Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

"To co wczoraj zobaczyliśmy na interwencji, na którą udaliśmy się wraz z inspektorami Fundacji Mondo Cane, w jednym z Pilskich hotelików dla psów (Hau Haus) i zarazem hodowli psów rasy buldożek francuski oraz papilon, wprowadziło nas w totalny szok. Dostaliśmy zgłoszenie dotyczące zagłodzonego psa rasy wyżeł weimarski, który przetrzymywany był w boksie zewnętrznym, w nieocieplonej budzie w hoteliku"

 

https://www.facebook.com/katarzyna.lobacz?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARCkmmTl5R5TVPAN3CwDhJv_gOxi-O68_QSkXYPpLtmHCabHWuVPL6LARedF8FtMAeFvp6K72AqM26VA&hc_ref=ARTeiRporHcWD-CnphszAekZbPmMmiVFDksSybg7--bGAGK3kCP1TL01qGFeKhHOKJ0&fref=nf

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam sympatyczną rozmowę o Mimi. Zanim jednak udało nam się porozmawiać, Pani poczytała o suni i zrezygnowała, bo sama przyznała, że to ma być jej pierwszy pies, nie ma doświadczenia. Za to poprosiła o pomoc w poszukiwaniu psiaka. Może podpowiecie jakiegoś psiaka.
Dom w szeregowcu na obrzeżach Wrocławia, Rodzina to pani, pan oraz nastolatek i dwa uratowane, niewychodzące koty. To miałby być pierwszy piesek, więc Pani chciałaby pieska nie tak trudnego jak Mimi. Raczej krótkowłosego i nauczonego czystości. Pani pracuje 8-9h, dlatego na razie wiele osób jej odmówiło adopcji, bo pies w ich opinii nie powinien zostawać sam na tak długo. Domek brzmi bardzo dobrze, Pani jest otwarta na sugestie różne czy pomoc, ale przyznaje że nie ma doświadczenia. Pani śpi z kotami, więc dlatego zależy jej na małym/niedużym psie, żeby jeszcze się zmieścił w łóżku :) Pani chciałaby poznać psiaka przed adopcją, jeżeli to możliwe, aby zobaczyć czy zaiskrzy, dlatego chciała psiaka z Wrocławia, ew. z okolic. No ale może Nowa Sól nie będzie dla Pani zbyt daleko. Jeżeli macie pomysł, kto mógłby się jeszcze załapać to napiszcie.

Link to comment
Share on other sites

Żyjemy to za duże słowo, bardziej odżywamy, to znaczy ja odżywam, bo ruda zdrowa jak rydz. 

Hotelik na kolonie Mimisiowe brzmi dobrze, a nawet bardzo dobrze, jednego się tylko boję, że nawet jak ją tam oszlifują jak brylant to u mnie się momentalnie odszlifuje do formy otoczaka rzecznego. To mam nadzieję wiecie.

Jeśli byłby brany pod uwagę dłuższy pobyt Mimi w tym szkoleniowym hoteliku, to ja zwiększę swoją deklarację na 100zł miesięcznie, bo chcę dla niej jak najlepiej, bo na to zasługuje, bo jest kochanym, radosnym psiakiem z niewielkimi mankamentami.

Może wieczorkiem skrobnę coś więcej.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Może za nim się odszlifuje u Ciebie Jagusko , to znajdzie ją jakiś sensowny ludź.

Oby, choć w dwa tygodnie nie sądzę że uda się okiełznać jej strachy i ułożyć do życia...no właśnie gdzie? Mimo że mi "ufa", przytula się, śpi przytulona, daje buziaki, noski i nawet trochę słucha ;), to i tak strach ma pod skórą że w każdej chwili mogę jej zrobić coś złego. Boi się wyciąganych w jej stronę rąk, bo dale nie wierzy czy przypnę smycz czy może zdzielę przez grzbiet.

No i te klatki, jak ona tak bardzo kocha łóżeczko, przytulaski i skakanie jak pchła po kołdrze. Będzie mi serce krwawić, ale jak to dla jej dobra to trudno, tak musi być.

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witamy w wiosenną niedzielę. Obydwie jesteście diamencikami pierwszej wody, a przecież nie wszystkie diamenty muszą być brylantami. Trzymajcie się zdrowo.

Niedziela zapowiada się pięknie i nawet piję kawę, pierwszą od iluś tam dni. Diamencikami nigdy nie byłyśmy, a już brylantami to w ogóle, do szlifowania nigdy się nie nadawałam i już nigdy nadawać nie będę, Mimisia tysz. Ja to mogę być nieszlifowanym ametystem lub górskim kryształem a Mimi...hmmm....żywe srebro...czyli...?

Dobrej niedzieli. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...