Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Niekończąca się historia!


Tyśka)

Recommended Posts

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Myślę, że o tej:

Rzeczywiście kupka nieszczęścia  :(  Może udałoby mi się namówić męża na danie jej DT, gdybyśmy już byli na działce, ale to jeszcze prawie 3 miesiąca czekania  :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Ludzie od nas nie jadą już do schroniska, to za daleko, a i boją się odwiedzin w tym miejscu. Ta pani jest też niezmotoryzowana, a schronisko jest kilkadziesiąt kilometrów od nas. Obawiam się, że już by tam nie szukała, tylko wzięła innego psiaka.

A może udałoby się uprosić, żeby ją zostawili, albo, gdyby się nie udało, pomóc w przywozie suni do pani?  Tez mi bardzo żal bidulinki  :(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Rzeczywiście kupka nieszczęścia  :(  Może udałoby mi się namówić męża na danie jej DT, gdybyśmy już byli na działce, ale to jeszcze prawie 3 miesiąca czekania  :(

Bardzo dziękuję, że o tym pomyślałaś, ale obawiam się, że nie ma szans, aby tyle wysiedziała w przytulisku :(
Zrobiłam Lolci ogłoszenie:
https://www.olx.pl/oferta/lolka-sliczny-szczeniak-do-pokochania-pilne-CID103-IDDxDIr.html

5 minut temu, elik napisał:

A może udałoby się uprosić, żeby ją zostawili, albo, gdyby się nie udało, pomóc w przywozie suni do pani?  Tez mi bardzo żal bidulinki  :(

Myślę, że by jej nie wywozili, gdyby nie było takiego stanu zapsienia. Dlatego tak ważne jest, aby inne psiaki znalazły domy i zwolniły kojce.

Link to comment
Share on other sites

Sara miała dzisiaj odwiedziny moich znajomych i... zaiskrzyło :) Na razie jeszcze nie jest adoptowana, bo chcą wziąć dla niej urlop na trzy dni i poprawić płot (na wszelki wypadek chcą go podwyższyć), i kupić co tam trzeba, ale miseczki i szelki odblaskowe już czekają, i zakochana Rodzina Sary też czeka :) Znajoma miała dylemat nad Sarą a Lolką 3msc, bo podobno malutka bardzo urzekająca, ale ostatecznie doszli do wniosku, że Sara jako dorosła ma mniejsze szanse na dom (i długo już czeka), a Lolkę na pewno ktoś adoptuje. Jutro zadzwonią do przytuliska, że rezerwują sunię, a w poniedziałek ją odbierają. Proszę o kciuki, aby wszystko poszło po dobrej myśli i Sara w poniedziałek trafiła do nich :)
 

Dnia 31.01.2020 o 17:21, Tyś(ka) napisał:


Nela - SARA jest od bardzo dawna w przytulisku:

rREAuK3i4pJqrK1k_fae78c_3WyE6XEEtst6VK0sVq_4CzpY0F6ZBog6bzQtT5cD6s5ysFBG1-eyCTF5FPkWxv9CeLSDyVCr1cXSEhkGaWPt5Rvhh1_IGBdgPT6rJMYKGnxXdVNqPtmqiASuyi7b83oNR0jC9g8xlvc-lXTK0Rfni8jz6xi8PVrNX3XODan8chCcJVsW_8DfQdOwyYq1Fu-KZR3cxwq0_GwefYt6HwWmuK-LvqEcYh1C091uKEAYhMRTv-01h3PxnXgFr73ZuzoBPcBsrB1JLd8wW86VgeI1jFYz7ZcChLxzGJMoAKNfH4J2QAT1qoWXMLXEGSNrIIkCk3Db5TSqS9z-PtTv0UwzDAGnp5PQkZtk6VJ4QuDHTqdGW2uajTI4PExp_JhRpkqn_z0Njuh-IVsL60NheJ-ic_4gsRyyZRgvco5x88Y71Bpwg3cpv5cCBO6gLwXUBqpt1WG02pX3WwcbiUC2KSMNde4DB-ucf7aisEmKX0MiYpDsDKAtSqrd7AaPBnuqIdsl8jULukyCxGkmLNDaGxjRaZBxEhToEyjr2qCP25vyex_tNTfY6zxKrTml1skLtTRU6BsFdCIhN1JGM_vjvP4NrLvRH05qrXwvxOBU8gz1cahU0eHB3V3vMj5j9Mk-3Nb2E_5NuqTeqyzpHnqa7koXSi7O=w1204-h903-no

VyfcuFhK3VSD6Gapyv7fkgJpLi-UFiEPNp1QYlaTW41hhOf6OHjuf4FEI4Cqgu5z69_MezIXsJgft6ucuaaOOYRQLsAmhkwdg2UKMMLvmi0I5doAQU-dfxtok_quU6YD-gM2wP1UYP7FLuvJw1AfMCLp1v0d3_vEDnoikQZIXNhcratHP6zil2eJhF26xTZvGK6RkSj16tqdL6qfxPVn9WNB2MAriOSwiKbco_OV7WkccYc6-yji6zdiYjtYDscZfRoqp01Bf49pGoZlIaU16bV6MVeM8Xlrglo7zkqk4rWhniag-15vzpkvmya8kwNxScUqyrBrmX_eA85hMEO90qQRck0rOb9cVcuHTC0gfYx2HPSySGQ5-RiOH-vMXQT8qIomgvhwYk7YcBg58U5rG7RcyrYw5LMpCqPVzvHIQFaa3_j2ZENn9t71KhrL-MhUzvDbhuaii3ZiSXISH5dybcDyMUXpHngpjr1xYsogfVm9_TaCmICAT5L74Pmm8grbVs2XxiSH6EJluepdtqqHxi_MquPmOaSXV03NCnW-FpPsZvzDYIO983oQ62BlyRKyQWC9A_BkR3iDTo779k5l0_mph7Iyic7UTQKQmklfDCSsDRQ5aFccbOIDp64VAHxKiKD2XefCv2jZbHDapqXv3Di4GEqpa0x8MAwJSNO2D9jdl0Vv=w1204-h903-no

Iyhg7w70lk0Hmtds8tNiHfgLlmFFFqq0Wycc9J-TaZr6wxmDQ6uTNdXfOyp-qJICrTS8RSAUZF5R9hejqwNQM27W_KpYKzL2Gmj5-CBBMiDiU-a2H1Ra5YFsKQl2_QX8-99a0YotAfUkCSM6EmgHDyJo9_iPsQSQA2zLVCxZq7aBHFFKkhqivneYlEoKQ2vAXuTQxrRBGx1MlQa5H2mIBfk6g9qUaI3FOhep3LPejyyIMSpZIhQMQfbJNmfdZ9PJTUMeT5FFvwfMYWriKP5cTp22msDvHiCsgFLH1T0T5Kx8HPCqUrCpnvfPSCSr0sonf-AsJ3-CHeYgtlBQuGX9lqCzON-hfea-9zHSRTPMc2B2gaEE4fpGz_HCAC7Qi_--R4Lwxwt-2zOWV-n5nn3PfcZ2XkJpszOowlDWJNOG84hWrOrso7y7pfzhfGT-gYDGmI6gUxzYeL31WXygoFtNzPO-L0eItn1gKInODN7qIGcMWY-ocRGbbKT6OtIXGVKNWau6uFz0hZ6ogTIjdh6oEI8fayKXCEtLnF-ZHPZ4fCHV-GcaxWYFkaLoKYtrmB7p3JpytTIZOZ0w-81jbuWKVfxEvLKAqf9UxZrL-tMESNmpluKxqQ6ojq2wzTOxoZ1GvOd5F1omVDEkCyrFB5fgoZtm6y01PcSjQ-ws8R_HdLw3GAyv=w1204-h903-no

Na zdjęciach tutaj smutna, a ona taka bardzo wesoła, oczy jej błyszczą do psot. 


I opis:
"Teraz Sara jeszcze. Młoda około 2,5 letnia sunia. Łagodna i grzeczna, toleruje inne psy jednak nie znosi kotów. Jest zaczipowana, odrobaczona, szaczepiona przeciwko wściekliźnie i po sterylizacji."

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Super  wiadomość.  Sunia wreszcie znalazła swoje miejsce wśród kochających ją Ludzi 

Tak, długo czekała. Najpierw na ulicy jakieś 3tygodnie, a potem w przytulisku parę miesięcy. Jedno lokalne ogłoszenie już zdjęłam, a to na Lublin (wyróżnione) zostawiam do poniedziałku. Jak już pójdzie na swoje to wtedy podmienię na czarną z uszkodzoną łapką. Wiem jednak, że jak tam trafi to będzie szczęśliwa :)

Żwirek podobno to niezły skoczek i faktycznie normalny płot przy nim nie wytrzyma ;) Kojec cały aż chodzi. Bidulek, rozsadza go energia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Rzeczywiście kupka nieszczęścia  :(  Może udałoby mi się namówić męża na danie jej DT, gdybyśmy już byli na działce, ale to jeszcze prawie 3 miesiąca czekania  :(

Tak, właśnie ta terierkowata, oby nie trafiła do jakiegoś myśliwego. Żwirek cudny dzieciak, żywe srebro. Myślę że szybko ktoś się w nim zakocha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, ania75 napisał:

Tak, właśnie ta terierkowata, oby nie trafiła do jakiegoś myśliwego. Żwirek cudny dzieciak, żywe srebro. Myślę że szybko ktoś się w nim zakocha.

U nas działają pseudohodowle jagów i jestem pewna, że sunia z takiej pochodzi... :( Na razie nie wygląda na taką, co miałaby w sobie jakąkolwiek zaciętość, siedzi cichutko w ostatnim boksie, nie upomina się o uwagę, telepie się jedynie i dopiero jak ktoś ją zauważy to zaczyna nieśmiało merdolić ogonkiem... myślę, że nie takich psów szukają myśliwi... Ale o Żwirka zaczęli pytać właśnie oni, o zgrozo... :(  Bo dla nich Żwirek wygląda jak pies na dziki.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

U nas działają pseudohodowle jagów i jestem pewna, że sunia z takiej pochodzi... :( Na razie nie wygląda na taką, co miałaby w sobie jakąkolwiek zaciętość, siedzi cichutko w ostatnim boksie, nie upomina się o uwagę, telepie się jedynie i dopiero jak ktoś ją zauważy to zaczyna nieśmiało merdolić ogonkiem... myślę, że nie takich psów szukają myśliwi... Ale o Żwirka zaczęli pytać właśnie oni, o zgrozo... :(  Bo dla nich Żwirek wygląda jak pies na dziki.

Nie umiem niestety robić ogłoszeń ale mogłabym podesłać jakiś grosik na wyróżnienia. Daj znać proszę jeśli będzie taka potrzeba. 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, ania75 napisał:

Nie umiem niestety robić ogłoszeń ale mogłabym podesłać jakiś grosik na wyróżnienia. Daj znać proszę jeśli będzie taka potrzeba. 

Super Aniu kochana  serce_15.jpg  Chciałam Ci dać lajka, ale jak zwykle wyszli.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, ania75 napisał:

Nie umiem niestety robić ogłoszeń ale mogłabym podesłać jakiś grosik na wyróżnienia. Daj znać proszę jeśli będzie taka potrzeba. 

Dziękuję :) Lokalnyuch ogłoszeń wyróżniać nie trzeba, bo to mała mieścina i mało ogłoszeń... Jak dorobię na Lublin to poproszę :) Brak mi czasu, aby robić więcej niż 2 ogłoszenia dziennie, przepraszam.
Psiaki poza olxem mają dorabiane i wyróżnianie na inne miasta przez Panią Marzenkę: lento, gumtree, gratka, warszawiak itp.

11 godzin temu, elik napisał:

Super Aniu kochana  serce_15.jpg  Chciałam Ci dać lajka, ale jak zwykle wyszli.

Mnie też pouciekały lajki :(

 

Proszę o kciuki za Żwirka, coś zaczyna się dziać :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lola na Lublin: https://www.olx.pl/oferta/slodki-szczeniaczek-za-kratami-kto-je-uwolni-CID103-IDDu0U7.html

Jednak szkoda było mi wyróżnienia po Sarze (wykupiła je elik), ludzie dzwonili i mieli pretensje, że Sara już zarezerwowana, a oni chcieli "labladorka". Podmieniłam na Lolę, bo łatwiej było mi napisać dla niej ogłoszenie. Do czarnej Poli łapkowej muszę solidnie przysiąść.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

No to kciukamy   

 

5 godzin temu, ania75 napisał:

Tak tak Żwirku cudny dzieciaku, oby ci się trafił domek najlepszy na świecie 

O dom będzie chyba trudno :( Tacy ludzie piszą i dzwonią, że witki opadają.

- pani ze Szwecji, która koniecznie chce Żwirka i dopytuje o szczegóły, których nie sprawdzi się w przytulisku... a kiedy dostaje odpowiedź, że nie ma możliwości wyrobienia paszportu i dopełnienia formalności przed wyjazdem za granicę zaczęła się pienić, że na pewno nie chodzi nam o pomoc psu, ale o coś innego, że jesteśmy takie i owakie i gdzie ten pies jest,
- smsy w środku nocy z wczoraj: jak do dzieci, czy łagodny, niszczy w domu i sika...
- pani z teraz: czy Żwirek ma sierść czy tylko włosy? Bo ona ma alergię i szuka psa z włosami...

Ogólnie odzywają się albo osoby samotne mocno starsze i schorowane, albo rodziny z malutkimi dziećmi co chcą psa pluszowego...  :( I myśliwi.

Pomocą Żwirkowi były zainteresowane dwie fundacje i miałam nadzieję, że się uda chociaż z jedną... dlatego prosiłam o kciuki. NIestety, tej pierwszej jednak nagle wypadł inny pies w pilnej potrzebie i nie może pomóc, a druga powiedziała, że ona jest mocno awaryjnie jak już Żwirek będzie dwoma łapami na wylocie do schronu... więc na razie nic się nie zmieniło w sytuacji Żwirka, nadal szuka domu.

Link to comment
Share on other sites

Tysiu - ten wątek jest w dziale " już w nowym domu" i mniej osób zagląda. Może warto założyć kontynuację

w " psach do adopcji". Moderatorzy i admini nie odzywają się na prośby o przeniesienie wątków  do innych działów.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Tysiu - ten wątek jest w dziale " już w nowym domu" i mniej osób zagląda. Może warto założyć kontynuację

w " psach do adopcji". Moderatorzy i admini nie odzywają się na prośby o przeniesienie wątków  do innych działów.

Dziękuję za podpowiedź. Myślałam o założeniu kontynuacji wątku na PwP w odpowiednim dziale, ale wtedy, kiedy jeszcze działałam w moim mieście rodzinnym. Teraz jestem mocno z doskoku, ogłaszam jedynie przytuliskowce i psiaki, które trafiły pod opiekę lokalnego Wolontariatu jeszcze za moich czasów (teraz to został już tylko Szogun). Nie wiem czy teraz opłaca się zakładać nowy wątek, zwłaszcza że w dużej mierze moja działalność opiera sie na pośredniczeniu: przekazuję informacje, które dostałam od kogoś innego. Bardzo rzadko odwiedzam sama przytulisko, więc i informacje mogą się rozjeżdżać z rzeczywistością (mimo że staram się jak najlepiej je sprawdzić). Tak na dobrą sprawę miałam już nie kontynuować tego (aktualnego) wątku i miał być do zamknięcia... ale w obliczu takiego zapsienia po prostu nie umiem tego zrobić. Pokazuję tutaj, tyle mogę. Wydaje mi się też, że jednak sporo osób zaczęło zaglądać po historii Szagusia (za co jestem wdzięczna mocno), wcześniej było nas mniej.

Dzisiaj zadzwonię do przytuliska zapytać czy były jakieś adopcje w tym tygodniu, może jakiś szczeniak odnalazł rodzinę...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Triste14.gifTriste14.gifTriste14.gif

ZERO adopcji, ZERO odwiedzin.
Nawet szczeniaki nie mają wzięcia. Stan - bez zmian. 10 psów. W poniedziałek do adopcji idzie Sara, to wszystko.

A ta pani co miała wrócić z wyjazdu,odezwała się?

Żwirek na pewno znajdzie dom,jest cudny tylko trzeba poczekać na ten jeden właściwy.Ja wiem,że niema dużo czasu ale może się jednak uda.Może rozszerzyć ogłoszenia na inne miasta ale napisać gdzie przebywa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...