Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Niekończąca się historia!


Tyśka)

Recommended Posts

8 godzin temu, beataczl napisał:

 

super! trzymamy mocno

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Jasna sprawa :) Tez tego ani rusz!

 

57 minut temu, Nadziejka napisał:
spokojnej cieplej nocy lapenkom
 sciskam trzymam Tysiu mocno mocno za wszytkie
 

 

45 minut temu, Aldrumka napisał:

i jak owocne ?

Bardzo mocno trzymacie kciuki :)

Dzisiaj miałam kilka telefonów o Uszatka, ale ostatecznie został się jeden dom.
I Puszek też znalazł dom - miał dwóch chętnych, ale Pani z Wrocławia zrezygnowała. Przyjedzie Pan z Lublina :)
W czwartek obaj chłopcy jadą do siebie, z domami super mi się rozmawiało, obaj trafią do młodych małżeństw, ale świadomych z czym wiąże się adopcja takiego psa :) Kciuki potrzebne BARDZO, bo to strachulce sikające i kupkające wszędzie, nieznające niczego. Oby cierpliwości nie starczyło Rodzinom...

O Okruszka (liska dzikuska nr 3) też są zapytania, ale na razie nic zobowiązującego.
A Lisek (lisek nr 1) dzisiaj dał się pogłaskać i sam podszedł do człowieka <3 to ogromny sukces i radość :)

Ciemny terier został zaś w końcu odebrany przez właścicielkę, więc mamy wolny kojec jeden. Ciekawe na jak długo.

Wiem, że niedługo znowu miasto będzie się starać o odebranie kolejnych psów z tego miejsca - jest tam ich jeszcze ponad 20stka... dlatego wolne kojce będą przydatne mocno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dostałyśmy wieści od właścicieli Lolka, haszczaka którego miała ratować MALWA.

Pies bardzo się  kuli na podniesioną rękę, kocha kanapę i ruch... niestety ten ostatni ma mocno ograniczony ostatnio, bo wizyta w lecznicy wet. wykazała, że pies miał raka jądra, jedno jądro 3x większe od drugiego! Na szczęście nie ma przerzutów, a pies w trybie pilnym został wykastrowany. Państwo są zmartwieni tym, że psiak tyle przeżył, że życie go nie oszczędza. Ale ma się chłopak dobrze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Puszek dalej szuka domu. Pan miał dzisiaj przyjechać, ja bombardowałam go telefonami i sms'ami i nie odpowiadał. W końcu odpisał na odpowiedź, którą wysłałam mu na FB. Powiedział, że zatrzymała go uczelnia. Nie wiem, czy naprawdę nie miał 3min, aby odpisać, że dzisiaj nie przyjedzie. Pan co prawda mówi, że chciałby nadal psiaka, ale dopiero za tydzień - a my doszłyśmy do wniosku, że szkoda Puszka... każdy dzień bez człowieka to dla niego dramat, a zapytań o psiaka sporo. Po co czekać na osobę, która jest niesłowna? Może znowu zrezygnuje, znowu NAGLE coś Panu wypadnie? Dlatego nie hamujemy innych chętnych.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam pierwsze wieści Uszatkowe :) Droga minęła wzorowo, jakby Uszatek jeździł całe życie samochodem. Po prostu spał do momentu aż samochód się nie zatrzymał pod domem. W domu... NIE MA DZIKUSA! Zniknął! Kłapouszek biegał po całym mieszkaniu, zaglądał w kąty, uśmiechnięty od ucha do ucha. A Państwo... odetchnęli. Bali się, że on taki nieufny. Bali się, że ich to przerośnie, a tu taka niespodzianka :)

Pierwsze chwile w nowym domu! CZY WY TO WIDZICIE?! Czyżby on już wiedział, że to JEGO dom?
45687341_315575245942002_5287348905971810304_n.thumb.jpg.a1b13d012a56cac58d4ccd7b35216505.jpg

Państwo pomyśleli o współtowarzyszach niedoli Uszatka, chcą wesprzeć. Z racji, że przytulisko nie może pobierać pieniędzy, przedstawię Państwu historię Roxi - która bądź co bądź, jest z tego samego miejsca, a teraz przyda się jej wsparcie...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I kolejne wieści :)
Piesek już po dwóch spacerach. Najpierw był zestresowany, ale jak stres minął to zaczął skakać, brykać, cieszyć się życiem :) Była sikupa na dworze (brawo!), do domu wrócił padnięty krok za krokiem po Panu :) Nie chciał się zgubić. W domu ciągle zagląda za nimi, coraz bardziej wygląda na wyluzowanego, lubi towarzystwo ludzi (!). Jedyne co go stresuje to nagłe ruchy i drzwi. Właściciele są w szoku, że Uszatek włączył wersję eksportową. Tak ich nastraszyłyśmy, tak też nastraszył ich Uszatek w przytulisku, a teraz takie zaskoczenie :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Piszę sama ze sobą :) Uszatek ma nowe imię: Karmel.
Coraz mniej panikuje na różne dźwięki domowe. Niestety, pachnie więc czeka go kąpiel :)

I jeszcze jedne wieści, Pan do mnie pisze niemal ciągle :)
"Noc minela mu na czuwaniu w drzwiach sypialni. Niczego nie zniszczyl, zrobil male siku, ale ma wybaczone w 100%:) wychodzi juz na spacer praktycznie na luzie i zalatwia sie na dworze. Rano doslownie wciagnal miske karmy i z dwie miski wody. Teraz padl zmeczony spac:) Na razie jest super. Tak wg nas on troche nie wyglada na jakiegos dzikiego psa... nic go w domu nie dziwi. Kanape potraktowal jak cos oczywistego. Zobaczymy jak pojdzie z kapiela i dzisiaj zabiore go na dluuugi spacer gdzies do parku. 
"

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Karmelek w pełni się zaaklimatyzował :) Na spacerach bryka chętnie, właścicieli kocha na zabój, a suchą karmą gardzi... Państwo mu dogadzają jak tylko mogą. Państwo są zachwyceni Karmelkiem, napisali mi że przerósł ich najśmielsze oczekiwania :))

A dzisiaj do domu pojechał śpiewający Majki :) 
Trafił do domu z chłopczykami, jeden podobny temperamentem do Majkiego, więc będą łobuzować obaj :)
46110077_2049324671813708_8089951139765682176_n.thumb.jpg.96809a855b21542d0c00b63b093f9eff.jpg

46183040_2049324618480380_5571876573637771264_n.thumb.jpg.d759cbb74a5ad49d99f41968d280b8b2.jpg

 

W czwartek wizytę ma z kolei Puszek, dom brzmi wyśmienicie, więc mam nadzieję, że tym razem się uda Puszkowi :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do domu pojechał Okruszek :) Zamieszkał w lubelskim, ale z drugiej strony Lublina.

Potrzebne kciuki za Okruszka BAAARDZO. To trudny psiaczek, a Państwo trochę wystraszeni. Świadomi pracy, ale wystraszeni.


A Puszek jutro o 12 ma wizytę. Jego Pani dzisiaj była na zakupach, szykowała wyprawkę dla malucha. Będzie dobrze! Tutaj wiem, że będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Domki znalazły też dwa szczeniaki z łańcucha :) Od tej Rudej suni.
Ruda zaś dzisiaj opuściła łańcuch i szuka domu...

Tutaj z córką. Synek znalazł dom już wczoraj.
46150222_531504407312306_1200936812319604736_n.thumb.jpg.c40ba25cd7fba23b75868201d0dae294.jpg

46336660_2257596217797131_8908677867521441792_n.thumb.jpg.d39c691559553886ffce0431c69cbfbf.jpg


Dzisiaj została wykąpana, chodząca z niej łagodność! Niestety, to awaryjne miejsce i od jutra szuka DSu na cito.
Na początku grudnia będzie mieć sterylkę (aborcyjną raczej).

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaki (6szt) od mamy ON wciąż, z uporem maniaka są ogłaszane... na razie odpowiada cisza :(
Teraz nowe ogłoszenia ma reszta psiaków, 4ki. Bandzior i Maja mieli wcześniej, ale nadal nikt ich nie chce.

Wrzucę tylko 4kę psiaków, których tutaj jeszcze pojedynczo nie pokazywałam:

https://www.olx.pl/oferta/uroczy-grzeczny-gapcio-szczeniaczek-do-zacalowania-CID103-IDxsc8f.html
https://www.olx.pl/oferta/smieszka-pocieszka-szczeniak-dla-aktywnej-osoby-CID103-IDxsdHm.html
https://www.olx.pl/oferta/zycie-z-nia-to-bajka-cudowne-bystre-szczenie-CID103-IDxseyT.html
https://www.olx.pl/oferta/towarzyszki-dyzio-cudowny-zrownowazony-szczeniak-CID103-IDxscxb.html

Na stronie fejsbukowej są oczywiście systematycznie dodawane posty - m.in. filmik z Mają czy też filmik z akcji zbiórkowej karmy, gdzie akcja przerosła najśmielsze oczekiwania i stadko otrzymało kilkadziesiąt kg karmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...