Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Niekończąca się historia!


Tyśka)

Recommended Posts

13 minut temu, Istar19 napisał:

Tylko, co Moris na Twoje szalone plany :P Aczkolwiek faktem jest, że mała Fanta powinna szybko znaleźć dom

On to akurat byłby zachwycony! Kocha wszystkie sunie, a z  koleżanką zza płotu (koleżanka wzięta za moją namową z zamojskiego schroniska) tak się kochają oboje, że znosi jej zabawki i jedzenie (a jedzenie to dla niego świętość!) pod płot, i próbuje jej przekazać:).

Olx mi się buntuje dzisiaj i nie chcą sprawdzić... porobiłam na szybko na inne portale:
http://alegratka.pl/ogloszenie/malutka-roczna-fanta-zamiast-poduch-29296102.html
https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenięta/kraków/malutka-roczna-fanta-zamiast-poduch-zimny-kojec-i-walka-o-życie/1002170092770910977041209?activateStatus=pendingAdActivateSuccess
http://krakow.lento.pl/malutka-roczna-fanta-zamiast-poduch-zimny,6264229.html
http://www.morusek.pl/ogloszenie/373875/Malutka-roczna-FANTA-zamiast-poduch-zimny-kojec-i-walka-o-przetrwanie/#.WiLpzEribIU

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Istar19 napisał:

jutro zmienię troszkę tekst (żeby olx się jeszcze bardziej nie buntował) i mogę ogłosić ją na Katowice? Ona jest w gminnym kojcu w Twoim mieście? Ale do Krakowa może dojechać tak? Zresztą numer w ogłoszeniu i tak dam Twój :P 

Możesz napisać też swój tekst... jak masz chwilkę... przecież świetnie piszesz :) Zdjęcia też możesz przyciąć, by tylko była jej mordka, a nie drugiej suni.
Możesz ją ogłosić na Katowice. Transport do Krakowa jest (Gosia się zaoferowała), a jak znajdzie sie domek, to będzie sie kombinować dalej.
Tak, jest w kojcu u mnie w mieście rodzinnym, więc dlatego ciężko o dom. :( Na Lublin też ją ogłoszę, ale poczekam na nowe zdjęcia.
Dziękuję za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Możesz napisać też swój tekst... jak masz chwilkę... przecież świetnie piszesz :) Zdjęcia też możesz przyciąć, by tylko była jej mordka, a nie drugiej suni.
Możesz ją ogłosić na Katowice. Transport do Krakowa jest (Gosia się zaoferowała), a jak znajdzie sie domek, to będzie sie kombinować dalej.
Tak, jest w kojcu u mnie w mieście rodzinnym, więc dlatego ciężko o dom. :( Na Lublin też ją ogłoszę, ale poczekam na nowe zdjęcia.
Dziękuję za pomoc:)

zdjęcia już mam :P

2.jpg

1.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ludzieeeeee, a ta druga bida, to co ? Nie chwyta za serducha :( :( :(  One obie malizny takie i z krótką sierścią, że zimy w żadnym schronie nie przetrzymają :( :(

Ta ruda sirotka  wygląda na jeszcze mniejszą niż ta czarna :(

24059215_10213519882223930_7609499809007157231_n.thumb.jpg.50c2a372663ed463d89b3c86f9fe2249.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Ludzieeeeee, a ta druga bida, to co ? Nie chwyta za serducha :( :( :(  Ona obie malizny takie i z krótką sierścią, że zimy w żadnym schronie nie przetrzymają :( :(

 

Ta druga... nota bene podrzucona do sklepu Mamy Kasi od Czesia (ale nie mogła wziąć do domu, mają już 3psy na stałe)... szybko znalazła dom. Zrobiłyśmy od razu raban na FB, Kasia zrobiła wiele ogłoszeń i sunia zamieszkała w Rzeszowie. Od miesiąca tam sobie mieszka, samotny Pan ją zaadoptował, bo szukał szczeniaczka :). Kasia ma do niego namiary, więc choć adopcja gminy to jest w stałym kontakcie z panem i trzyma rękę na pulsie.

Obecnie na kojcach jest tylko Fantazja oraz średniak terier, który kilka razy już nawiał z kojca. Pewnie nie na długo są takie pustki i Fanta jest sama w swoim kojcu, ale póki jest względnie pusto to chciałabym ją wyciągnąć - bo jak przyjdzie teraz czas wywozu psów, to przyjdzie na nią kolej.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Ludzieeeeee, a ta druga bida, to co ? Nie chwyta za serducha :( :( :(  One obie malizny takie i z krótką sierścią, że zimy w żadnym schronie nie przetrzymają :( :(

Ta ruda sirotka  wygląda na jeszcze mniejszą niż ta czarna :(

24059215_10213519882223930_7609499809007157231_n.thumb.jpg.50c2a372663ed463d89b3c86f9fe2249.jpg

ta ruda już w domu, Tysia pisała na początku, że mała szczeniorka już opuściła gminny kojec, została czarna :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Istar19 napisał:

ta ruda już w domu, Tysia pisała na początku, że mała szczeniorka już opuściła gminny kojec, została czarna :)

Właśnie tak... Obecnie mała nie ma z kim się bawić i płacze strasznie :( Została już całkiem samiutka. Bo psów z suczkami nie puszczają razem na wybieg, oboje z terierem nie są kastrowani.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ta druga... nota bene podrzucona do sklepu Mamy Kasi od Czesia... szybko znalazła dom. Zrobiłyśmy od razu raban na FB, Kasia zrobiła wiele ogłoszeń i sunia zamieszkała w Rzeszowie. Od miesiąca tam sobie mieszka, samotny Pan ją zaadoptował, bo szukał szczeniaczka :). Kasia ma do niego namiary, więc choć adopcja gminy to jest w stałym kontakcie z panem i trzyma rękę na pulsie.

Obecnie na kojcach jest tylko Fantazja oraz średniak terier, który kilka razy już nawiał z kojca. Pewnie nie na długo są takie pustki i Fanta jest sama w swoim kojcu, ale póki jest względnie pusto to chciałabym ją wyciągnąć - bo jak przyjdzie teraz czas wywozu psów, to przyjdzie na nią kolej.

Ufffff to czemu od razu tego nie napisałaś kochana Tysiu. Serce mi się na tysiące kawałków rozbiło. Choć z drugiej strony, znając Ciebie, na tyle na ile Cie znam (jeśli w ogóle o znaniu mogę mówić) to przecież powinno mi przyjść do głowizny, że Ty nie zostawiłabyś samej tej drugiej. Coś mnie chyba zamroczyło :) :) :) Bo to tak na szybko emocje zadziałały :)

Nie gniewaj się Tysiu, że Cię o takie bezeceństwo posądziłam :) Przepraszam :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Istar19 napisał:

ta ruda już w domu, Tysia pisała na początku, że mała szczeniorka już opuściła gminny kojec, została czarna :)

Co ślepemu po oczach :) Czasu ciągle mało więc czytam piąte przez dziesiąte i tak wyszło. Soreczki  mea culpa.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Ufffff to czemu od razu tego nie napisałaś kochana Tysiu. Serce mi się na tysiące kawałków rozbiło. Choć z drugiej strony, znając Ciebie, na tyle na ile Cie znam (jeśli w ogóle o znaniu mogę mówić) to przecież powinno mi przyjść do głowizny, że Ty nie zostawiłabyś samej tej drugiej. Coś mnie chyba zamroczyło :) :) :) Bo to tak na szybko emocje zadziałały :)

Nie gniewaj się Tysiu, że Cie o takie bezeceństwo posądziłam :) Przepraszam :)

Ależ się nie gniewam :) Mnie też wiele rzeczy zdarza się przeoczyć. Dobrze, że zareagowałaś, to znaczy, że nie tylko mi leży na sercu los tych naszych kojcowych psiaczków. Bo one dobrych warunków to nie mają... lepsze niż w Zamościu, ale wciąż jednak trzeba psiaki wyciągać stąd zanim trafią do Zamościa, na łańcuch albo do adopcji bez kastracji. 

Nie masz za co przepraszać.
-----
olx wciąż mi nie zaakceptował ogłoszenia :(

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Jo37 napisał:

Kolejna malutka sunia.

No niestety :( nie ma chwili wytchnienia.

Życie nie lubi próżni.

----------

Nie wiem czemu olx nie moze mi zmoderowac ogłoszenia suni. Ciągle czeka w kolejce. W miedzyczasie ogłosiłam inne psiaki i te przeszły bez problemu... A to ciągle czeka na moderację...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

. . .

----------

Nie wiem czemu olx nie moze mi zmoderowac ogłoszenia suni. Ciągle czeka w kolejce. W miedzyczasie ogłosiłam inne psiaki i te przeszły bez problemu... A to ciągle czeka na moderację...

Podrzuć mi tekst i zdjęcia na e-mail (podam na PW) ogłoszą ją i wyróżnię.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

No niestety :( nie ma chwili wytchnienia.

Życie nie lubi próżni.

----------

Nie wiem czemu olx nie moze mi zmoderowac ogłoszenia suni. Ciągle czeka w kolejce. W miedzyczasie ogłosiłam inne psiaki i te przeszły bez problemu... A to ciągle czeka na moderację...

czasem lepiej jest wywalić ogłoszenie oczekujące i wstawić jeszcze raz...też mam czasem problem z olx :(

Link to comment
Share on other sites

Porozsyłałam Fantę po moich znajomych, czy by ktoś jej nie przygarnął choć na kilka tygodni, ale nikt się nawet nie odezwał :( Nie mam psiolubnych znajomych :(

 

ogłoszenia zrobię jakoś około południa/wczesnego popołudnia, jak ogarnę spacer w tą zimnicę i trochę mieszkanie ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Dzień dobry :)

Dzień dobry! Jak miło, że rano ktoś zagląda do Fanty :)

Spokojnej niedzieli. Oby to była ostatnia niedziela małej w kojcu

7 minut temu, elik napisał:

Podrzuć mi tekst i zdjęcia na e-mail (podam na PW) ogłoszą ją i wyróżnię.

Dziękuję! Na razie spróbuję sama, dzisiaj się dowiem,co z nowymi zdjęciami :) i wtedy podrzucę.

2 minuty temu, Istar19 napisał:

czasem lepiej jest wywalić ogłoszenie oczekujące i wstawić jeszcze raz...też mam czasem problem z olx :(

I tak zrobiłam, oby się udało ;)

Dziękuję Ci :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2017 o 09:39, Istar19 napisał:

Porozsyłałam Fantę po moich znajomych, czy by ktoś jej nie przygarnął choć na kilka tygodni, ale nikt się nawet nie odezwał :( Nie mam psiolubnych znajomych :(

 

ogłoszenia zrobię jakoś około południa/wczesnego popołudnia, jak ogarnę spacer w tą zimnicę i trochę mieszkanie ;)

Ja też porozsyłam i będę jeszcze rozsyłać. To podobno maluch jest, wiele miejsca nie zajmie... A jak nie to zostanie PDT albo hotelik :(

Pewnie! Udanego spaceru! Zastanawiam się zawsze jak radzisz sobie na spacerach z taką psią ekipą :)

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Elisabeta napisał:

Tysiu, ja też jestem wśród tych, co czytają Twoje wątki, ale nie odzywają się. Dobrej niedzieli. :-)

Trzymam kciuki za Fantę. :-) Jest śliczna. :-)

Elisabeto :) Sprawia mi to radość i sporo dla mnie to znaczy, że zaglądasz.

Kciuki się przydadzą. Musi ktoś ją wypatrzeć, mimo że dla wielu ludzi jest zwyczajna... dla mnie nie jest zwyczajna.
 

5 minut temu, seramarias napisał:

Piękna sunia taka podobna do Funi (') mojego dziadka. Napewno ktoś ją pokocha, tylko trzeba cudną pokazać światu, a święta spędzi już w swoim domu. Mocno w to wierzę i trzymam kciuki.

Witaj, seremias :) Zaglądaj do nas.

Jeszcze przed świętami  (17ego) ma być u nas kiermasz i zbiórka darów na rzecz gminnych bezdomniaków, Gosia tym koordynuje, będa też promowane psiaki do adopcji. Jesli więc mała nie znajdzie do tego czasu dom, to może dzięki tej akcji ktoś dowie się, że są u nas kojce z bezdomniakami i się zakocha w Fantazji.

------------

Wszystkim zaglądającym na wątek życzę spokojnej niedzieli :) Dziękuję, że jesteście!
29753.jpg.74d95a89c3779243dd382559e7d8d4f1.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, b-b napisał:

 sunia pewnie marznie.

Marznie :( Zima nigdy nie rozpieszcza przy południowo-wschodniej granicy, a mała nie ma jak się ogrzać (i budy, która dla niej jest o wiele za duża)... Fanta telepie się z zimna. Na wybieg też nie wychodzi za często, a jak nie ma z kim brykać w śniegu to tym bardziej (z reguły puszczane były psy, gdy było ich więcej - "by sobie pobiegały").

Napisałam na lubelskich grupach, może ktoś się zlituje i da jej DT...


Olx mi ciągle odrzuca ogłoszenie, bo niby takie ogłoszenie jest i podają link do ogłoszenia-widmo (którego nie ma). :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...