Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

6 minut temu, MALWA napisał:

Kochani, mamy dla Neli dom w okolicach Nowej Soli !

Wizyta musi być zrobiona jutro w sobotę.

Państwo chcą przyjechać po Nele w niedzielę rano. 

Czy ktoś kojarzy kogoś z Nowej Soli ?

Ja tylko szafirkę.

Link to comment
Share on other sites

A to nam Nelunia zrobiła niespodziankę :) Miłą niespodziankę :) Sądziłam, że to Gwiazdeczka wyprzedzi Nelunię w drodze do domu, a tu tymczasem stało się odwrotnie :) Gratuluję Nelciu kochana. Oby domek okazał się godny takiej wspaniałej suni!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Elisabeta napisał:

Trzymam kciuki za Nelunię. happy.gif

 

20 godzin temu, Figunia napisał:

Dołączam do kciukujacych :) 

Neluniu, oby to byl Twój domek!

 

 

18 godzin temu, Onaa napisał:

Trzymam mocno kciuki za domek dla Nelusi!

 

17 godzin temu, elik napisał:

A to nam Nelunia zrobiła niespodziankę :) Miłą niespodziankę :) Sądziłam, że to Gwiazdeczka wyprzedzi Nelunię w drodze do domu, a tu tymczasem stało się odwrotnie :) Gratuluję Nelciu kochana. Oby domek okazał się godny takiej wspaniałej suni!

 

15 godzin temu, uxmal napisał:

O rany. :)trzymam kciuki żeby to był TEN dom :))))

 

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Powodzenia Nelu - kciuki i łapki mocno zaciśnięte.

Trzymajcie proszę kciuki za Ten dom, bo brzmi naprawdę dobrze. 

Wizyta jest o 16.00.

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani Szafirka przeprowadziła wizytę PA w Przyborowie koło Nowej Soli.

Po rozmowie z Szafirka jestem przekonana, ze to dom dla Neli.

Nela jutro rano zostanie odebrana od kikou przez swoją nową Rodzinę.

Nele wypatrzyła Pani, która wczoraj do mnie zadzwoniła. Później dzwonił od mnie mąż Pani, i tak z obojgiem siedziałam trochę na telefonie, później telefon do kikou, by jeszcze się coś więcej dowiedzieć o suczce.

 

Wizyta przebiegła następująco:

Państwo mieszkają w domu, przy domu jest ogród. Posesja szczelnie ogrodzona, a dzisiaj jeszcze zabezpieczono dół bramy wyjazdowej, by Nela przypadkiem nie czmychnęła. Państwo mają 4 letniego owczarka belgijskiego, 2 koty, kury i pawie.

Na posesji znajduje się kojec, uczuliłam Szafirkę, by się wypytała szczegółowo gdzie pies śpi i by luknęła, co tam się znajduje w tym kojcu.  Kojec został postawiony po to, by zamykać w nim psa na czas wchodzenia gości na posesję. Pan mi wczoraj wyjaśnił, że pies siedzi tam czasami 5-15 minut dziennie, bo chodzi o to, by nie skakał i nie brudził wchodzących. W kojcu nie ma bud, kocyków czy mat do spania. Stoi miska z wodą. Kojec jest cały czas otwarty. Pies śpi w domu w przedsionku. Pies jest w domu i na dworze, Teraz wybiera ogród, bo jest ciepło, ale czasami siedzi więcej w domu. Pies nie śpi na meblach. Nela też nie będzie spała u Państwa w łóżku.  Ale docelowo będzie to suczka Pani, bo Pani jest w niej zakochana.

Pani nie pracuje, zajmuje się domem. Pan pracuje za granicą. Dzieci w domu nie ma.

Państwo są w wieku około 40-45 lat.

Po rozmowie z Szafirką, wiem, ze Nela będzie miała dobrze w tym domu. Będzie kochana i szanowana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Elisabeta napisał:

Malwo, piękna relacja i piękne wieści o Domku Neli. happy.gif Cały czas kciuki.

 

Dziękuję :)

Moje relacje zawsze są nieco dłuższe. Ja nigdy nie pisze , ze jest ok i może pies iść do domu.  Uważam, ze ludzie, którzy tu zaglądają, trzymają kciuki  za Nelę oraz utrzymują ja w hoteliku maja prawo wiedzieć w jakie warunki i do kogo idzie psiak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...