Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Co do szyjki to szyjką zajmie się już DS. Do soboty sunia jest u shoto, jutro mają odwiedzić naszą panią weterynarz. Pani Mini ciepła, gotowa na pracę, odpowiedzialna. Ogród solidnie ogrodzony, ale i tak na początku wie, że trzeba tylko na smyczy wyprowadzać. Shoto zdoła trochę małą doprowadzić do ładu pod względem pcheł i robaków. Zresztą, DS też Mini wysterylizuje - ale najpierw trzeba małą podtuczyć troszkę, ustabilizować jej charakter, wyleczyć.
Domek brzmi bardzo dobrze, taki dla Mini. Jednak kciuki potrzebne :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, shoto napisał:

Wieczorem była kupa nawet na dworze 

Następny sukces :D

50 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dzielna niunia, dzielna shoto! :)

Kochani, właśnie po wizycie... i... Mini ma dom! :)

WSPA-NIA-LE !!!!!  160_F_162476621_wgX9nGxpIDE6pE2WQHYlI9Ps

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja przyznam szczerze, że na razie boję się oddychać. Może dlatego też, że trochę nie dowierzam :). Pani dzisiaj dzwoniła do shoto, dopytywała się jak sunia się miewa i jaką je karmę, więc to dobrze wróży, ale jednak jakiś niepokój jest, jak zawsze przy adopcji takich psiaczków.

A Mini obecnie odkurza jedzenie aż miło. Zdarzyły się jej dzisiaj dwa razy wpadki, ale tak pzoa tym to ładnie robi sikupę na dworze. Oczywiście przyklejona do nogi shoto tak, jak na zdjęciu. Małe dzieci też ją przerażają, więc shoto daruje Mini stresów związanych z kontaktami z maluchami.
Pytałam shoto o pchły, całkiem możliwe, że już ich nie ma - przynajmniej już tak jej nie męczą.

Tak wyglądają z nią spacery. Przyklejona do nóg, między nogami przecież najbezpieczniej.24259517_1416680751763071_917109418_o.thumb.jpg.e23c224538d04c06006c130b927e7184.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ja przyznam szczerze, że na razie boję się oddychać. Może dlatego też, że trochę nie dowierzam :). Pani dzisiaj dzwoniła do shoto, dopytywała się jak sunia się miewa i jaką je karmę, więc to dobrze wróży, ale jednak jakiś niepokój jest, jak zawsze przy adopcji takich psiaczków.

A Mini obecnie odkurza jedzenie aż miło. Zdarzyły się jej dzisiaj dwa razy wpadki, ale tak pzoa tym to ładnie robi sikupę na dworze. Oczywiście przyklejona do nogi shoto tak, jak na zdjęciu. Małe dzieci też ją przerażają, więc shoto daruje Mini stresów związanych z kontaktami z maluchami.
Pytałam shoto o pchły, całkiem możliwe, że już ich nie ma - przynajmniej już tak jej nie męczą.

Tak wyglądają z nią spacery. Przyklejona do nóg, między nogami przecież najbezpieczniej.24259517_1416680751763071_917109418_o.thumb.jpg.e23c224538d04c06006c130b927e7184.jpg

Tu dopiero widać jaka to KRUSZYNKA!!!!!

Bidulka kochana.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dzielna niunia, dzielna shoto! :)

Kochani, właśnie po wizycie... i... Mini ma dom! :)

 

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Ja przyznam szczerze, że na razie boję się oddychać. Może dlatego też, że trochę nie dowierzam :). Pani dzisiaj dzwoniła do shoto, dopytywała się jak sunia się miewa i jaką je karmę, więc to dobrze wróży, ale jednak jakiś niepokój jest, jak zawsze przy adopcji takich psiaczków.

A Mini obecnie odkurza jedzenie aż miło. Zdarzyły się jej dzisiaj dwa razy wpadki, ale tak pzoa tym to ładnie robi sikupę na dworze. Oczywiście przyklejona do nogi shoto tak, jak na zdjęciu. Małe dzieci też ją przerażają, więc shoto daruje Mini stresów związanych z kontaktami z maluchami.
Pytałam shoto o pchły, całkiem możliwe, że już ich nie ma - przynajmniej już tak jej nie męczą.

Tak wyglądają z nią spacery. Przyklejona do nóg, między nogami przecież najbezpieczniej.24259517_1416680751763071_917109418_o.thumb.jpg.e23c224538d04c06006c130b927e7184.jpg

Przybiegłam do cudnej kruszynki, a tu takie wspaniałe wieści.

Mam nadzieję, że to domek najlepszy z najlepszych!!!

Powodzenia maleńka!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Malenka

 jaka przecudna

 malenka kruszyneczka

Podobny obraz

 do noszenia na raczkach

 dzien i noc

 zagaladm do Was  cioci shota

 Tysiu

 stokroc sie raduje i bardzo Wam dziekuje!

 jak czytam ze ratunek cudny dla malenkiej u shoto

 i ze dom domusio

 bedzie juz

 hoho

 wiesci przedobruskie

 niechaj sie wiedzie malenkiej

 jak Ksiezniczce

 najdelikatniejszej

 czy ten domcio w Katowicach?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Tu dopiero widać jaka to KRUSZYNKA!!!!!

Bidulka kochana.

Prawda? To samo powiedziałam shoto!

Oczy to jeszcze zupełny wytrzeszcz.. boczki zapadnięte, ale jej horror się już skończył. Niedługo to zupełnie będzie pięknością.

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

 

Przybiegłam do cudnej kruszynki, a tu takie wspaniałe wieści.

Mam nadzieję, że to domek najlepszy z najlepszych!!!

Powodzenia maleńka!!!

Dziękuję za obecność, Gabi :)

Też mam nadzieję! Na razie brzmi rewelacyjnie, więc miejmy nadzieję, że to koniec tułaczki...

52 minuty temu, Poker napisał:

Na razie przerażona,ale wkrótce w dobrych rękach pewnie rozkwitnie.

Na pewno! :) Potrzebuje tylko czasu.
I tak już z każdym dniem są małe postępy.

34 minuty temu, Nadziejka napisał:

Malenka

 jaka przecudna

 malenka kruszyneczka

Podobny obraz

 do noszenia na raczkach

 dzien i noc

 zagaladm do Was  cioci shota

 Tysiu

 stokroc sie raduje i bardzo Wam dziekuje!

 jak czytam ze ratunek cudny dla malenkiej u shoto

 i ze dom domusio

 bedzie juz

 hoho

 wiesci przedobruskie

 niechaj sie wiedzie malenkiej

 jak Ksiezniczce

 najdelikatniejszej

 czy ten domcio w Katowicach?

Nadziejko... jak miło Cię widzieć na wątku :)

Domek w lubelskim :) W Chełmie.
 

Link to comment
Share on other sites

Wklejam paragony, choc niektóre z nich są już pokryte.


Za weta opłacone - z pieniędzy, które shoto miała na podhalana i które właśnie po nim zostały.

24252088_1417590578338755_1777458811_n.thumb.jpg.ec7f41484d7eed3f0b5bdbe547f363dc.jpg

 

Karma opłacona przez shoto - powiedziała mi, że to prezent dla Mini od Niej.

24257330_1417590521672094_435972974_n.thumb.jpg.08a352d522aa11faf12938bc23eeaa28.jpg

 

Ten paragon (trzeci, na kwotę 70,40zł) będzie do zapłaty z pieniędzy zebranych na konto elficzkowa

24203458_1417590558338757_283683409_n.thumb.jpg.be6ffff5d614aec623a63953665aa611.jpg

Naddatek na koncie suni może zostać zwrócony Darczyńcom po podsumowaniu kosztów (shoto nie przewiduje już, ale może coś wyskoczy...) albo przekazany na innego psiaka (po wskazaniu i pełnej akceptacji Darczyńsków wybranego bezdomniaka)

Jednak proponuję, by z podsumowaniem i zarządzeniem pieniędzmi poczekać aż mała będzie u siebie, tak z tydzień po adopcji.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, elficzkowa napisał:

Przelew polleciał. Wieczorem uzupełnię w poście rozliczenowym.

Dziękuję, elficzkowa :)
 

1 minutę temu, anica napisał:

Cieszę się ze wszystkimi i nadal zaciskamokok.gif

Oj, kciuki dzisiaj bardzo potrzebne.
Dla Mini dzisiaj wielki dzień. Przeprowadza się.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...