Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Jutro pojadę do suni zobaczę jak sytuacja na weekend tam nikogo nie ma i tylko przyjeżdża ktoś karmić zobaczę jak się ma maluch i może w końcu ją wyjmę  z budy może akurat się uda ona jest strasznie przerażona maluch biedny Pan co się opiekuje tym terenem co są kojce obiecał mi że jeszcze jej nie wywiezie na schron więc jutro zobaczę 

Link to comment
Share on other sites

Shoto działa w realu, ja trochę internetowo...


Sprawa z transportem na razie wygląda tak:

Potrzebny jest transport na trasie Zamość -> Katowice

Na razie jest transport środa/czwartek na trasie Rzeszów -> Mysłowice. Koszt 150zł
Ktoś musi ją przywieźć do Rzeszowa (znajoma działa, pyta).
Z Mysłowic ktoś musiałby ją odebrać. Na razie tych dwóch ogniw brak.
Problem również w tym, że to wyjazd dwudniowy, tzn. w Krakowie jest nocleg. To oznacza, że od środy do czwartku sunia byłaby w stresie...

Szukam dalej...


Zgłosił się też DT, ale w Poznaniu - brzmi fajnie, ale transport jest jeszcze większą abstrakcją... niechby mała jechała do anecik...

 

aaa, gdyby okazało się, że czas Mini u nas w gminie się skończył mam awaryjny DT pod Zamościem. Jednak TYLKO na tydzień...

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Shoto działa w realu, ja trochę internetowo...


Sprawa z transportem na razie wygląda tak:

Potrzebny jest transport na trasie Zamość -> Katowice

Na razie jest transport środa/czwartek na trasie Rzeszów -> Mysłowice. Koszt 150zł
Ktoś musi ją przywieźć do Rzeszowa (znajoma działa, pyta).
Z Mysłowic ktoś musiałby ją odebrać. Na razie tych dwóch ogniw brak.
Problem również w tym, że to wyjazd dwudniowy, tzn. w Krakowie jest nocleg. To oznacza, że od środy do czwartku sunia byłaby w stresie...

Szukam dalej...


Zgłosił się też DT, ale w Poznaniu - brzmi fajnie, ale transport jest jeszcze większą abstrakcją... niechby mała jechała do anecik...

 

aaa, gdyby okazało się, że czas Mini u nas w gminie się skończył mam awaryjny DT pod Zamościem. Jednak TYLKO na tydzień...

Gdzieś podobno na FB dziewczyny szukają przewozów dla maluchów.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, seramarias napisał:

Nie wiem czy tak wypada się upominać, ale nie dostałam nr. konta do przelewu ;)

Przepraszam, faktycznie przegapiłam.

 

30 minut temu, memory napisał:

Ja dostałam, widocznie elficzkowa przegapiła. Podsyłam Ci na PW

memory, dziękuję, że wysłałaś konto do seramarias.

Link to comment
Share on other sites

Tak, shoto znalazła dom, ale najpierw musi być wizyta przed/a. 

Oczywiście wolałabym, żeby najpierw malatrafiła do DT, problem jednak  jest z transportem, a sunia nie ma już czasu.

Może to być najpierw DT z opcja DS, jeśli macie obawy czy domek da radę. Domek z ogrodem, w domu zawsze ktoś jest, ludzie są gotoei pracować z psem. Plus taki, że blisko. Ja mam obawy, jak zawsze... Ale to też szansa dla suni. Ogromna.

Jutro sunia ma trafić awaryjnie do shoto, zostanie wykąpana i odwiedzi weta. Pytanie, czy wpłacone pieniążki będzie można przeznaczyć na weta? 

Jeśli wizyta dałaby zielone światło, to mała w weekend mogłaby trafić do rodziny. Jeśli będą jakiekolwiek wątpliwości, będziemy jeszcze intensywniej szukać transportu do anecik, bo sunia u shoto może być tylko kilka dni. Mam jeszcze jeden awaryjny DT na tydzień, ale to jednak ciągle zmiany domu... I stres dla małej...

Jeśli ktoś będzie chciał zwrot pieniążków, bo chciał dać na hotrlik to oczywiście oddamy. 

Link to comment
Share on other sites

 

9 godzin temu, shoto napisał:

Sprawa ma się tak. Sunia może mieć już dom stały na weekend dom z doświadczeniem w Chełmie. Czy wszyscy się zgadzają 

Jeśli uznacie, że tak dla małej będzie najlepiej to działajcie.

Z moimi pieniędzmi  zróbta co chceta!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny deklarowałam na sunię 150 zł, ale widzę, że szykuje się dla niej dom :) Jeśli nie macie nic przeciwko chciałabym wstrzymać się z wpłatą . Jeśli Mini zamieszka w DS chciałabym te pieniądze przeznaczyć na inną bidę, której na daną chwilę pomoc będzie bardziej potrzebna. Naturalnie jeśli DS nie wypali Mini otrzyma od nas obiecaną kwotę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...