Jump to content
Dogomania

Do usunięcia-rozliczony. O!Volumen świąteczny do 9.12. godz. 21.00

Recommended Posts

• Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kochani, Mili Niezawodni Goście ...   Domownicy nasi! bez Waszej pomocy żadne starania, chęci najszlachetniejsze racji bytu mieć nie mogą. Dziękujemy za to, że jesteście - dla nas zaszczytem jest Wasz

Mikołajkowe wspomnienie: kiedy dziecka nieco podrosły wpadliśmy na pomysł, żeby sami sobie kupili prezenty. Nabyliśmy drogą kupna czekoladowe Mikołaje, Siwy poczynił im trepanację czaszki, w trzewia w

Posted Images

No taaaaaaaaaak, miałam nadrobić zaległości w pracach domowych (w tygodniu na nic nie mam czasu), pilnować bazarku ..... a dopadłam Psiego najlepszego i tyle mnie widzieli!
To nie jest normalne chyba? Gdy ugrzęzłam np. w Flarach ziemi chodziłam niewyspana do pracy, bo noc miast na spanie na czytanie, gdy kupiłam Świat bez końca wzięłam dzień urlopu, teraz wyszła ostania część Słup ognia ....Poprzednie tomy czytałam dawno, więc postanowiłam przypomnieć je sobie, ale zrobię to podczas wakacyjnego urlopu ;)

3 godziny temu, anica napisał:

Dzień dobry w sobotęoczko2.gif

thumb.jpg

Witamy :)

2 godziny temu, Mysza2 napisał:

Dzień dobry:)

Dobry Myszko :)

2 godziny temu, Kamila Proc napisał:

skoro czeka...

??? :)
literówka chyba? ale wolałam zapytać ;)

1 godzinę temu, mestudio napisał:

Zapraszamy przy sobocie :-)

Zapraszamy :)

Przed chwilą, Aska7 napisał:

Takie małe jebudu Ci pomoże bez trudu

Polecam Kabaret Hrabi....

Uwielbiam Ich :)
Ogarnęłam z grubsza, bo nie lubię się przemęczać, swoje w życiu odpękałam. Często słyszałam "Guśka to lubi sprzątać" nie! nie lubię, nie lubię też gotować, ale lubię żyć w uładzonym domu i zjeść furę np. pierogów samoręcznie poczynionych ;(

51 minut temu, Gusiaczek napisał:

Uwielbiam Ich :)
Ogarnęłam z grubsza, bo nie lubię się przemęczać, swoje w życiu odpękałam. Często słyszałam "Guśka to lubi sprzątać" nie! nie lubię, nie lubię też gotować, ale lubię żyć w uładzonym domu i zjeść furę np. pierogów samoręcznie poczynionych ;(

Spoko, wyluzuj...

Chyba wiem o co ...

No tak jest...mmm

7 minut temu, Aska7 napisał:

Spoko, wyluzuj...

Chyba wiem o co ...

No tak jest...mmm

Jestem spokojna, Asku, jak nigdy, bo na etapie, że już naprawdę niewiele muszę :)
A Ty wiesz o co chooo :)

4 minuty temu, Radek napisał:

Miało być słonecznie, w sensie radośnie:)

Jasna sprawa, jak słońce :)

6 minut temu, Radek napisał:

Trochę się ruszyło:)

Tak :)

Oczywiście wyszperałam "Więźnia nieba" , w kolejce ostatnia powieść Zafona "Labirynt duchów", które też miały czekać na wakacje, jako że będę miała ciągiem aż miesiąc urlopu, ale z pewnością dopadną mnie inne, nie mniej wspaniałe, powieści ;)