Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

6 godzin temu, elik napisał:

Ostatnio na konto Neluni wpłynęły poniższe  kwoty:

     10,00 zł od Agnieszka103  dekl.  II -  2.02.

     50,00 zł od Usiata  dekl.  II -  6.02.

Kwoty te zapisałam w poście rozliczeniowym, ale nie podziękowałam wpłacającym, co niniejszym czynię:

5a7c4206376fb_kwiatki6.gif.08d831fef3abe626b1d4e53002427318.gif

 

 

Dziękuję za pieniążki dla Neli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2018 o 15:33, MALWA napisał:

Kiedyś ktoś napisal, ze pies na dogo ma przyjaciół, ale domu nie znajdzie. ...i by był dom musi mieć ogłoszenia. 

Wierze, ze Nela znajdzie dom, a ogloszenia w rym pomogą. 

na dogo większość zapsiona do granic możliwości, a nawet powyżej tych granic :( z adopcjami jakoś ciężko ostatnio :(

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, mari23 napisał:

na dogo większość zapsiona do granic możliwości, a nawet powyżej tych granic :( z adopcjami jakoś ciężko ostatnio :(

Wiem, ciężko jest z adopcjami ....

Moje psiaki mam ze schronisk, ale Tosia byla tu pokazana na dogo na wątku ewu : Maleństwa....i stąd wiedziałam, ze Tosia w ogóle istnieje. Czasami tak jest, ze ktoś z dogo weźmie psiaka do adopcji. Ale mało jest takich przypadków. 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, MALWA napisał:

Wiem, ciężko jest z adopcjami ....

Moje psiaki mam ze schronisk, ale Tosia byla tu pokazana na dogo na wątku ewu : Maleństwa....i stąd wiedziałam, ze Tosia w ogóle istnieje. Czasami tak jest, ze ktoś z dogo weźmie psiaka do adopcji. Ale mało jest takich przypadków. 

Mam ciągle "nascie" staruszków i serce mi pęka, że kolejnego wziąć nie mogę... nie powinnam!

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, mari23 napisał:

Mam ciągle "nascie" staruszków i serce mi pęka, że kolejnego wziąć nie mogę... nie powinnam!

Z adopcjami to różnie jest:  w zeszłym roku chciałam wziąć trzeciego psa. Zobaczyłam zdjęcie na e-poznań. Tam było ogłoszenie. Psiak jak się okazało miał 8 lat,  padaczkę i przebywał w Tomaszowie Mazowieckim. Nieważne, ze ja go chcialam. Nie dostałam psa, bo.....pracuje.  Pies nadal jest bez domu. Czasami obserwuję go na Facebooku. Teraz już nie pracuję, ale też moja sytuacja jest inna. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Może musimy poczekać ,troszkę dłużej?  cały  czas mam nadzieję ,że Nelcia jednak, chwyci kogoś za serduchook2.gif

Im dłużej psiak czeka, tym lepszy DS mu się trafia.   I z Nelunią też tak będzie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2018 o 19:24, Tyś(ka) napisał:

Obiecałam Nelci olx-a :) Oto i on:  https://www.olx.pl/oferta/spokojna-slodka-nela-psi-ideal-do-pokochania-CID103-IDr5tQz.html
(wykorzystałam wyróżnienie po Igusi)

Czy jest szansa zmierzyć sunię (ile ma w kłębie)? Bo 15kg to sporo, a na zdjęciach to taka drobinka...

Ok 35cm

Jak potrzeba szybciej jakiejs informacji proszę o sms. (Podam nr tel na pw jesli ktoś chętny)

Nelcia lubi tez dzieci (przynajmniej starsze)

 

20180217_144013_Film3-1-1.jpg

20180217_144019_Film3-1-1.jpg

20180217_144027_Film3-1-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tj. 19.02. na konto Neluni wpłynęła kwota 20.00 zł, a w tytule przelewu było napisane: koja z bazarku Gusiaczek.

Problem w tym, że Gusiaczek nie robiła bazarku dla Neluni

 

Niezależnie od powyższego bardzo dziękuję, a gdy się wyjaśni, że to jednak nie dla Neluni, to zwrócimy komu trzeba :)

5a7c4206376fb_kwiatki6.gif.08d831fef3abe626b1d4e53002427318.gif

Link to comment
Share on other sites

W tygodniu mialam telefon w sprawie Neli. 

Pani z okolic Wrocławia lat 70 na emeryturze. Pani mobilna. Ma domek z ogródkiem, dwa psiaki staruszki ze schroniska i jednego kota. 

Niby wszystko ok. 

Pani nie wyraziła zgody na wizytę PA.

Szukamy dalej .....

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

W tygodniu mialam telefon w sprawie Neli. 

Pani z okolic Wrocławia lat 70 na emeryturze. Pani mobilna. Ma domek z ogródkiem, dwa psiaki staruszki ze schroniska i jednego kota. 

Niby wszystko ok. 

Pani nie wyraziła zgody na wizytę PA.

Szukamy dalej .....

Z grubsza domek brzmi nawet fajnie, tylko dlaczego chce kolejnego, mając już dwa? No, ale to już nie ważne.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A próbowałaś jej wytłumaczyć czym jest wizyta? :(

Szkoooda. No ale widocznie to nie był ten domek... U mnie Nelka niestety ma mało wyświetleń...

 

4 godziny temu, Havanka napisał:

Z grubsza domek brzmi nawet fajnie, tylko dlaczego chce kolejnego, mając już dwa? No, ale to już nie ważne.

 

Pani stwierdziła, ze Nela jest tak brzydka, ze bardzo ją ujęła, bo do niej pasuje z tą brzydota. 

Rozmowa ok. Pani nie wyraziła zgody na wizytę PA. Po wyjaśnieniu również nie. Powiedziała, że i tak jej ktoś tego psa przywiezie, to wówczas zobaczy jakie proponuje warunki.  Nie dała sobie wytłumaczyć o co chodzi z wizyta. 

Na koniec stwierdziła, ze jeśli ktoś chce wchodzić do niej do domu, to Nela musi sobie dalej siedzieć w hotelu. 

To tak z grubsza......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...