Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

4 godziny temu, Havanka napisał:

Chciałabym wyróżnić ogłoszenie Neli na OLX. Czy nie macie nic przeciwko, gdybym poprosiła o kasę?

Dziękuję za wyróżnienie ogłoszeń. Też o takich pomyślałam, gdy pisałaś wcześniej o ogłoszeniach. Takie chociaż będą widoczne.

 

A Nela póki co kasę ma, to trzeba według potrzeb na nią spożytkować   :)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, MALWA napisał:

Dziękuję za wyróżnienie ogłoszeń. Też o takich pomyślałam, gdy pisałaś wcześniej o ogłoszeniach. Takie chociaż będą widoczne.

 

A Nela póki co kasę ma, to trzeba według potrzeb na nią spożytkować   :)

Wykupiłam Neli wyróżnienie ogłoszenia na OLX ale dopiero dziś po południu. Będzie aktywne dopiero jutro. Kasę otrzymałam od Elik - bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Nela wyróżniana na OLX od dzisiaj do 24 lutego. Teraz tylko odrobina szczęścia potrzebna !

 

Od: dzisiaj
Do: 20 lut

650628067_1_94x72_nela-czeka-na-twoja-mi

Nela czeka na Twoja miłość i ciepły kąci...

Za darmo

  0
   
Promowane do 24 lut
Statystyki
Wyświetleń: 44
Tel: 0
Obserwuje: 0
 

Dzięki Eluniu :)

Szkoda, że Nelunia nie ma ładnych zdjęć. Przydałoby się więcej jej zdjęć. Na OLX można wkleić ich do ośmiu.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

No niestety nie ma. Wzięłam te, które były na wątku.

Tak, wiem Eluniu:)

MALWA, poproś kikou o sesję zdjęciową Neluni. Sunia jest gotowa do adopcji i szkoda, żeby zajmowała miejsce psiakowi, który bardzo potrzebuje zmiany warunków. Bez ładnych zdjęć nie ma szans na adopcję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2018 o 15:17, Havanka napisał:

Nela wyróżniana na OLX od dzisiaj do 24 lutego. Teraz tylko odrobina szczęścia potrzebna !

 

Od: dzisiaj
Do: 20 lut

650628067_1_94x72_nela-czeka-na-twoja-mi

Nela czeka na Twoja miłość i ciepły kąci...

Za darmo

  0
   
Promowane do 24 lut
Statystyki
Wyświetleń: 44
Tel: 0
Obserwuje: 0
 

Dziękuję za ogłoszenia na OLX.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

Tak, wiem Eluniu:)

MALWA, poproś kikou o sesję zdjęciową Neluni. Sunia jest gotowa do adopcji i szkoda, żeby zajmowała miejsce psiakowi, który bardzo potrzebuje zmiany warunków. Bez ładnych zdjęć nie ma szans na adopcję.

A na czym ma polegać sesja zdjęciowa?

Pytam, bo widzę, ze od poniedziałku, kiedy to prosiłam kikou o wklejenie zdjęć, które wysłała mi mms, do chwili obecnej one się nie pojawiły na wątku.

 

Wcześniej mówiłam kikou, ze proszę o ładne zdjęcia do ogłoszeń.

Zdjęcia będą robione aparatem. Hotelik nie dysponuje innym urządzeniem do zdjęć.

Poprosiłam o zdjęcia na dworzu, bo takie w domu na kanapie, to już mamy. Dostałam Nelę w całości na śniegu. Zdjęcia są nieco jaśniejsze. To znaczy psiak wygląda na nich lepiej niż w ciemnym pomieszczeniu.

Niestety do chwili obecnej nie ma tych zdjęć na wątku. Poproszę kikou jeszcze raz o wklejenie zdjęć tu, i w ogóle poproszę, by zdjęcia były wklejane od razu na wątek, a nie wysyłane do mnie. Ja ich do niczego nie potrzebuję.

Link to comment
Share on other sites

Ładne zdjęcia do ogłoszeń to takie, które są w miarę przemyślane, odpowiedniej jakości :) Nie chodzi o profesjonalną sesję foto, ale jednak czasem trzeba przemyśleć, jak pies wygląda korzystniej. Sprawdzić czy tło nie jest rozpraszające itd.

Jeżeli umiesz z mmsa wysłać na pocztę - to możesz wysłać mi na maila, to wstawię.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Ładne zdjęcia do ogłoszeń to takie, które są w miarę przemyślane, odpowiedniej jakości :) Nie chodzi o profesjonalną sesję foto, ale jednak czasem trzeba przemyśleć, jak pies wygląda korzystniej. Sprawdzić czy tło nie jest rozpraszające itd.

Jeżeli umiesz z mmsa wysłać na pocztę - to możesz wysłać mi na maila, to wstawię.

Podaj mi proszę adres emailowy na pw.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, MALWA napisał:

A na czym ma polegać sesja zdjęciowa?

Pytam, bo widzę, ze od poniedziałku, kiedy to prosiłam kikou o wklejenie zdjęć, które wysłała mi mms, do chwili obecnej one się nie pojawiły na wątku.

Wcześniej mówiłam kikou, ze proszę o ładne zdjęcia do ogłoszeń.

Zdjęcia będą robione aparatem. Hotelik nie dysponuje innym urządzeniem do zdjęć.

Poprosiłam o zdjęcia na dworzu, bo takie w domu na kanapie, to już mamy. Dostałam Nelę w całości na śniegu. Zdjęcia są nieco jaśniejsze. To znaczy psiak wygląda na nich lepiej niż w ciemnym pomieszczeniu.

Niestety do chwili obecnej nie ma tych zdjęć na wątku. Poproszę kikou jeszcze raz o wklejenie zdjęć tu, i w ogóle poproszę, by zdjęcia były wklejane od razu na wątek, a nie wysyłane do mnie. Ja ich do niczego nie potrzebuję.

Chodzi o zrobienie kilku, kilkunastu zdjęć suni w różnych sytuacjach, najchętniej w trakcie zabawy, z jakimiś elementami, z kolorową bandanką. No takie, które przyciągnęłyby wzrok osoby szukającej psa do adopcji. Nelunia nie jest rasowym szczeniaczkiem, czy choćby szczeniaczkiem więc jakoś musimy znęcić, żeby złowić najlepszy z najlepszych domek dla suni :)

Z aparatu w telefonie też można zrobić ładne zdjęcia, byle nie statyczne. Słabe zdjęcie w ruchu jest lepsze od super zdjęcia na kanapie. Choć i na kanapie tez można dodać do ogłoszeń, ale jedno, góra dwa.

Najlepiej byłoby, gdyby kikou od razu na wątek wklejała zdjęcia z kilkoma słowami informacji o suni.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, MALWA napisał:

Rozmawiałam z Kikou, i prosiłam o wstawianie zdjęć od razu na wątek z krótkim opisem co u psiaka.

Kasia będzie miała ciut więcej czasu w weekend, to wówczas postara się wkleić zdjęcia tu na watek.

Super :)   Z ładnymi zdjęciami trudno o domek, a co dopiero bez nich.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kikou podkreśliła, ze Nela jest bardzo spokojną suczka, nadawałaby się dla starszej osoby. Nie potrzebuje dużo ruchu, spacerów, czy biegania. Ona potrzebuje bliskości. Dla niej ważne, by człowiek był blisko. Nie lubi innych psów. Lepiej, by była jedynaczką w domu.

Nela nawet jak wychodzi na dwór, to zrobi siku dopiero, kiedy kikou przy niej ukucnie. Sama nie zrobi. Boi się pewnie, ze zacznie robić, a Kasia pójdzie do domu. Jak siedzi przy niej, to czuje się bezpieczniej.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anica napisał:

Malwa może trzeba coś tam pomniejszyć?  widzę że masz takie same problemy ... techniczne jak ja  mysli.gifchyba najczęściej pomagała mi z nimi Elik??.. Elu nie bij

Nie zawracajmy głowy Eli ze zdjęciami......

zresztą nie było ich przez tydzień, to i do weekendu poczekamy.

Tylko proszę, nie piszcie jutro rano, ze tych zdjęć  nie ma... weekend trwa dwa dni, to poczekajmy

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anica napisał:

Malwa może trzeba coś tam pomniejszyć?  widzę że masz takie same problemy ... techniczne jak ja  mysli.gifchyba najczęściej pomagała mi z nimi Elik??.. Elu nie bij

Czy ja taka groźna jestem ? :) 

Teraz przyszło mi do głowy, że może to nie problem z kompem, a raczej z telefonem, bo zdjęć z tel. Agnieszki nie da się wstawić na wątek. Już próbowałam i pomimo zmniejszenia, nie dają się wkleić na wątek.  Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba dopiero zdjęcia  zrobione innym aparatem i przysłane do mnie dało się zmniejszyć i wkleić.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, MALWA napisał:

Nie zawracajmy głowy Eli ze zdjęciami......

zresztą nie było ich przez tydzień, to i do weekendu poczekamy.

Tylko proszę, nie piszcie jutro rano, ze tych zdjęć  nie ma... weekend trwa dwa dni, to poczekajmy

Agnieszko nie ma sprawy,  jeśli nie udało się to spróbujmy. 

Ale podpowiedz, czy te zdjęcia, które przysłała mi Twoja siostra były zrobione innym aparatem, nie Twoim, czy to te same zdjęcia z Twojego aparatu, tylko wysłane z innego kompa ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...