Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

13 godzin temu, iwstar58 napisał:

Poszła moja deklaracja dla suni za 3 m-ce + mały bonus na drogę. 

Iwonko, Ty wiesz ...  5a23b91fc1388_serce9bijce.gif.b1f92ba589dc9ced95f3862eee2eeea6.gif

12 godzin temu, ulvhedinn napisał:

 Sunia jest super czysta. Wszystko na dworze. I chodzi na smyczy (szybko). Strasznie pilnuje człowieka, garnie się do ludzi, prosi o głaskanie... widać, że spacery to radość.. 

Kurcze, ale ona musiała być nieszczęśliwa w schronisku...

Biedactwo     5a23b945dd48b_pacz4.gif.e1158f84310701b9cc3e7620d266cdd5.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Sliczna suczka. 

Rozmawialam z Ulv, i poleca suczke jako niespomplikiwanego psiaka. Moze byc ciut zazdrosna o czlowieka. Ulv ocenia sunieczke na 8-10 lat. 

Kikou na pewno powie nam wiecej na temat suczki po kilkudniowej obserwacji. 

Ulv jeszcze raz bardzo dziekuje za przechowanie malej przez te dwa dni i za kapiel dziekuje.

W przeciwnym razie mala nadal by bardzo smierdziala.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z ewu i koszt dojazdu do Wroclawia i z powrotem do Gliwic wyszedl 150 zl. 

Ewu jest w rozjazdach, mimo, ze miala inne plany. Poda mi na emaila dane kolezanki, ktora zawozila suczke do Wroclawia i z puli suni kwote 150 zl tezeba zwrocic za dojazd. 

Elik - podam Tobie te dane na emaila.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Ulv podpowiedziala mi, by zrobic suni wydarzenie na Facebooku. 

Czy jest tu ktos bardziej  kumaty niz ja i moglby zalozyc taki watek dla suczki ?

Mnie tam nawet nie ma. 

Nie łapie co i jak tam więc dałam sobie spokój. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, MALWA napisał:

Ulv podpowiedziala mi, by zrobic suni wydarzenie na Facebooku. 

Czy jest tu ktos bardziej  kumaty niz ja i moglby zalozyc taki watek dla suczki ?

Nie liczyłabym tak na Fb, tam to dopiero jest żebranina o kasę, na chyba każdym wydarzeniu. Wiele razy czytałam, że pies zagrożony powrotem do schroniska, bo nie ma pieniędzy na utrzymanie. Na dogo chyba takie historie nie zdarzają się a przynajmniej ja takich nie znam. Samo zrobienie wydarzenia nic nie da, trzeba zaprosić full znajomych...to może ktoś wpadnie. Takie jest moje zdanie...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, MALWA napisał:

Rozmawialam z ewu i koszt dojazdu do Wroclawia i z powrotem do Gliwic wyszedl 150 zl. 

Ewu jest w rozjazdach, mimo, ze miala inne plany. Poda mi na emaila dane kolezanki, ktora zawozila suczke do Wroclawia i z puli suni kwote 150 zl tezeba zwrocic za dojazd. 

Elik - podam Tobie te dane na emaila.

I jeszcze dojdą koszty dojazdu z Wrocławia do Kikou, czy już może coś wiadomo, jaka to kwota?   dzisiaj mam mnóstwo spraw do załatwienia, nie wiem jak to wyjdzie mi logistycznie ale umówiłam się z Magdą ,że jeśli zajdzie taka konieczność i pieniążki będę potrzebne, to ja w poniedziałek założę/czy może tak być? może powinnam ,najpierw spytać tutaj, zanim złożyłam taką deklarację/ i będziemy później martwić się dalej, Malwo czy ustalałyście coś również w tej sprawie?

 

12 godzin temu, MALWA napisał:

Ponawiam prosbe

 

9 godzin temu, iwstar58 napisał:

Nie liczyłabym tak na Fb, tam to dopiero jest żebranina o kasę, na chyba każdym wydarzeniu. Wiele razy czytałam, że pies zagrożony powrotem do schroniska, bo nie ma pieniędzy na utrzymanie. Na dogo chyba takie historie nie zdarzają się a przynajmniej ja takich nie znam. Samo zrobienie wydarzenia nic nie da, trzeba zaprosić full znajomych...to może ktoś wpadnie. Takie jest moje zdanie...

...ja również nie jestem na FB  , może spróbujmy ustalić TAK? czy NIE?    i mogę spróbować 'popytać' ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

I jeszcze dojdą koszty dojazdu z Wrocławia do Kikou, czy już może coś wiadomo, jaka to kwota?   dzisiaj mam mnóstwo spraw do załatwienia, nie wiem jak to wyjdzie mi logistycznie ale umówiłam się z Magdą ,że jeśli zajdzie taka konieczność i pieniążki będę potrzebne, to ja w poniedziałek założę/czy może tak być? może powinnam ,najpierw spytać tutaj, zanim złożyłam taką deklarację/ i będziemy później martwić się dalej, Malwo czy ustalałyście coś również w tej sprawie?

 

 

...ja również nie jestem na FB  , może spróbujmy ustalić TAK? czy NIE?    i mogę spróbować 'popytać' ?

Magda ma mi podac na emaila koszt dojazdu z Wroclawia do kikou i z powrotem oraz dane osoby, w tym konto, ktora wiozla psinke do kikou.

Zaraz sprawdzam poczte i dam znac czy mam jakies info. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...