Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

2 minuty temu, MALWA napisał:

Nie zawracajmy głowy Eli ze zdjęciami......

zresztą nie było ich przez tydzień, to i do weekendu poczekamy.

Tylko proszę, nie piszcie jutro rano, ze tych zdjęć  nie ma... weekend trwa dwa dni, to poczekajmy

 

... no właśnie dla tego ,żeby nie pośpieszać Kikou, ona ma naprawdę co robić! pieski starsze i chore wymagają dużo pracy to każda z nas wie, przecieżok2.gif

1 minutę temu, elik napisał:

Czy ja taka groźna jestem ? :) 

Teraz przyszło mi do głowy, że może to nie problem z kompem, a raczej z telefonem, bo zdjęć z tel. Agnieszki nie da się wstawić na wątek. Już próbowałam i pomimo zmniejszenia, nie dają się wkleić na wątek.  Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba dopiero zdjęcia  zrobione innym aparatem i przysłane do mnie dało się zmniejszyć i wkleić.

... nie straszna!.. tylko też zarobionaoczko2.gif  Elu opisuję fanty na bazarek... Ty wiesz?...ja nie mogę przypomnieć sobie? gdzie ,na jakim wątku ,myśmy zaplanowały wspólny bazarek?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

. . .

... nie straszna!.. tylko też zarobionaoczko2.gif  Elu opisuję fanty na bazarek... Ty wiesz?...ja nie mogę przypomnieć sobie? gdzie ,na jakim wątku ,myśmy zaplanowały wspólny bazarek?

Super Aniu :) Ja dzisiaj, najpóźniej jutro na poważnie zabiorę się na wstawianie fantów. Ostatnio mam gonione po lekarzach - dzisiaj ortopeda i okulista. Kręgosłup mam w opłakanym stanie.  Mam zlecone kolejne 10 zabiegów rehabilitacyjnych, tym razem na kręgosłup. Oby pomogły mi tak, jak zabiegi na łokieć. TZ już nie może mówić, że mam coś z łokciem ;)

W zasadzie nie ustaliłyśmy tak konkretnie na które psiaki tym razem przeznaczymy zysk. Do bazarku dołączą fanty od Tola i Alaskan malamutte. 10 % będzie dla Caniska. Zawsze przeznaczamy tyle dla Caniska z bazarków wspólnych z Tola i Alaskan malamutte. Czujemy się wspólnie za niego odpowiedzialne. 90%^ zostaje do podziału :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Super Aniu :) Ja dzisiaj, najpóźniej jutro na poważnie zabiorę się na wstawianie fantów. Ostatnio mam gonione po lekarzach - dzisiaj ortopeda i okulista. Kręgosłup mam w opłakanym stanie.  Mam zlecone kolejne 10 zabiegów rehabilitacyjnych, tym razem na kręgosłup. Oby pomogły mi tak, jak zabiegi na łokieć. TZ już nie może mówić, że mam coś z łokciem ;)

W zasadzie nie ustaliłyśmy tak konkretnie na które psiaki tym razem przeznaczymy zysk. Do bazarku dołączą fanty od Tola i Alaskan malamutte. 10 % będzie dla Caniska. Zawsze przeznaczamy tyle dla Caniska z bazarków wspólnych z Tola i Alaskan malamutte. Czujemy się wspólnie za niego odpowiedzialne. 90%^ zostaje do podziału :)

 

 

Dziewczyny, Wasze fanty to decydujecie, ale jeśli nie macie jeszcze określonych beneficjentów bazarku, to pomyślcie proszę o Idze i Gwiazdeczce.

Ja z moim bazarkiem dla Gwiazdki i Ulvehin ruszam dzisiaj, a właściwie jutro. Oj to chyba dzisiaj, bo już po północy.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, MALWA napisał:

Dziewczyny, Wasze fanty to decydujecie, ale jeśli nie macie jeszcze określonych beneficjentów bazarku, to pomyślcie proszę o Idze i Gwiazdeczce.

Ja z moim bazarkiem dla Gwiazdki i Ulvehin ruszam dzisiaj, a właściwie jutro. Oj to chyba dzisiaj, bo już po północy.....

Tak, tak. To już dzisiaj :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, MALWA napisał:

Niestety pozna noca nie otwieraly sie zdjecia. Musze usiasc do laptopa jak tylko wroce do domu i zakonczyc pisanie bazarku. 

Chyba wiem czemu znikają Ci zdjęcia.  Obawiam się, że w ten sposób, jak robiłyśmy do tej pory, nie da się wkleić zdjęć. Będą znikały, gdy ja, żeby wkleić następne zdjęcia,  usunę ze swojego postu te, które już skopiowałaś i wkleiłaś do swojego postu. Bez zapisania ich na Twoim kompie będą znikały, gdy ja je wykasuję za swojego postu.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia można dodawać na serwer zewnętrzny, np fotosik, zapodaj, ifotos, google+, photobucket i stamtąd kopiować link :)
ak się wpisze link zdjęcia pomiędzy  [ img ] link zdjecia [ img ] (bez spacji)   to powinny się załadować.
Ładują się też, jak po prostu się skopiuje z tego serwera :).

na fotosik od razu można załadować kilka zdjęć jak ma się tam konto - jest szybciej niż ładowanie zdjęć pojedynczo. To samo photobucketem i google+

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Zdjęcia można dodawać na serwer zewnętrzny, np fotosik, zapodaj, ifotos, google+, photobucket i stamtąd kopiować link :)
ak się wpisze link zdjęcia pomiędzy  [ img ] link zdjecia [ img ] (bez spacji)   to powinny się załadować.
Ładują się też, jak po prostu się skopiuje z tego serwera :).

na fotosik od razu można załadować kilka zdjęć jak ma się tam konto - jest szybciej niż ładowanie zdjęć pojedynczo. To samo photobucketem i google+

Tysiu, wielkie dzięki za poradę :)  

Ja nie mam problemów z wklejaniem zdjęć na dogo. Z telefonu przeklejam zdjęcia do kompa po kilkadziesiąt sztuk na raz. Control + A i wszystkie, ile ich jest, za jednym zamachem kopiuję lub przenoszę na dysk.. Na kompie zmniejszam, obracam jeśli jest taka potrzeba i bezpośrednio z kompa ładuje na dogo też po kilka na raz. Problem jest ze sprzętem MALWA i pewnych spraw nie da się przeskoczyć i stąd te kombinacje :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2018 o 18:58, teresaa118 napisał:

Poszla stala na luty

Witaj teresaa118 :)  Poszła i przyszła :)

Dzisiaj tj. 29.01. na konto Neluni wpłynęła kwota 40,00 zł od teresaa118 - deklaracja na II.2018

Bardzo serdecznie dziękujemy

kwiatki 6.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2018 o 23:48, elik napisał:

Wczoraj tj. 27.01. na koncie Neluni pojawiły się poniższe wpłaty:

. .    .    . .20,00 zł  od  uxmal  deklaracja za I

. .    .    . .30,00 zł  od  helli  deklaracja za I

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a6e534f14954_kwiatki6.gif.878f52c8fc921a3f188272f3810262a8.gif

 

Dziekuje za wplaty !

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, MALWA napisał:

Dzien dobry!

Nela śliczna, szkoda, ze nie podbiła jeszcze żadnego serducha .....

Wstawiłam nowe zdjecia Neli na OLX.  2 osoby odkryły numer telefonu a 5 obserwuje ogłoszenie. Wiem, ze to o niczym jeszcze nie świadczy, ale zaraz budzi nadzieję, ze ktoś w końcu podniesie słuchawkę telefonu i zadzwoni.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Wstawiłam nowe zdjecia Neli na OLX.  2 osoby odkryły numer telefonu a 5 obserwuje ogłoszenie. Wiem, ze to o niczym jeszcze nie świadczy, ale zaraz budzi nadzieję, ze ktoś w końcu podniesie słuchawkę telefonu i zadzwoni.

Chcialabym, podobnie jak wszyscy tu na watku, by Nela znalazła swoj dom i kochajacych ludzi. 

Ale może się okazać, ze te pięć osób, to ludzie z dodo, ktorzy zajrzeli na ogłoszenia, by sprawdzić co się tam dzieje....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...