczenie rpzebiega w Royal Wecie w Zamosciu. Koszty są na nas... heh. Ale to nie jest ważne... Oko nie do odratowania raczej, pies w silnej anemii, zarobaczony... krzywizna :( wychudzenie...

A tak teraz:
59301082_545542362639905_8572789748274298880_n.jpg.cadbfd54e183ae8acc8d6766dda15df6.jpg

Szukamy maluchowi domu, chociaż jest szansa, że zostanie w DT. Prosimy o kciuki :)

Przynoszę złe wieści... jednak DT, który mówil, że zostanie DS nie może trzymac Marianka, rozmyślili się... Wielka szkoda, bo Marianek obecnie jest psim podrostkiem, nastolatkiem :( Nie mam aktualnych zdjęć, ale wiem od shoto tylko tyle, że musimy coś znaleźć Mariankowi vel Mańkowi.

Link to comment
Share on other sites

U nas adopcje stoją.
Jednak pojawiła się nadzieja dla Lakusia. Szykuje mu się wizyta p/a pod Poznaniem. Rodzina z 2. dziećmi, jednym pieskiem. Dom ogrodzony. Lakusia wypatrzyła óreczka, 13latka i powiedziała rodzicom, że to ich wymarzony pies :) Państwo są gotowi podjechać do Łodzi (!), więc szukamy kogoś do wizyty p/a i niechby wybywał już na swoje. Dom bardzo obiecujący,

Link to comment
Share on other sites

Dziadeczek Nero dostał spory zastrzyk gotówki na jedzenie i zapas karm, dzięki temu pieniądze pewnie będą częściowo wykorzystane i na leczenie dziadeczka. I mamy cud, Nerusiowi zasmakowała karma morka Wolf of Wilderness, aż od razu wetknął nosek:
67521863_600453377148803_1410668504994021376_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQkAZmqCU8f5qefhHqdRxjHHkofGojaOlKsRpyVR9tpjGqb6X61H7uPJWZ101otH17Y&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=6d83218d153f3eab46a67901f46dc0e4&oe=5DD55A08
Oczywiście uważaliśmy, aby się się nie pokaleczył i zaraz karmę przerzuciliśmy do miseczki.

Niestety, mamy bardzo dużo zgloszeń porzuceń szczeniąt i kociąt.
Do naszej ekipy dołączył biały kocurek z zaawansowanym kocim katarem. Na szybko znalazł DT do czasu wyleczenia, a po wyleczeniu kotek trafi w ręce znalazcy, już na stałe :)

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 23.07.2019 o 22:54, elik napisał:

Koniecznie trzeba go bardzo dobrze karmić i dodatkowo poratować suplementami. W tym miesiącu poratuję go z puli mojej znajomej Agnieszki, a w przyszłym może uda mi się z moich finansów coś dla niego wysupłać.

Skarbnikiem jest elficzkowa?

Tysiu 24.07. zrobiłam przelew 60,00 zł od Agnieszki. Jeśli kasa dotarła to bardzo proszę o potwierdzenie.

Chcę zrobić zestawienie przekazanych pieniędzy i potrzebuję linki do potwierdzeń.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

 

Tysiu 24.07. zrobiłam przelew 60,00 zł od Agnieszki. Jeśli kasa dotarła to bardzo proszę o potwierdzenie.

Chcę zrobić zestawienie przekazanych pieniędzy i potrzebuję linki do potwierdzeń.

Przepraszam, już lecę zapytać Oli. :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Ola potwierdziła: kwota od "Twojej" Agnieszki w wysokości 60zł dotarła. Bardzo, bardzo dziękuję i przepraszam, zapomniałam potwierdzić.

flowerbox_z_kwiatow_mieszanych.jpg
 

Nic to, zdarza się :)   Przy wielu obowiązkach czasem coś ucieknie z głowy.

Dziękuję za potwierdzenie :)

Link to comment
Share on other sites

Uhhh, u nas kociokwik. Z naciskiem na "kocio". ;)
Wczoraj na nasz pokład wskoczyły dwa malusie tygryski, dwutygodniowe. Ich matka zginęła,  kciuki potrzebne, aby udało się maluchy uratować. Jeżeli uda, to znalazcy chcą je adoptować.
Uratowany Białasek z kk dzisiaj odwiedzał weterynarza, ponieważ zaczął kichać :( Dostał krople, leki, witaminki... oby udało się jak najszybciej uporać z jego chorobą, bo przyzwyczaja się do DT.
O kotka Franka i Czarną nikt nie pyta, kompletnie nikt, a ja miałam nadzieję, że wyadoptujemy ich w dwupaku, bo są nierozłączni...

O Szoguna, Maxa i resztę psów również kompletna cisza, psy są niewidzialne...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2019 o 16:07, Tyś(ka) napisał:

Jednak pojawiła się nadzieja dla Lakusia. Szykuje mu się wizyta p/a pod Poznaniem. Rodzina z 2 nastoletnimi dziećmi, jednym pieskiem. Dom ogrodzony. Lakusia wypatrzyła młodsza córeczka, 13latka i powiedziała rodzicom, że to ich wymarzony pies :) Państwo są gotowi podjechać do Łodzi (!), więc szukamy kogoś do wizyty p/a i niechby wybywał już na swoje. Dom bardzo obiecujący,

Wizyta przed/a w środę, proszę o kciuki :) Najwyższy czas na Lakusia. Bez domu od szczeniaka-podlotka...

Link to comment
Share on other sites

Szogun ostatnio złagodniał :) Do dzieci jest super (wcześniej bywało, że taranował z miłości), zrobił się ogromny przymilak, przytulak i całuśnik... tak bardzo brakuje mu swojego człowieka... czeka prawie od 4lat... najwyższy czas... Jednak w oczekiwaniu nie próżnuje, kopie nory i załatwia sobie świeżynkę, a przed chwilą upolował szczura ;) Pracowity pan pies. Ja go widzę w stajni albo przy boku aktywnego człowieka. Byleby bez kotów, bo i koty przyniósłby pod nogi właściciela tak, jak tego szczura. Poza terierzymi zdolnościami jest bezproblemowym psim kumplem - najlepszym kumplem ;)

image;s=1000x700

image;s=1000x700

Gdzie ten Twój Człowiek się podział, wariatuńciu? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...